Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

vejinka
17. dec 2009

edit...no pockam do toho 24..potom urobim test a bud ma vykoti alebo ma vykoti ze nic nieje 😀

vejinka
17. dec 2009

cize tak ci tak budem vykotena 😀 😀 😀

vejinka
17. dec 2009

boze ono je to uz viac ako devat??? co nekricite? ja o deviatej chodim spavat..dobru kocky 😀

zuzike25
17. dec 2009

nikto nič???

edita84
17. dec 2009

dobru veji

vejinka
17. dec 2009

zuzi som ti pisala ze mas testovat tak v pondelok..aby si si bola ista teda pokial dovtedy nedorazi mrchana

vejinka
17. dec 2009

kurnik este som tu? 😀 dobru edit...a rozkaz bduem verit v zazraky 😉

zuzike25
17. dec 2009

tak dakujem a držím všetkým palce aj tebe Vejinka nič nám neostáva len čakať 😒 😉

dijefcatko
18. dec 2009

Dobré ránko dievčatá,
ani nestíham dočítať, čo ste včera napísali 😉
U nás to už tento mesiac vôbec nevyzerá na ovulku, to mám asi za to, že som sa z nej predchádzajúci mesiac tak tešila ☹
http://www.fertilityfriend.com/home/2aed75

lilix
18. dec 2009

dobre rano. djefcatko, ved este mozno dojde, vela bab malo aj po 20dni cyklu. a ked nebude tento mesiac, bude buduci. 😉
ja som si vcera robila 4ty test, a uz bol uplne biely. takze ovula musela byt toho 16, ibaze ciarocka nebola uplne rovnako tmava ako kontrolna..

evitkamalicka
18. dec 2009

ahoj babulky

edita84
18. dec 2009

ahj dievčatá my sme si dnes ale pospali

evitkamalicka
18. dec 2009

edit tomu hovoris pospat 7:30? ja som ledva teraz maleho zobudila na ranajky, takze hned aj pojde naspat do postielky

edita84
18. dec 2009

áno evit lebo inak malá vstáva o šiestej takže toto je pre mňa už veget

evitkamalicka
18. dec 2009

jaaaj.....no ja mam cele doobedu pokoj, lebo moj maly po ranajkach este zalomi do tej 9:30

edita84
18. dec 2009

vau a potom je hore do koľkej? ešte ti spí 2x?

evitkamalicka
18. dec 2009

potom ide zas spinkat o 12tej a spi do 15tej a potom ide spat 18:30 a spi az do rana

edita84
18. dec 2009

no evit len držím palce aby aj druhé babatenko spinkalo takto ukážkovo. ja som zvyknutá že vstávame skoro lebo malá nikdy nebola spachtoško aj ked bola malá boli problémy sa spaním ale už som si zvykla to má po mne ani ja som nechcela spávať no len dúfam že druhé ked budeme raz mať to bude spachtoš po ocinovi 🙂

evitkamalicka
18. dec 2009

ja tiez zvyknem skoro vstavat, ale ked vidim ze este spi tak zalahnem naspat....nas je spachtos po muzovi

edita84
18. dec 2009

idem dám niečo malej na raňajky a dám sa do práce dnes som si naplánovala prevlicť a vyprať postele vyžehliť a povysávať. tak dám sa do roboty pekný deň

evitkamalicka
18. dec 2009

edit ja nerobim nic, tieto predvianocne veci bude robit drahy, nech si to vyskusa aspon raz 😅 😀

edita84
18. dec 2009

no inak postele on zvykne prevliekať len teraz nadčasuje a už ho tým trápiť večer nebudem a žehliť ja ľubim najmä malej veci čo mám dnes teraz v pláne. a tú nepečenú roládu bude robiť môj drahý lebo aj min rok sa toho ujal tak mu to zostalo aj na tento rok.

evitkamalicka
18. dec 2009

edit u nas sa zehli malokedy, lebo mame vacsinou take veci co zehlit netreba tak zehlime mozno raz za dva mesiace a aj to len postelne pradlo

evitkamalicka
18. dec 2009

ja este cez vikend urobim suhajdy, lebo tie moja mama miluje a kokosove pusinky, lebo tie zas miluje otec

edita84
18. dec 2009

jáj ani ja neželím len na veci malej som zaťažená aby boli vyžehlené nevedela by som obliecť malej nevyžehlené veci. no tie šuhajdy aj ja ľubim je to ťažké robiť? napíšeš mi recept? diki

evitkamalicka
18. dec 2009

edit vobec to nie je tazke, napisem neskor do IP

janirea
18. dec 2009

dobre rano 🙂

evitkamalicka
18. dec 2009

jani dobre dobre 🙂

zuzike25
18. dec 2009

Dobré ráno dievčence. Ja mám dneska dostat tu hnusnú mrchu ale aj teraz som si merala teplotu a je vyššia ako 37 🙂 takže už neviem čo si mám o tom myslieť bud - alebo....

rosannar
18. dec 2009

dobrééé ráánko...no ja neviem, ale asi sa ten teplomer zbláznil.... dneska som takto....
http://www.fertilityfriend.com/home/2b0633