Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

katkamarek
7. jan 2010

a este kuknem aj ovu a tehu testu, ked uz mam platit postovne, tak nech je to pri jednom 🙂
boze ja ked sa dam na nakupovanie, tak neviem prestat a je jedno co 🙂

katlinn
7. jan 2010

Moja reč katka. KeDˇuž platiť, tak rozumne. Viem, ktorý myslíš ale ten má síce napísané že štvorčíselný ale presnosť je na 0,1 C

katlinn
7. jan 2010

nakoniec som vygooglila že na bazalku je najlepší microlife MT16C2, ale tan teraz nemajú na sklade. Odporúčajú ho presne na to a presnosť je 0,2 C.

katkamarek
7. jan 2010

hej ten poznam, uz som ho skor nasla na nete. No je presne na to urceny, ale snazim sa ho najst a nikde nie je 😒

katkamarek
7. jan 2010

nasla som ho ale iba na ceskej stranke a neviem ci dodavaju aj na slovensko

katkamarek
7. jan 2010

nechala som si poslat email, ked ho budu mat, teraz asi objednam len tie kvapky 🙂 lebo ani tehu testy nemaju tie co by som chcela

edita84
7. jan 2010

ahojte dievčence no ja som dnes bola u zubárky a som o jeden zub ľahšia 😀
no v tomto cykle sa na mne už dúfam vyúrili všetky choroby a bolesti a dúfam že fakt nie som tehu lebo som dostala aj antibiotká lebo mám zapálené ďasná.

janirea
7. jan 2010

baby,,,ak nezozeniete na dve desatinne miesta,,,,kludne merajte aj s takym co ma jedno desatinne,,,ved to nevadi

janirea
7. jan 2010

edit ahoj,,,tak si sa dobrovolne-nasilu musela vzdat jedneho zubu ,,ale aspon budes mat pokoj, ako keby ta mal boliet,,,,a dasna sa ti snad rychlo zahoja

katkamarek
7. jan 2010

Edit, tak dufam s tebou a drzim palce, aby to uz preslo vsetko teraz a uz ste mohli len snazilkovat.

Ja mam taky neprijemny pocit, ze mam teplotu, ale to uz som mala viac krat pocit, ze horim a ked si zmeram teplotu, tak je normalna. Tak dufam, ze na mna nieco nelezie, to by bola aka smola hned pri prvom cykle, zakaz snazenie 😒

Jani, jasne, ze budem merat obycajnym, ale tak pre vacsiu presnost si zaobstaram aj ten na dve desatinne miesta 🙂 Ved vyuzijem aj neskor, nechcem iba jedno babo.

katkamarek
7. jan 2010

To ja uz pisem ako by som uz tehu bola 🙂 "ze vyuzijem aj neskor"

edita84
7. jan 2010

ale to nič moja zubárka je jednoducho jednička v ťahaní zubv ani som to necítila no a to sa rýchlo zahojí a počkáme ma mršku a potom zas snažilkovať mm to už začína stále viac a viac baviť dúfam že mu to aj zostane 😀

janirea
7. jan 2010

katka,,,dobre rozmyslas, ved sa nestratí 🙂

edita84
7. jan 2010

jika krásna fazuľka a evit je to nádherný malinký človiečik toto sú najkrjšie prvé obrázky

katkamarek
7. jan 2010

dnes to tu nejak viazne, spite zienky? 🙂

edita84
7. jan 2010

katka ja som tu

katkamarek
7. jan 2010

a co porabas? Inak tvoja Beatka vyzera byt riadna sibalka, velmi zlatunke dievcatko 🙂

edita84
7. jan 2010

ale trocha oddychujem malá spí tak mám trocha pokoja pre seba a dakujem a šibalka to teda je veliká

katkamarek
7. jan 2010

tak ja som v praci, ale nejak sa nejdem pretrhnut od roboty 🙂
a zubok neboli? teda to co po nom ostalo 🙂

edita84
7. jan 2010

nie je to v pohode
a ked sa môžem spýtať kde robýš?

katkamarek
7. jan 2010

ja som uradnicka krysa 🙂, pracovala som s mojim mm, lebo mame rodinne firmy, ale teraz nie je tej prace tak vela, tak aby som sa nenudila, tak som zobrala pracu ako referentka. Uz som mala vo vyhlade pracu aj v banke, lenze som si povedala, ze stresy nepotrebujem, ked sa chceme snazit o babo, a tu je to v pohode, takze teraz menit zamestnanie ani nechcem, aj ked sa tu obcas nudim, ale na druhej strane to ma vyhody, ze mozem surfovat po nete a hladat stale nove infosky 🙂 a samozrejme pisat s vami.

edita84
7. jan 2010

tak to máš super robotu no ja by som na úradoch asi nechcela robiť neznášam ľudí ja mám asi nejakú fóbiu z ľudí 😀

rosannar
7. jan 2010

ahojteeeeee.... 😀

katkamarek
7. jan 2010

ja nemam stranky 🙂, nestazujem sa, mam super sefku, vlastnu kancelariu, nikto ma nerusi. Ale nemala by som problem ani vybavovat stranky, mna naopak praca s ludmi bavi, aj ked nie vzdy sa da s kazdym vyjst 🙂

edita84
7. jan 2010

tak to máš fakt pohodovú prácičku 🙂

katkamarek
7. jan 2010

ahoj rosa, ty azda tak pilne pracujes? 🙂

edita84
7. jan 2010

ahoj ros 🙂

rosannar
7. jan 2010

katka...nieeee...čo si? ja a pracovať? to nie...do práce chodím ale robím mzdovú účtovníčku tak mám už tak trošku voľno v práci...mzdy sú hotové tak sa s kolegynami sa len tak rozprávame...

edit...ahooooj

katkamarek
7. jan 2010

no ja ze si tu nebola 🙂
a ako bytik? Inak nerob si z neporiadku tazku hlavu, to pri prerabani tak byva, uvidis potom ked dokoncite aky to bude super pocit, ze to vsetko stalo zato 🙂

edita84
7. jan 2010

a budeš mať ešte lepší pozit za to že ste si to spravili vlastnoručne