Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

evitkamalicka
30. nov 2009

ros ahojky

lucy vitaj

my sme si akurat s manzelikom objednali pizzu k tomu si dame sampanske a pozrieme si noveho Harryho Potera a vecer som tu ako na koni 😉

rosannar
30. nov 2009

evit...ahoooj...tak dobrú chuť a pekné pozeranie 😀

janirea
30. nov 2009

ahojte,,,tak uz aj ja doma konecne,,,my sme boli na vyprazenom syre,,,som mala hroznu chut na tatarsku omacku 😅

janirea
30. nov 2009

vitaj lucy_lu,,,kludne sa pridaj

ja ovu testy nepouzivam,,,meriam BT,,,a ta stranka co ti poslala ros je dobra, tam sa docitas toho vela

meruska
30. nov 2009

ahojte 🙂
tak som dnes bola u Dr. ..vraj ten moj tmavy vytok je ok, ze on vnutri ziadnu krv nevidi., ze by to malo samo prestat, ale pre istotu mi dal duphaston ..a drobcek sa ma fajn..uz mam aj prvu fotecku 🙂 som na prelome 6/7 tt...a termin mi dal 24.7.2010 🙂 okrem toho som dostala vela papierikov, kde vsade sa mam objednat na vysetrenie....len trosku je problem, lebo vysetrenia by mali byt na prelome roka a to ma kazdy dovolenku, tak si mam vsetko obvolat co teraz... na prvu porodanu idem az 14. januara kde mi varj da uz i knizocku 🙂

kojzarik
30. nov 2009

ahojte

meruska tak pridaj foto nech sa aj my pokochame

evitkamalicka
30. nov 2009

tak som tu

meruska sup sup pridat foto

meruska
30. nov 2009

foto pridane 🙂

evitkamalicka
30. nov 2009

jeeeej aka krasne fazulka 😵

edita84
30. nov 2009

ahojte merus krásna fazuľa aj ja chceeeeeeeeeeem 😵

evitkamalicka
30. nov 2009

edit ved aj ty sa urcite co nevidiet budes chvalit takou peknou foteckou

edita84
30. nov 2009

zvedavá som ktorá z nás bude dalšia ale môj tym je že ty evit

evitkamalicka
30. nov 2009

teda ja som tvoj typ? uvidime ci vyjde

evitkamalicka
30. nov 2009

zajtra som chcela testovat, ale som sa rozhodla ze este pockam, aby som nebola sklamana, este je skoro

edita84
30. nov 2009

evit ja som sa tak tešila na zajtra ráno ako tu nájdem tvoj testík s // no som sklamaná ale chápem ťa 🙂

evitkamalicka
30. nov 2009

edit ak som tehu tak sa to skor ci neskor ukaze, ale radsej este pockam

edita84
30. nov 2009

máš pravdu počkaj radosť bude aj tak veľká

evitkamalicka
30. nov 2009

veru ak budu // tak bude super darcek na Mikulasa muzikovi do cizmicky 😅

sysinka
30. nov 2009

ahoj meruska, gratulujeeem 🙂 a tesim sa, ze to nie je nic vazne 🙂. ja mam termin 28.7. 🙂. Na ake vysetrenia sa mas objednat? Ja som zatial len na krvne testy... Ani tebe nedali knizku este ☹...

edita84
30. nov 2009

to by bolo aj u nás dnes mm prišiel s tým domov že ked to bude chlapec tak bude Patrik no nieee

evitkamalicka
30. nov 2009

edit my uz mame vybrate mena Peter po mojom ocinovi a Laura jedine dievcenske meno na ktorom sme sa zhodli

edita84
30. nov 2009

pekné u nás to bude pravdepodobne Adam a dievča Grétka

evitkamalicka
30. nov 2009

jeeej budete mat Adamka ako my 😵

edita84
30. nov 2009

no keby Beja bola chalan tak ona je Adamko to je náš favorit 🙂

vejinka
30. nov 2009

ahojte..evit uz si testla?

evitkamalicka
30. nov 2009

veji cosi este mam cas, este som dnes len 9DPO, chcela som povodne zajtra tym citlivimy 10tkovym, ale este pockam

vejinka
30. nov 2009

evit toto nemyslis vazne a ja ze uz bduem vediet 😔

meruska
30. nov 2009

dakujem ze sa vam moja fazulka paci, inak aj Dr. ked mi ukazoval na monitore tak hovoril..toto je vas vacik a tuto máte krásnu fazulku a to co sa hybe je jej srdiecko 🙂

evit, drzim palceky...vydz este, budes mat tie ciarky krajsie a nebudes musiet dumat ci je to len duch alebo su tam naozaj 🙂

sysinka..kedze ja som mala v minulosti problem so zrazanlivostou, krvnymi dostickami a chudokrvnostou, musim zas na hematologiu, a dalej mam ist okrem krvi unho na neaku speci krv niekam do nemocnice, vraj to kazdy chodi v prvom trimestri a este mam ist cez sviatky, v 12 tyzdni na ultrazvuk, a on ma dovolenku tak sa mam objednat do nemocnice

vejinka
30. nov 2009

meruska mas krasnu fazulku gratulujem...

rosa a ty kedy testujes??

evitkamalicka
30. nov 2009

veji ale myslim