Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

rosannar
11. máj 2010

sophie..ahoooj 🙂

sophie1981
11. máj 2010

ahoj ros.... 😉

nejako sa mi nechce prispievat... 😒 ......vlastne sa nemam ani k comu zapojit..... 😅 .....ale poctivo citam.....

edita84
11. máj 2010

sophie sme na tom rovnako 😉

edita84
11. máj 2010

haloooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo
je tu niekto ???????? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

vejinka
11. máj 2010

ja som tuuuu 😀

edita84
11. máj 2010

ahj veji ako sa máte? už nevrackáš?

vejinka
11. máj 2010

edit..ahoj no uz nie ale vaha mi furt stoji vobec nepriberam..a zerem uz fakt za dvoch nechapem 😔 ale inak pravidelne ma nieco boli skoro stale chrbat a brucho...pondelok idem na velky utz tak som sakramensky zvedava co a ako inak male kope ako o dusu takze malo by byt v poriadku len to brucho boli ako slak kazde rano aj vecer 🙄
a ty ako??

edita84
11. máj 2010

veji to sa ti možno lenrozťahuje maternica nie?
no ja ešte nič dostala som min mesiac duphaston pozajtra ho začnem brať ale zázrak nečakám no neviem ale pravdepodobne budúci mesiac už merať nebudem a vybodnem sa na všecko a začnem vybavovať návrat do roboty 🙂

vejinka
11. máj 2010

edit a vtedy to pride 😉

edita84
11. máj 2010

a nemyslím 😒

edita84
12. máj 2010

Ahoj kočky ja dnes takto http://www.fertilityfriend.com/home/edita84 a ták ma bolí hlava že neviem ani rozmýšľať ☹ dnes sa ani nepohnem 😀

dijefcatko
12. máj 2010

Ahoj editka 😉 ide na mňa depka, pomooooooooooc 😠

edita84
12. máj 2010

dijef aj na mňa ☹ ale ja som sa už rozhodla od nasledujúceho cyklu nemeriam a vybavujem návrat do roboty od septembra 😒

dijefcatko
12. máj 2010

mne uz sa tiez merat nechce, nevidim dovod... uz som sa naucila, ako mi funguje cyklus, rozoznam plodne dni, tak naco? zasa na druhej strane, ak to teraz prestanem robit, tak si potom budem hovorit, ze teraz to urcite vyslo, lebo som sa na to prestala tak sustredit, ale urcite to nebude pravda 😒

edita84
12. máj 2010

dijef presne aj ja mám takú logiku ked sa na to vybodnem vtedy to príde ale nie u mňa 😒 fu je mi zo seba zle 🙄

evitkamalicka
12. máj 2010

dobre ranko

dijefcatko
12. máj 2010

breee ranko evitka 🙂 my tu teraz trosku depkujeme 😅

edita84
12. máj 2010

ahoj evit no veru depkujeme 😖

evitkamalicka
12. máj 2010

nedepkujte

dijefcatko
12. máj 2010

das nam nejaky navod? 😅

edita84
12. máj 2010

dijef návody neexistujú treba k tomu len veľmi veľa šťastia aby sa to podarilo aspoň podľa mňa
inak dnes skúsim zavolať gyn či už nemá výsledky HP

evitkamalicka
12. máj 2010

baby sak musite mysliet pozitivne kurna

edita84
12. máj 2010

evit doteraz som myslela pozitívne a nič teraz budem trochu negytívna 😉

evitkamalicka
12. máj 2010

no ako myslis, ale ja medzi negativistky dlho chodit nebudem 😝

evitkamalicka
12. máj 2010

no nic idem este spat, maly este tiez zalomil

edita84
12. máj 2010

prepáč evit ale musíme sa nejak ventilovať ked sme nešťastné predsa 9 mesiacov neúspechu v snažení to už ide trocha na mozog nie?

rosannar
12. máj 2010

dobrééé ránko babulky...ako ste sa vyspinkali? ja dosť dobre....ešte včera mi mamina volala a vravím jej, že ked moja sestra k nim príde tak nech mi zavolá...no a moja iniciatívna mamina jej to odkázala a ona iniciatívna mi o pol desiatej zavolala 😀 vtedy začalo aj hmieť a blízkať sa a ona len hovorila a hovorila 😀 ...no ale prežili sme to....ona mala aj včera volno dneska ide do práce a zajtra má zase voľno...jaaaaj to je niečo 😀

rosannar
12. máj 2010

edit, dijefcatko....vydepkujte sa...pomáha to...poznám to veľmi dobre, ale ked vás to prejde tak by som vás rada videla usmievať sa 😀

lucy_lu
12. máj 2010

Dobre ranko kocky,

pridavam sa do spolku depkujucich. :( Ja som na tom tak, ze nemeriam uz 4 mesiace a jedine kedy to lutujem je, ked davate grafy po ovulke a sledujete ako sa vam drzia teplotky a vtedy si hovorim ze vy aspon ´viete´ ako na tom ste. Ale aj tak, teploty sa drzia, clovek ma nadej a otom padnu, pride mrcha a dalsie sklamanie..Takze je to v podstate to iste, ci meriame alebo nie - vysledok to neovplyvni.. Ja rozmyslam ze tento mesiac si ani ovu testy nebudem robit,ani nic.. Skusim to nechat uplne tak.. Dokonca aj na krv som mala ist dnes na HP, ale aj to odkladam o mesiac.. Je maj, lasky cas, tak som sa rozhodla ze si tento mesiac budem uzivat lasku a svojho skveleho chlapa a nebudem sa sustredit na nic ine.

ivanulienka81
12. máj 2010

dobre rano dievcata
babulky ja to chapem, nie je kazdy den nedela ako sa hovori 😒
my sme nastastie po ockovani neteplotovali, tak snad uz nevystupi teplota....