Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

lumimi
10. nov 2009

dámy, lučim sa zatial, večer skontrolujem čo ste napisali 😉

lilix
10. nov 2009

toto je nejaky blby mesiac, same mrchy sa spustaju.. 😠

sabik
10. nov 2009

lilix a ako skola? este sa mi nepodarilo zohnat tie prace, ako sme sa bavili.. 😒 ale nevzdavam to.. 😉

mamuschka
10. nov 2009

ahojte!

no vidim, ze dnes sa tu usilovne pisalo 🙂 ja stiham pisat len ked mala spi, a to je cez obed alebo vecer. teraz mam chvilu cas, lebo tato dosiel skor z prace. mala ho uplne zboznuje, tak sa vyziva, ze sa spolu hraju.

aj mne dorazila dnes mrcha. ale ako som pisala, ja sa tesim, lebo od tohto cyklu mam zacat uzivat clostylbegyt na vyvolanie ovulacie. ja totiz nemavam ovulaciu, a mrchu mam kvoli tomu velmi nepravidelne, asi tak raz za dva mesiace. inak, aj ked som otehotnela s malou, som brala clostyl, uz asi cyklus. ale cesta k malej bola dlha, vyse dvoch rokov.

mamuschka
10. nov 2009

slavulilienka, ty si doteraz brala ake lieky?

mamuschka
10. nov 2009

ste rozoberali, ci riesite snazilkovanie s dokym. ja ano. jednak kvoli mojej chybajucej ovulke, jednak kvoli veku, uz mam vyse 30. tak nechcem cakat zase dalsie dva roky, alebo mozno aj viac, kedze vekom sa plodnost znizuje. no my sa uz snazime od jula, ale nechavali sme to doteraz na nahodu. len tento mesiac som zasla za dokym, reku, nech nieco navrhne. a navrhol ten clostyl.

b.bardyova
10. nov 2009

ahojte ja ma 25 rokov a momentalne sa snazimedruhy mesiac ale prvy to asi nevyslo lebo doznievalaantikoncepcia a teraz sa snazilkujeme ...mrchu cakam dosoboty a mozno do utorka tak sa uvidi ci pride...bola by som rada keby nedorazila...

michaela80
10. nov 2009

mamuschka , ja som brala clostyl a ten by mal byt na to aby sa vytvarali vajicka ci folikuly, pri clostyle dozrieva viacej cize je tam moznost aj viac plodovej tehu len lekar by ti mal zistit ci tie folikuly aj praskaju a na to sa picha Pregnyl, mala by si chodit okolo13 dna na folikulometriu...

mamuschka
10. nov 2009

michaela,
ked si brala clostyl, si otehotnela?
na folikulometriu sa chystam buduci tyzen. ale o tom pregnyle neviem, ked som ho brala prvy raz, nic mi nepichal, a ovulacia sa dostavila aj tak. ale mozem sa mojho dr. spytat. v prvom tehu som chodila k inemu, ako teraz.

michaela80
10. nov 2009

nie clostyl mi nepomohol , dostala som ten hypestimulacny syndrom ci co to bolo.... ale mne sa ovulka uz pekne upravila a minuly mesiac mi pichol este pregnyl a tento uz idem iba s duphasonom...
clostyl som brala 3 roky do zadu...

meruska
10. nov 2009

editka...inak aj ja mam O- a manźel O+ ...ale pytala som sa lekara a povedal mi ze vraj to pri prvom nevadi, ze skor pri druhom a tretom moze byt problem

lumimi
10. nov 2009

zdravím - mam coffee time 🙂
tak čo? otehotnela niektorá kým som tu nekukla,

meruska
10. nov 2009

😀 až take rychle nie sme

lumimi
10. nov 2009

🙂 som sa rozhodla že ten moj test urobím buduci pondelok, to budem 10dpo - či som tehotná zistím aj potom podla grafu takže ho nebudem potrebovat a okrem toho je to sranda testovat
edit, už si testla?

edita84
10. nov 2009

nie nechám to na ráno alebo aj teraz ukáže taký istý výsledok ako ráno?

lumimi
10. nov 2009

vraj z rannej moči je to presejsie - tak ja teda vydržim ale rano hned píš, jo?

jika80
10. nov 2009

aj ja by som chcela testovat niekedy tento tyzden, aj ked je to malo pravdepodobne, kedze sme sa stihli snazit len v jeden dnik par dni pred ovulkou 😅

evitkamalicka
10. nov 2009

dobry vecer sa praje 🙂

edita84
10. nov 2009

ok ale asi spravým teraz lebo ked výde negat. tak tu mám ako psichyckú podporu mm no už len počkať a čurať 😀

lumimi
10. nov 2009

jika ak to ma byt tak bude, ak nahodou nie tak sa zacni tesit na dalsi keksik -
no ten náš pred ovu bol fakt super - nie len dobrý 🙂

jika80
10. nov 2009

lumimi - ved hej, nerobim stres, ved my sme sa snazili zatial len prvy mesiac, aj ked kvoli draheho krizom viac nesnazili ako snazili 😀 tak si to vynahradime teraz v novembri 😵

meruska
10. nov 2009

aj ja chcem testovat 🙂 ale sme sa dohodli s manzelom ze to bude v piatok rano, lebo len v to rano sme obaja spolu doma, inokedy odchadza o 4:30 a to sa mi teda nechce vtavat a on chce byt pri pozerani na pasik 🙂

edita84
10. nov 2009

no rozhodla som sa počkať do rána.

evitkamalicka
10. nov 2009

baby ako tak vidim bude hromadne testovanie, drzim palce

lumimi
10. nov 2009

jika - aj ten moj mal problem s krížami ale na jar už to pomaly prechádza - ale furt fnuká.
začina ma pobolievat v podbrušku - mam PMS o týžden skor než obyčajne ... hmm

evitkamalicka
10. nov 2009

lumi a kedy zvycajne mavas PMS?

lumimi
10. nov 2009

max 8 dní než to prišlo skor nie.

lumimi
10. nov 2009

už to začina -- prehnane sledovanie... vask som 19 DC(to ubehlo) a mam 30 dnový C. takže to nie je zase až tak moc skoro - ale citim že sa mmi niečo hýbe v bruchu a hovorí: daj mi niečo dobre - mam hlad.
ten moj žaludok neuveritelne otravny.

evitkamalicka
10. nov 2009

radsej sa najedz a nemysli na priznaky, sledovanie atd

jika80
10. nov 2009

to prehnane sledovanie mi tiez nieco hovri 😅 a to som len uplne na zaciatku 😀 ja som dnes 29 DC, ale ja mam 35 dnovy, ale brusko pobolieva uz pomaly tyzden
ale mna podbrusko pobolieva v kuse - najprv ked mam mrsku, potom ked mam ovulku, potom ked mam dostat mrsku, rozmyslam, kedy ma vlastne nepobolieva 😀