Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

janirea
4. dec 2009

evit,,joooj adamko mal prvy taky karamból ,,,pofukat a zahoji sa 🙂

evitkamalicka
4. dec 2009

jani vonku prvy, ale doma uz ich mal dost, este ma trosku take zvysky modriny na brade co nou brzdil na koberci

janka0025
4. dec 2009

evitkamalicka tak ja ked sa raz dopracujem k prckovi, tak mu určite priviažem vankúš o hlavu... 😀 😀 😀
Keď sa v mojeje blízkosti pohybuje dieťa chytám úplnú paniku, aby nepadlo

evitkamalicka
4. dec 2009

janka pady patria k tomu aj rozbite kolena este urcite budu a podobne

vejinka
4. dec 2009

no aj ja som zatazena na ruky...lebo predohra je predohra 😀 😀 😀 kym sme este nemali sex tak som si ruky velmo vsimala..hlavne hrubku palcov 😀 😀 😀

vejinka
4. dec 2009

no ale ja som bola nimfomanka sice predtym feministka...a ked sme zacali sexovat tak denne aj tri razy chuda muz nevladal a povedal ze to on uz nemoze ze uz sa nevie dockat kedy dostanem mrchu aby si oddychol 😀 😀 to bolo tesne po svadbe myslim.. 😀

edita84
4. dec 2009

evit tých pádov bude ešte dosť a akurát si malá skoro narazila bradu o otcovu hlavu. treba dať vela pusiniek a už to nebude ani tak boleť

evitkamalicka
4. dec 2009

edit vsak on place 3 sekundy a potom uz ani nevie ze sa udrel

edita84
4. dec 2009

tak to je super aj ja som si malú tak naučila že kým nekrváca veľmi nie je problém a tá moja striga ešte stále blbne s ocinom

vejinka
4. dec 2009

jooj my spime od pol osmej 😉

edita84
4. dec 2009

to ti závidím a potom ráno kedy vstavate?

janirea
4. dec 2009

veji,,,ty si pripad, ze hrubku palcov 😀
ja som myslela, ze aby to bol muzny a mocny chlap, co ma zvladne na rukach nosit,,,aby ho nezlomilo a netriasol sa ako trasoritka 😀 ,,a ty uz hned hrubku prstov skumas 😀

baby,,,a ociiii???? a vsetko co je na hlaveeee, ci to je len detail 😀 😀

evitkamalicka
4. dec 2009

my spime od 18:30

vejinka
4. dec 2009

jani...sak ja neisom normalna 😀 😀 😀 😀 no mas tak ked ti na dvadsiatku kupa kamosi vibrator a hambila som sa ako pes..no a ked som domov dosla hned vyskusala ...a potom jedneho pekneho dna my vytiekli baterky.. 😀 😀 😀

edita84
4. dec 2009

závidím ale keby moja Beatka zaspala o pol siedmej tak by sme ráno boli hore okolo piatej no ale u nej to nehrozí ved vtedy sa ide dole s havinom

janirea
4. dec 2009

to ked pri mne je nejake dieťa, tak som vkuse v strehu a najradsej by som kazdy roh zakryla,,,a kamosky ma len ukludnuju, ze klídek, aby ma vkuse netrhalo, ked sa dieta pohne ,,,, 😒 ,,,,

vejinka
4. dec 2009

jani..jo oci to bolo druhe co som si vsimla na mojom muzovi...prva bola plesina 😀 a druhy pohlad mi spadol na jazvu nad okom...taka brutalne sexi je ze uz som si ho nepustila 😀

janka0025
4. dec 2009

hrubka prstov? hehe, ja len žily na rukách

evitkamalicka
4. dec 2009

edit ja by som o 5tej von so psom nesla, my co sme mali 3 psov, tak vzdy sme ich naucili tak ze kym sme nevstali my tak vydrzali

edita84
4. dec 2009

hehe a mne kamošky také nekúpili ☹ 😀

vejinka
4. dec 2009

janka..ty skumas chlapom na rukach zily? 😀 😀 😀 😀 😀 a to ti je na co dobreee? 😀 😀 😀 ci sa neprasknu kym ta chlap spravy? 😀 😀 😀 😀 😀 😀

edita84
4. dec 2009

no ale myslela som večer ráno ani za boha by som nešla von tak skoro až o takej desiatej nech sa obaja vybehajú

vejinka
4. dec 2009

no prepacte damy..uz som velmo rozkokosena...asi musim koncit a upokojit sa 😅

evitkamalicka
4. dec 2009

jaaaj, tak to my sme vecer chodili o 8mej alebo o 10tej

edita84
4. dec 2009

juj to by som nešla na to som lenivá

janka0025
4. dec 2009

Aj jazvy sú strašne sexi, ...

Mne sa snúbenec smeje, že mám syndróm materstva...Zachraňujem zvieratá na ulici...Máme dvoch psov a štyry mačky. Ale podotýkam, bývame v dome. ...Asi na tej jeho teórii niečo bude...Načase mať dieťa, inak tu vytvorím útulok 😀 😀

vejinka
4. dec 2009

janka veru veru zbavit sa zvierat a potom mozes mat babo 😉

baby idem spat dobruuuuuuuuuuuuuuu

evitkamalicka
4. dec 2009

veji dobru noc 🙂

edita84
4. dec 2009

veji pekné sníčky

slavulilienka
4. dec 2009

ahojte dievčence.... 🙂 za jakú tému ste nahodili... 😀
inak vítam novú snažilku...
ja som sa práve dotlačila treskou...takú som mala chuť... 😝 , ale bude mi asi zle...takto na večer... 😒