Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

slavulilienka
8. dec 2009

nie je na aký čakať evit....teplota je dole, takže tam nie je o čom.. ☹

jika80
8. dec 2009

veji - uprimnu sustrast

rosannar
8. dec 2009

slavu...nestrácaj nádej...

slavulilienka
8. dec 2009

žienky práve mi volali z Heliosu..krv na Hcg negat.....čakala som to , ale je mi hrozne.... 😢 😢 ...no nič utekám na vyvolávačku...tak sa zatial majte... ☹

evitkamalicka
8. dec 2009

slavi je mi to luto, ale na vianoce sa isto zadari 😉

slavulilienka
8. dec 2009

😉 evitka je mi teraz hrozne ľúto, neviem prestať plakať, ale mňa to prejde a pôjdeme do ďalšieho kola.....viem , že sa to raz podarí....verím v to.....a aj merať budem ...pre istotu. 😉

dijefcatko
8. dec 2009

slavulilienka, uprimnu sustrast, velmi ma to mrzi, to ale znamena, ze coskoro otehotnies. Nechcem vyznievat hrozne, ale napr. v manzelovej rodine je to tak, ze ked niekto umrie, niekto novy sa narodi. Vsetky drobce prisli po smrti niektoreho z clenov rodiny... a ti im robia z neba anjelickov straznych...

evitkamalicka
8. dec 2009

dijefcatko dosli ti kvapky?

dijefcatko
8. dec 2009

Ahoj evit, ano, dakujem, vcera som si nasla v schranke odkaz, ze mam ist na postu, tak som vyslala mm, ma to cestou z roboty. Ty si to posiela ako list a nie ako dobierku?

evitkamalicka
8. dec 2009

ano ako list, to mas na Mikuláša 😉

dijefcatko
8. dec 2009

No pockaj, pockaj, tie kvapky stoja niečo vyše 5 eur, to nejde, že na Mikuláša! 😕 Pošli mi do IP číslo účtu a prevediem ti peniažky.

evitkamalicka
8. dec 2009

ale neblbni prosim ta, nechcem ziadne peniazky, aj tak co by som s tym robila, mne by tie kvapky uz boli na nic

dijefcatko
8. dec 2009

Tak zo srdiečka ďakujem 🙂 Keďže debatíme týmto spôsobom, bolo by ťažké to s tebou vyjednať, takže ešte raz ďakujem za darček. Ale keby som ťa tu mala naživo, tak by ti to len tak neprešlo a musela by si si peniažky vziať! 😀

kojzarik
8. dec 2009

ahojte kocky

ako sa mate ? co mate nove?

evitkamalicka
8. dec 2009

mas smolu, he he 😀 .....a nedakuj 😉

evitkamalicka
8. dec 2009

kojzarik ahoj, ty sa pochval

dijefcatko
8. dec 2009

ahoj kojzarik, no ja osobne prave cakam na ovulku a dufam, ze bude 🙂 a konecne sa poberiem domov z roboty, lebo tu uz spim a to mozem aj doma...

kojzarik
8. dec 2009

uz som sa pochvalila vcera vecer , ze uz mam len malicke jazvicky aj tie mi uz skoro nevidiet 😅 takze teraz pockat do februara a snazilkujeme nanovo

evitkamalicka
8. dec 2009

ja prave vyzieram Mikulasa 😅

kojzarik
8. dec 2009

aj ja by som si dala ale este musim pockat aspom do 20 a potom mam po diete ( zlcnikovej)

vtacatko2
8. dec 2009

ahojte baby trpim hroznou chutou testnut ,ale dost sa bojim ci by to mohlo uz byt, zatial necitim ziadne priznaky mrchy co mi na to poviete co co co 😀 ?pripajam aj graf aby ste mohli ohodnotit mozno ho uz niektore videli rano http://www.fertilityfriend.com/home/2b1d03

edita84
8. dec 2009

ahojte veji uprimnú sústrasť a veľa síl
slavu mrzí ma že to nie je tehu ale nabudúce určite bude

vtacatko vyzerá to dobre

rosannar
8. dec 2009

ahojteeeee a príjemný večer... 😀

rosannar
8. dec 2009

slavu...je mi to strašne ľuto ale neboj, na vianoce sa vydarí, uvidíš 😉

vtacatko2
8. dec 2009

dakujem edit,vies ked z jednej strany mi rozum hovori ze este mam pockat ale to nejake netrpezlive ja ma do testovania zenie aj hned, poznate to aj vy ostatne ci iba ja som divna

vtacatko2
8. dec 2009

inak mam nejaky pepino test mate s nim skusenosti?

edita84
8. dec 2009

pepino som ešte nekupovala a s testovaním jasne ja už mám kúpené hned dva z dm

vtacatko2
8. dec 2009

no ja som si uz jeden nedockava robila hned na desiaty den okolo 18:00 no chapete uplne trapny cas a teraz ma zasa trha

edita84
8. dec 2009

no a čo ukazovalo?

vtacatko2
8. dec 2009

negativne ☹ ale ked sa mi ta teplota tak vysvihla a drzi tak ma to hrozne laka