Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

janirea
6. jan 2010

cukrus,,,asi az po potvrdeni od dokyny

cukruska1920
6. jan 2010

a kedy sa chystas?

janirea
6. jan 2010

zajtra jej idem volat a uvidim co povie,,,,najradsej by som bola, aby uz aj nieco bolo vidiet, len cas neposuniem 🙂

evitkamalicka
6. jan 2010

jaaj ja idem zajtra na krv a pre knizku a tej krvi sa bojim, bo ja mam strasne zle zily

edita84
6. jan 2010

ahojte tak evit to si spravila suprový obchod bodaj by sa aj mne už podarilo predať kočík 😲

evitkamalicka
6. jan 2010

edit a aky mas kocik?

vejinka
6. jan 2010

ahojte kocky ja sa furt liecim a uz sme konecne zacali zo snazilkovanim

evitkamalicka
6. jan 2010

vejinka tak drzim palce

tak uz mam oba kociky z krku a aspon peniazky na novy

lilix
7. jan 2010

ahojte, tak ja od vcera mrchujem ☹

lilix
7. jan 2010

co spite?

edita84
7. jan 2010

ahoj lili už sme hore len ešte mozog nepracuje 🙂

katkamarek
7. jan 2010

dobre ranko, tak dnes zase v praci, mam pocit ako by bol pondelok, vidim, ze vcera sa vam velmi nechcelo pisat 🙂 Alebo ste sa lyzovali? My sme boli doma, navarila som kapustnicku, rezne a len tak sme lenosili, aj ked moj mm doobeda trosku pracoval.

katkamarek
7. jan 2010

a uz sem davam aj graf, aj ked len taky zaciatocny, ale uz ma 3 hodnoty, tak to aspon trosku vyzera 🙂
http://www.fertilityfriend.com/home/2bd5ea
dufam, ze je to dobre a zobrazi sa vam

lilix
7. jan 2010

katka aj my sme mali kapustnicu 😅 a zobrazilo sa to
mne vcera vecer blbol kon.

katkamarek
7. jan 2010

no aj mne to akosi neslo, cely den, tak som uz potom na to kaslala 😒 My sme doma zvykli na troch kralov robit veceru ako na stedry vecer, tak som sa aspon trosku pokusila vykuzlit druhe caro vianoc 🙂 , ale kedze sme len dvaja, tak som nevarila ako pre armadu, iba tak symbolicky. A v podstate prvy krat som varila vianocnu kapustnicu sama a myslim, ze sa mi celkom podarila 🙂

lilix
7. jan 2010

povodne som ju mala varit ja, aby som sa to naucila, ale moj hovori - ved len toto urobim, ved len toto tam dam, to varis ty, toto tam dam toto toto toto a nakoniec to varil on, ale vravel, ze to varim ja. pritom som len nakrajala kapustu a maso ha ha ha 😀 😝 😀
a to neznasam, bud varim uplna sama ja, alebo on.

katkamarek
7. jan 2010

No tak keby som mala cakat, ze moj mm navari, tak sa nedockam 🙂 On vie tak akurat bryndzove halusky, ale aj to len tie hotove, co len zohrejes a potom do toho das bryndzu 🙂 Ale ja rada varim, povedal mi minule, ze nie som zena pre neho, lebo velmi dobre varim a on z toho len pribera 😀

katkamarek
7. jan 2010

Lilix inak asi nebudem dobra vestica ☹ ale mrzi ma to kvoli tebe

jika80
7. jan 2010

dobre ranko babky
u mna nejako zacinaju nevolnosti a nie je to veru nic moc ☹
lilix - tak predsa len ta mrcha prisla 😠
katka - no moj zvlada tiez tak 3-4 jedla navarit, ale v poslednom case sa poooriadne zlepsil

katkamarek
7. jan 2010

Jika, ja neviem ci sa nejakeho zlepsenia v tomto smere niekedy dockam, ale clovek nikdy nevie 🙂 mam teoriu, ze ak chce clovek dobre varit, musi do toho vlozit srdce, a z toho vyplyva, ze v prvom rade ta to musi bavit 😉.

Ja by som tiez prijala take nevolnosti, ale tak ja som len na zaciatku cesty za vytuzenym pokladom 🙂 Mam pocit, ze od zaciatku roka je to uz vecnost, a pritom je to este len 7 dni, aj ked sa snazim na to nemysliet, neviem to, vkuse sa sledujem, moj mozog je nastaveny len na snazilkovanie, neviem sa dockat rana, kedy budem merat a aka teplotka tam bude, normalne sa budim pred siestou, este skor ako mi budik zazvoni. Ked ja som taka zvedava ci pride ovulka, a to si este peknych par dni pockam kym to vobec bude. No nic, len trpezlivost mi ostava 😀

ivanulienka81
7. jan 2010

dobry den damy
katka, minuly cyklus som aj ja bola cela nedockava, no ale nedockala som sa ☹
ja som dnes 23DC a pobolieva ma podbrusko ☹

katlinn
7. jan 2010

Ahojte. No ja už mám fakt nervy. Zase som sa snažila dovolať svojej lekárke, zvonilo to, zvonilo a potom ma zrušili. Mám chuť tam zájsť a zrušiť ja ich! A inak baby bolia ma prsia. Ale nie tak ako to u nich býva zvykom, že pri dotyku ale je to taká tupá bolesť a na dotyk mi to nič nerobí. Nechápem. Čo mi z toho snažilkovania už preskočilo a mojim hormónom tiež???

evitkamalicka
7. jan 2010

ahojky, tak sme doma z poradne, zobrali mi 4 skumavky krvi, vaha nezmenena, robili mi aj ultrazvuk, malinke pekne podrastlo, za chvilu hodim foto....dalsia poradna 4.2.

rosannar
7. jan 2010

dobrééé ránko...jaaaj taký mám pocit ako keby bol dneska pondelok 😀 ...to asi preto lebo som bola včera doma.... 😀

rosannar
7. jan 2010

evit...jeeeeej 4.2. mám meniny 😀

jika80
7. jan 2010

evit - uz sa tesime na foto
ja som hodila tiez foto toho nasho valibuka 😀

evitkamalicka
7. jan 2010

jika krasna bublinka 😵

rosannar
7. jan 2010

jika, evit....krásne stvorenia....jaaaaaj som rada aj za vás dve 😀

jika80
7. jan 2010

evit - no od takeho pekneho stvorenicka ako mas uz ty ma to nase zlaticko este daleko 🙂 ale necham sa prekvapit, co uvidim o tyzden ako nam narastlo 🙂
ros - dakujem

rosannar
7. jan 2010

baby, chcela som sa spýtať, jedna známa mi odporučila, aby som si kupila čaj alchemilku...už ste o tom počuli? lebo že jej daľšia známa pila taký čaj (lebo že nevedela otehotnieť) a potom o mesiac už bola tehotná....poradte mi 😖