Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

lumimi
6. nov 2009

sa vám žije - u mna -v paneláku je teplo - u priatela v dome je kosa - ráno vidim teplotu 18° a to už je hodinu zakurené - bohvie kolko je predtým.
nepoznášš nejaku stránku s dobrými receptami?

evitkamalicka
6. nov 2009

skus mimibazar.sk a tam niekde klikni na recepty ja odtial tiez cerpam inspiraciu na varenie aj pecenie

lumimi
6. nov 2009

diky 🙂

dijefcatko
6. nov 2009

Akdarka, aj ja mam RVF a tiež som zvedavá, či to bude robiť neplechu. Vraj nie je problém otočiť maternicu, bud sa otoci na zaciatku tehotenstva sama, alebo ju otoci lekar. Po porode sa vrati do svojej, teda RVF polohy. Iste je len to, ze pre uspesne donosenie dietata je nevyhnutne maternicu otocit do "spravnej" polohy. Inak, aj poloho RVF, teda obratena, je uplne fyziologicka. Ja mam k tomu este PCO, prolaktin, hirzutizmus a vsetku neplechu, co som asi chytit mohla. Ale ja babo budem mat, nech sa deje, co sa chce! 😀

akdarka
6. nov 2009

dakujem za reakciu dijefcatko, viem ze je fyziologicka ale niektori uvadzaju ze su "horsie podmienky" na otehotnenie. tak uvidim, objednala som sa k dr nech ma pozrie pre istotu 🙂 nastastie ja nemam ziadne pridruzene "komplikacie" tak snad coskoro budem slavit uspech 😀
myslim, ze tvoj pozitivny pristup je zakladom uspechu a vytuzene babatko ti vsetko cakanie vynahradi!

evitkamalicka
6. nov 2009

babulky netreba zufat, urcite budete coskoro vsetky tehu 😉

edita84
6. nov 2009

Ahojte dievčatá no asi mrcha zajtra dorazí lebo ma akosi pobolieva bruško.no uvidíme.

lilix
6. nov 2009

djefcatko a co beres na ten prolaktin, lebo aj ja ho mam vyssi.
a co je hirzutizmus?

meruska
6. nov 2009

konecn vickend 🙂 co sa chystate robkat?

evitkamalicka
6. nov 2009

ahojky, my sme teraz dosli od susedov, dali sme si kavicku a nejaky ten aperitiv a deticky sa pohrali a dobre unavili, oni maju o mesiac mladsie dievcatko

meruska
6. nov 2009

u nas je zas manzelova najmladsia sestra na vikend....prisla si robit neake zadanie do skoly, doma nemaju net...tak mame doma pubertu ..o mesiac ma 18 🙂

lumimi
6. nov 2009

my sa chystame robkat mimco 🙂

evitkamalicka
6. nov 2009

lumi super plan na vikend 😅

meruska
6. nov 2009

prijemny vikend lumini 🙂 my sme mali takyto minule...teraz uz len cakame na vysledok 🙂

lumimi
6. nov 2009

tak ti budem držaat päste

meruska
6. nov 2009

inak stale rozmyslam nad tymi mojimi bolestami, obcas mam pocit akoby mala aj mrcha dorazit,letim na vecko a nic.... ale to az buducu stredu az piatok by mala ..tak ja fakt neviem...

lumimi
6. nov 2009

meruska - mne je na vracanie už asi mesiac v kuse - pred mrchou som myslela ze by soom mohla byt v tom ale po mrche mi bolo furt zle a stale je... takže viem ze toto nebude prvý priznak

meruska
6. nov 2009

ja som nezvracala od zakladnej skoly kedy ma druzinarka donutila zjest obed ktory mi nechutil... nastastie teda neviem aky je to pocit

lumimi
6. nov 2009

juj meruska to zavidim, ja sice nezvraciam teraz ale ma natahuje
(ja vraciam pri migréne tak 2krát do roka)

meruska
6. nov 2009

poviem vam jednu srandicku z roboty 🙂 kolega skusal australiua a oceaniu...a baba mala vymenovat na zaver zvierata co tam ziju a nepamatala si, tak jej spoluziak chcel nasepkat gestom.... chytal sa vkuse medzi nohamia ked si ho konecne ta baba vsimla...ukazal este na usta....viete co jej chcel nasepkat? ....sme sa rehlili jak blaznivi na tom ked nam to hovoril 😀

slavulilienka
6. nov 2009

čafte babule....čo stvárate? 😀

lumimi
6. nov 2009

vtákopysk?

meruska
6. nov 2009

super lumini 🙂 ale ta baba to nepochopila 🙂 chuderka dostala za 3

lumimi
6. nov 2009

chuda, no ale trojka dobrá, nie?

meruska
6. nov 2009

ja radsej davam 1, 2 🙂

lumimi
6. nov 2009

a aku triedu učíš? a čo?

meruska
6. nov 2009

informatiku od 2 do 9 a matiku od 5 do 9

lumimi
6. nov 2009

ja som tiež chcela ist za učitelku - predskolská a prvý stupen - aj ma vzali ale odisla som potom do brna - pekná hlupost - no co uz.

meruska
6. nov 2009

a teraz robis co?

lumimi
6. nov 2009

teraz koncim tu prekliatu školu v brne.