Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

sophie1981
6. mar 2010

hola.....cukrus, blahozelam.... 😵 😵 😵 😵 😵

cukruska1920
6. mar 2010

ahoj sophi..gratulujem

cukruska1920
6. mar 2010

jezis..dakujem som chcela napisat 😀 😀

edita84
6. mar 2010

ahoj cukru ako sa máš?

cukruska1920
6. mar 2010

ahoj edit...dobre....dnes mi bolo rano vseliak ale ustala som to

edita84
6. mar 2010

joj ale ti závidím 😅

cukruska1920
6. mar 2010

len to nie...este nemam vyhrate 😔

edita84
6. mar 2010

veru je to vyhraté až ked je to vonku 😀

sophie1981
7. mar 2010

cukrus....preukazuje sa tehotenska demencia.....to je dobre znamenie......a bude to len horsie a horsie.... 😀 😀 😀 😀 😀

kojzarik
7. mar 2010

co robime na 3 strane 😠 to tu dnes nikto nebol? 😕 😕 😕

edita84
8. mar 2010

Ahoj kočky ja dnes takto http://www.fertilityfriend.com/home/edita84
ovula sa asi nekonala ale nevadí ved príde 😀
ale zvláštne je že tento cyklus som úplne v pohode nestresujem kedy bude sexík alebo že aký mám hlien aká je teplota nič , možno to začne po ovule ale som úplne pokojná 😅

evitkamalicka
8. mar 2010

dobre ranko kocky.....dnes zacinam 5. mesiac, ale to leti

edita84
8. mar 2010

ahoj evit jéj už piaty bože ide to strašne rýchlo 🙂

evitkamalicka
8. mar 2010

edit za chvilu budes mat ovulku, neboj

edita84
8. mar 2010

jasne určite znova na 19 dc skoro vždy ju tak mám ale som sa tešila že prišla skôr nevadí len cítim že tento cyklus je niečo iné neviem či ma chápeš ale som nezvyčajne pokojná teraz mi nebude ani to vadiť ked to nevýjde 🙂

evitkamalicka
8. mar 2010

ozaj a vsetkym zenam vsetko najlepsie k MDŽ 😅

edita84
8. mar 2010

jéj fakt ja som už v sobotu dostala bombonieru od svokra 😀
takže ja idem pekný deň žien

sophie1981
8. mar 2010

caute.....tak ja sa hlasim s mrchou..... ☹ .....takze 7 kolo to isti.... 😢 😢 😢 😢 😢 😢 .....pomali a iste ma zacina chytat panika..... ☹ ☹ ☹ ☹

evitkamalicka
8. mar 2010

bibka nezufaj, co nevidiet sa podari.....nerozmyslala si, ci nema na to vplyv kojenie?

sophie1981
8. mar 2010

a pekny MDZ.....kazdej po karafiate, nech to muzi oslavia v krcmach... 😀 😀 😀 ...haha....zlate stare casy... 😀

rosannar
8. mar 2010

dobrééé ráánko babulky, všeeeetko naj k MDŽ 😉 ....

evitkamalicka
8. mar 2010

ahoj ros

jika80
8. mar 2010

dobre ranko 🙂
evit - ze uz 5. mesiac, ten cas ale leti 😵
ja som sa prave dozvedela z vysledkov histologie, ze pricina mojho MA nebola zistena, ale lekarka, ze to mam brat pozitivne, ze ani ziadne problemy tym neboli zistene 😖

evitkamalicka
8. mar 2010

jika pravdupovediac pri prvom MA ani moc priciny nezistuju, u mna to bolo to iste, vraj sa nic nezistilo

jika80
8. mar 2010

evit - no tak sa na to budem spoliehat, ze to bola len nahoda 😉 chcela som si na svk dat spravit jedno vysetrenie krvi, ale ako samoplatcu by ma to vyslo 400€ a to nam je vazne vela, tak budem verit, ze je vsetko ok a od maja budeme znova snazilkovat 😵

evitkamalicka
8. mar 2010

jika ja by som na tvojom mieste uz tuto kapitolu uzavrela a tesila sa na dalsie snazilkovanie

katkamarek
8. mar 2010

ahojte babulky, cely vikend som tu nebola, co mate nove?
Jika myslim, ze to fakt bola iba nahoda, mne by to tiez urcite vrtalo v hlave, ale je najlepsie nato nemysliet a sustredit sa na to co bude. Ako bytik, uz ste boli pozerat?

Evitka leti to ako voda 🙂

Mne mrcha uz konci, predpokladam, ze zajtra je uz celkom po nej, uz sa neviem dockat dalsieho merania a snazenia 😀

jika80
8. mar 2010

evit - pokusim sa 😉
a tiez vsetkym prajem vsetko naj k MDZ 😀

dijefcatko
8. mar 2010

Ahojte dievcata, tak moj cyklus bol tento mesiac jedna velka hadanka, co uz, ako hovorila lumi, mozno som ovulu ani nemala. Doteraz som 5 dni spinila a mrcha sa rozbieha az dnes, cize v podstate presne to sedi na moju LF 12-13 dni, ale kedze si myslim, ze ovu ani nebola, tak je to iba nahoda. Ale sakra, preco teraz, ked zajtra cestujem? 😖
Vcera som si este pozerala krcok a teda mala som ho uplne v inej polohe nez kedykolvek predtym, vytoceny doboku a vzadu akoby pohyblivu hrcu, takze pomoooc, ja mam zasa co riesit 😖

evitkamalicka
8. mar 2010

katka, dijefcatko cafte

dijef a kam cestujes?