Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

dijefcatko
21. feb 2010

ja ta obdivujem ze si dnes netestovala! 🙂 ved si iba predvcerom, tam musi byt zmena a riadna, ved graf mas super. uz ti meska mrcha?

edita84
21. feb 2010

ja som testovala aj včera mrcha mala dojsť včera

dijefcatko
21. feb 2010

aha, ja som si myslela, ze predvecerom, ale nic to nemeni na tom, ze dole klobuk. ako sa ja poznam, tak by som cele dni iba testy omacala! 😀

edita84
21. feb 2010

aj ja len sú dosť drahé na to aby som ich toľko kupovala 😀

dijefcatko
21. feb 2010

to je fakt 😒 ale mat tvoj graf, bolo by mi to jedno a aj lekaren by som vykupila 😀

edita84
21. feb 2010

dijef budeš mať takýto určite krajší s koncom //

dijefcatko
21. feb 2010

ved ja viem, ale clovek je tvor netrpezlivy a chcel by to hned! ja som mala doteraz taky zivot, ze som ku vsetkemu prisla ako slepe kura k zrnu, proste stastny clovek, bolo jasne, ze raz sa to skonci a svoje drobca budem musiet zabojovat, ale urcite to bude stat za to 🙂

edita84
21. feb 2010

dijef určite sa podarí len treba veriť ja som si zatiaľ musela skoro všetko vybojovať aj malú ale stojí to za to 🙂

dijefcatko
21. feb 2010

ja som si uz aj povedala, ze sa nejdem trapit ako donedavna, lebo mam aj pracu rozbehnutu a ak babo nepride tento alebo buduci mesiac, nic sa nestane, vyuzijem to na robotu 🙂

edita84
21. feb 2010

dijef máš pravdu možno keby sme sa tak neupínali na tehotenstvo tak by sa nám to skôr podarilo 🙂

dijefcatko
21. feb 2010

to je jednoznacne, len ako sa to da? neupinat sa na to, to radia tie, co uz otehotneli 😒 a ja som prave urobila dalsiu hlupost, pozerala som si krcok a poranila ho. trosku aj krv som nasla, dufam, ze sa mi to zhoji a nic horsie z toho nebude ☹

edita84
21. feb 2010

jaj dijef ja sa preto bojím pozerať krčok . veru to hovoria tie ktoré sa bud nesnažia alebo sú tehu 😉

dijefcatko
21. feb 2010

a nechty mam tupe, tak neviem ako sa mi to podarilo ☹ ale hned sa mi zdal otvorenejsi, akoby som iba usadeny hlien z otvoru vybrala. boze, ja som strasna! teraz budem rovno na rakovinu mysliet a urobila som si to sama...

edita84
21. feb 2010

dijef nemysli na zlé 😠

dijefcatko
21. feb 2010

no ale nie som sprosta? na druhej strane aj na fertilityfriend sa znaci krcok, takze sa to asi sledovat moze a ma, len ci taketo poranenie nie je nebezpecne... 😒

edita84
21. feb 2010

dijef má sa ale podla mna nie často
idem mm obsadil stroj

evitkamalicka
21. feb 2010

dnes nebolo casu pisat, cely den som pregrcala a prehnackovala a muzik tiez, mne je uz lepsie, ale on este vyzera tak vselijako takze zajtra ideme k dr. asi nejaka crevna chripka, Adamko bol dnes poctivo cely den v detskej, aby sme ho nenakazili, za dnesny den som schudla 3kg

kathrin17
21. feb 2010

ejha babule, ale ste sa rozpísali :D ale fakt je to tu dnes akesi prázdne, i keď ja sem často nechodím...

Sú tu už aj dake kočky, čo otehotneli behom tych par mesiacov?

rosannar
21. feb 2010

ahojte babulky, aký bol víkend, náš ušiel ako voda a už zase zajtra musíme ísť do práce 😀 ...chcela som sa spýtať, už celý den ma páli záha, môžem si dať na to sodu bikarbonu? nemôže nám to uškodiť? 😒

dijefcatko
21. feb 2010

baby a co hovorite na poranenie krcka? bojim sa ☹

edita84
21. feb 2010

ahoooooooj kočeny som späť 😀

kathrin17
21. feb 2010

my sme práve dovolali so svokruškou a tiež už som tuuuu :D

dijefcatko....neboj to sa zahoji....podľa mňa sa to môže stať komukoľvek

edita84
21. feb 2010

veru dijef to sa zahojí 😉

edita84
21. feb 2010

juj musím ísť off lebo sa mi motá hlava a písmenká s ňou 😖

jika80
21. feb 2010

cafte baby
tak my sme mali pekny vikendik, boli sme u nasich na svk, tak sme troska pooslavovali, stretla som sa s kamoskami, tak bolo fajn, aspon som myslela chvilu na nieco ine 😔
pozerate olympiadu? mame broooonz 🙂

evitkamalicka
21. feb 2010

tak znova zvraciam, takze rano musim naklusat k dr. uz som total dehydrovana, vsetku vodu co vypijem hned aj ide von

edita84
22. feb 2010

Ahij dievčatá ja padáááám http://www.fertilityfriend.com/home/2a5997/?i=3... fu večer aj v podstate v noci sa mi tak krútila hlava a ani teraz to nie je najlepšie 😠

edita84
22. feb 2010

evit ako sa máte? boli ste už u dr.?

lucy_lu
22. feb 2010

Dobre ranko!

Ahoj edit, teda ta teplotka nejak blbne.. :( Budes este testovat?

Ja som dnes 10DC a rada by som s testom vydrzala do stvrtka, ale neviem ako sa mi to podari. :(

edita84
22. feb 2010

lucy ahoj možno v stredu ked teploty budú ok a mrcha ked nepríde 😉