Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

cukruska1920
13. nov 2009

evit.... ako povedal lekar nic tym neovplyvnim ked sa budem strachovat, vysledky nezmenim tak mi zostava uz len cakat...a co ako pomahuju tie kvapky? ja ich zacnem brat od decembra aby som si upravila cyklus pred snazenim

evitkamalicka
13. nov 2009

cukruska zatial ich beriem len 9 dni, tak uvidim ako bude ovulka

jika80
13. nov 2009

jani - dakujem, pozriem, ale tu ich asi nedostanem, budem musiet pockat do vianoc, kym sa dostanem na svk 😒

janirea
13. nov 2009

cukrus,,,ale mas to uz aspon vsetko obehane,,,,je pravda, ze to neovplyvnis, ale budes mat istotu, ze si spravila co si mohla 🙂 ,,,,a bude dobre,,,

ja tiez beriem femi,,,,a citim vajecniky, tak trosku pobolievaju,,,,teda citim ich,,,nie je to nic strasne,,,len dufam, ze je to ok

cukruska1920
13. nov 2009

jani..to je pravda... tak len cakam... inak tie femi kvapky mne pomahali... teraz sice citim ovulaciu aj bez nich a az dost...ako keby som svalovicu mala ..

janirea
13. nov 2009

jika,,,no neviem, ci by ti prisli keby si ich objednala aj cez net,,,hmmm,,,jedine, ze by si skusila

jika80
13. nov 2009

jani - s tym nemam dobre skusenosti, ked platim nieco cez online-banking na svk, tak su s tym len problemy
musim popozerat, ci v nejakom obchodiku na nieco take nenatrafim

janirea
13. nov 2009

cukrus,,,,a zmenil sa ti aj hlien?,,,teda ci ho bolo viac alebo menej,,,,,lebo sa mi zda, ze aj toho zacina byt viacej 😅
joooj, ja sa budem zase sledovat 😀 😀

janirea
13. nov 2009

jika,,,pozri zlozenie tych kvapiek,,,a podla tych rastliniek co obsahuju, urcite nieco najdes,,,,,a este aj alchemilkovy caj je dobry,,,,len ten sa pije iba do ovulky,,,,baby si ho tiez pochvaluju

cukruska1920
13. nov 2009

jani...hej zmenil...napr. teraz ich neberiem..ovulku sice citim ale bez hlienu ...ked som ich brala bolo ho vela a bol husty tak myslim ze nieco doseba tie kvapky maju ale s tym sledovanym to neprehanaj..zbytocne to cloveka stresuje

evitkamalicka
13. nov 2009

ja sa tento cyklus nejako nesledujem, ani nemeram tak poctivo ako predosly

jika80
13. nov 2009

o tom cajiku som uz citala, ale ak ho budem musiet pit, to bude pre mna trest ☹ ja tak hrozne nemam rada bylinkove caje

cukruska1920
13. nov 2009

ja vam ukazem ako meram...len mi musite napisat ako sem vlozim graf

janirea
13. nov 2009

to je pravda,,,ja sa snazim tento cyklus uz tak v pohodicke, pretoze snazilkovat este nemozme, tak aspon meriam teplotu a ten hlien kvoli ovulke

,,no a to meranie,,,joj, ten rovnaky cas a miesto je tiez problem,,,,na vikend chceme ist na chalupu, tak zase zmena,,,,no co,,,,aspon sa trochu "vyvenčim ja" 🙂

lumimi
13. nov 2009

pozerala som tie femi kvapky - okrem tej bolestivej mrchy ma nič z toho netrapi - takže ja sa na neurčite nedam.
a tento víkend merať nebudem - už ma to prestalo bavit sa tak sledovat 🙂
Držte mi palce- idem si dnes kupit tie šaty resp. kostym - tak nech najdem niečo vhodne 🙂

lilix
13. nov 2009

ahoj cukruska, a to s manzelom sa vyjasnilo?

janirea
13. nov 2009

lumi,,,tak nech natrafis hned na nieco vhodne

mamuschka
13. nov 2009

ahojte.
meruska, gratulujeeeem! dufam, ze sa to tu teraz spravne rozbehne! zmen si aj udaj v pase, uz nie si snazilka ale buduca mamicka. v ktorom si tyzdni?
ja sa uz neviem dockat, ked sa budem testovat. dufam, ze sa nam uz konecne zadari. strasne by som chcela dat mm pod stromcek pozitivny testik. len neviem, ci by som to do vianoc dokazala tajit 😉 urcite nie. tak by dostal mikulassky darcek.

mamuschka
13. nov 2009

moja mala bude asi chora, ma sopliky, v noci nemohla spat, sme sa s mangelom pri nej vystriedali, tak kazdy z nas spal aspon polovicku noci.

mamuschka
13. nov 2009

lumimi, kto ta na MK rozplakal? to akoze tu, v nasej teme? dufam, ze nie.

lilix
13. nov 2009

a kde sa nam podela sophie?

sabik
13. nov 2009

baby, krasny vikend Vam prajem.. a sup sup snazilkovat.. 😉

slavulilienka
13. nov 2009

príjemný podvečer dámy....🙂

kojzarik
13. nov 2009

ahojte

to setky snazilkujete? 😕

edita84
13. nov 2009

ahoj nie

kojzarik
13. nov 2009

ahojko ....aspom niesom sama 😀

edita84
13. nov 2009

a ako sa máš? ešte ťa trápi žlč?

kojzarik
13. nov 2009

no na zlcnik som zabudla , ale dnes som sa dozvedele ze u nas v banovciach sa vyskitla prasacia chrypka , 6 na nu zomreli a 2 su na pozorovani v nemocnici ☹

edita84
13. nov 2009

ježiš maria to je zlé davajte si veľmi pozor jaj ja sa toho tak veľmi bojím

kojzarik
13. nov 2009

ani mi nevrav ja som normalne chcela odlozit operaciu..ale vraveli mi ze ja nebudem v tej istej nemocnici ako oni tak snad to dobre dopadne