Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

evitkamalicka
15. apr 2010

lilix ahoj....ty aj zijes?

edita84
15. apr 2010

ahoj lili strašne dlho si sa neozvala

lilix
15. apr 2010

no zijem, ako zijem..
mam teraz take obdobie, ze ma to az tak netaha na kona, sem tam nakuknem, ale malo. je mi fakt lepsie. aspon sa nestresujem. nasla som si konicka. robim obrazy servitkovou technikou, sadim kvety, ucim sa na statnice..
uz som musela vypnut. dnes vynimocne som vas prisla pozdravit. 🙂

rosannar
15. apr 2010

lilix....ahooooj...už si nám tu chýbala ☹

lilix
15. apr 2010

dakujem rosa. ja by som sa opat rada pridala, ale radsej ako tehula.

rosannar
15. apr 2010

lilix...to ti verím....ale dúfam, že to bude čoskoro 😉

rosannar
15. apr 2010

dobre babule, ja pomaly končím...ideme domkov, ešte nakupime a večer oddychujeme 😀

evitkamalicka
15. apr 2010

caf ros

dijefcatko
16. apr 2010

bré ránečko 😉

edita84
16. apr 2010

ahoj dijef ako sa máš?

dijefcatko
16. apr 2010

ahoj ediiit 🙂 no fajn, zajtra idem kuknut kolegynku a jej presne 3mesačného Alexa, ideme k nim na 2 dva dni, tak sa tesiiiim 😀 ale vcera som sa bala, vyhodil sa mi herpes, nastastie klop klop len malicky, tak ho liecim, no ale pusinky rozhodne nebudu 😒

edita84
16. apr 2010

jáj to je super, troška sa pomojkáte a hormóny sa ti ešte viac naštartujú 😉

dijefcatko
16. apr 2010

nooo, hádam z Alexa sa už niečo nalepí 😀

edita84
16. apr 2010

dijef určite 😉
inak ja dnes takto http://www.fertilityfriend.com/home/edita84 pomly sa blíži mrchaňa

dijefcatko
16. apr 2010

ved uz nech ti dojde, treba tejto teme dalsiu tehulu a vela adeptiek tu uz veru nie je 😎

edita84
16. apr 2010

no veru už nás snažiliek tu nie je veľa mohli by sa nejaké nové pridať aby sme mohli znovu mať čo riešiť 🙂
lebo takto tu je strašná nuda 😒

dijefcatko
16. apr 2010

jo jooo 😖 edit, musíme s tým niečo spraviť. a mali by sme otehu tak naraz, aby som mala súputníčku v tehulkovaní 😵 , čo ty na to? 😉

edita84
16. apr 2010

no jasne to by bolo super 😉

evitkamalicka
16. apr 2010

dobre ranecko

sophie1981
16. apr 2010

caute...y sme dnes hore od pol piatej..... 🙄 🙄 🙄 🙄 ...

edit, dijef...aj ja so tu este...aj ked uz poriedsie, ale nakuknem raz za cas... 😉

dijefcatko
16. apr 2010

sophie, ved ja som na teba nezabudla 😵

ju11i
16. apr 2010

dobre ranko, ja by som si uz tiez velmi rada pridala do statusu termin... mrcha meska este len par dni ale uz zacinam mat nadej... dnes si idem kupit testik 😅

evitkamalicka
16. apr 2010

ju11 drzim palce

ju11i
16. apr 2010

dakujeem

lucy_lu
16. apr 2010

Caute kocky,

som tu este aj ja - snazilka - aj ked uz vacsinou vas len citam...

Vcera som volala s MUDr.Jonasom a objednala som si jeho vypocet ´kalendaru pocatia´ tak som zvedava..Poslal mi take tlacivo, to dnes pride a hned ho vyplnene odoslem a v pondelok to budem mat hotove.. Tak som strasne zvedava.. Ako sa hovori - topiaci sa aj slamky chyta.. Vzhladom na 6-te neuspesne kolo je to moj pripad.. :(

dijefcatko
16. apr 2010

lucy, ja som tiez v siestom kole, nezufaj 😉 a to je co za vypocet? ja som sem dala jeden link, zrejme na nieco podobne, oplati sa to vobec, platit za to?

lucy_lu
16. apr 2010

dijef, snazim sa nezufat, ale vies sama..niekedy ma to zufalstvo dobehne.. :(

dijef,ja som si to skusala podla toho tvojho linku co si dala a na nete som nasla aj ine, kde ti to vyratalo na cely rok. nasla som mnoho for na temu "Jonas" a mnoho bab sa zhodlo ze tie vypocty od neho su presnejsie a ze za nejakych 20€ sa to oplati. To uz som vyhodila za vacsie blbosti. Ak vies cas narodenia, vyrata ti aj pohlavie dietata pre kazdy vhodny termin a este aj rizikovy stupen. Poznam 3 baby co im to vyslo, tak som si povedala ze skusim..

dijefcatko
16. apr 2010

fiha, no tak to daj vediet, ak ti to vyjde, tak to skusim aj ja mozno, ty budes prva znama so skusenostou 😉

lucy_lu
16. apr 2010

dijef,dohodnute. dam vediet aj ked mi to pride,ze ako to vyzera a na kedy mi vysiel nejaky termin. inak pavelekova raz v telke hovorila ze 9 rokov nemohla otehotniet tak isla za jonasom a ten jej po vypocitani povedal ze ma v zivote len 2 datumy kedy moze otehotniet. ten jeden uz zmeskala a na druhy otehotnela. bolo to jej jedine dieta... no,ale vacsinou babam vyjde niekolko terminov do roka, kedy aj ten rizikovy stupen je dobry. tak uvidime. 🙂

sophie1981
16. apr 2010

baby, ja som v 8. kole.... 😔 ...ale ete odolavam pokuseniu na vsakovake vymysli.....bo viem ze u mna to nem dopadne dobre.... 😝

...ju11 drzim pasta, nech vam to vyjde, a najdes krasne kolajnicky na testiku.... 😉 ..