Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

rosannar
7. jan 2010

katka...ja viem, ale ked si prestavím, že ked sme kupovali byt, tak sme mysleli, že kuchyna a kupelka zostane tak, ze nebudeme musieť s nimi nič robiť, ale som sa mýlila...aj kuchynu musíme spraviť a rovnako aj kupelku...čiže všetko...

katkamarek
7. jan 2010

ros a objednavas Femi kvapky ci nie? 🙂

rosannar
7. jan 2010

katka....no neviem...som rozmýšľaľa, že pojdem po práci do lekárni a spýtam sa aj na ne a aj na niečo iné....

rosannar
7. jan 2010

edit...no to budeme mať...ale ti poviem, že je to riadna drina

katkamarek
7. jan 2010

ale bude to uz vase, a podla vasich predstav, uplne ta chapem, lebo byvat v byte ktory sa preraba nie je med lizat, ale neboj, vy to zvladnete 🙂 My tiez prerabame dom po babke mojho mm a vkuse beham s handrou, uz nemam nervy na ten prach a nemam ani predstavu kedy to konecne bude dokoncene. Ja kuchynu nemam ani vybratu este, zatial byvame v podkrovi, kde mam urobeny kuchynsky kutik, teraz to staci, ale stale mam pocit, ze to nie je ten skutocny domov.

katlinn
7. jan 2010

Uvarené, závesy skrátené už len žehlím popolnočné šaty lebo sa ozvala záujemkyňa, ktorá by ich rada kúpila.Ale zo západného Slovenska, tak neviem 😨

rosannar
7. jan 2010

katka....ale ty aspon máš kuchynský kútik...ja v kuchyni nemám absolútne nič....nemám zpojazdený ani sporák, riad umývam v lavóry...no je to strašne ťažké takto...teraz musím maminu otravovať aby nám niečo navarila...

katkamarek
7. jan 2010

a nehovorim o tom, ze aj to co uz mame teraz urobene na byvanie sa neustale dokoncuje, tu chyba taka lista, tu take oblozenie, tu vypinac......, jeden den upracem, pridem na druhy den z prace a ide ma slak trafit z toho bordelu co nechaju robotnici, hoci vrtaju len nejaku dieru alebo nieco 🙂 takze nekonecny pribeh a mozem znova upratovat.

edita84
7. jan 2010

ros treba kúpiť papierové taniere a nemusíš umývať 😉

rosannar
7. jan 2010

katka....presne tak...ja večer pozametám, umyjem spálnu, obývačku, kupelku, vecko a chodbu a neprejde ani hodina a už je to zase tak ako pred tým...

katkamarek
7. jan 2010

ale ber to tak ros, ze aspon mas koho poprosit aby ti navarila 🙂 a myslim, ze mamina to urobi rada, ved ked nepomoze rodina, tak kto iny. A je to len docasny stav, o par tyzdnov sa nenazdas a bude kuchyna na mieste 🙂 Kedy ju mate mat hovotu?

katlinn, ty nemas album na mojasvadba.sk? Alebo si ho sem dala a som prehliadla?

rosannar
7. jan 2010

edit...vieš, čo na začiatku sme mali umelé poháriky, no ale ja krava som ešte aj tie umývala 😀

katkamarek
7. jan 2010

dobry napad edit 🙂

rosannar
7. jan 2010

katka...no ak dobre viem, tak zatial je tak, že do konca mesiaca by mala byť...ja mám meniny 4. februára a mamina vravela, že už dúfa, že pôjdu ku nám, na návštevu gratulovať a že už bude všetko na poriadku, že by som im vedela aj navariť a tak...a to by som bola najradšej

katkamarek
7. jan 2010

rosa a kupelna ti este funguje? Lebo rozmyslam preco sa trapis v lavore, ved mozes na to vyuzit vanu, jasne ze neukladat riad priamo do vane, ale nechat ho v tom lavore a umyvat vo vani 🙂 My sme to tak robili, ked mamka prerabala kuchynu. V takej situacii sa treba vynajst 🙂

ludka_r
7. jan 2010

AHojte.
Baby, neskutočné, koľko toho vy popíšete behom chvíľky...
Ja vôbec nemám čas na nič... Venujem sa malému a keď konečne spí, tak sa musím pre zmenu venovať škole. Mňa vôbec neteší, že je už štvrtok. Zajtra mám prednášku a musím si niečo naštudovať. No a skúšky sa už nenávratne blížia... ☹
Lilix, to ma mrzí tá mrcha... 😖

rosannar
7. jan 2010

katka....no kupelku mám, lenže my máme len sprchový kút a je to ťažké, lebo je tam len hadica na sprcovanie a voda tečie len cez tú hadicu, takže si musím napustiť vodu do lavóra a dať si ho na stôl a tak umývať riad

katkamarek
7. jan 2010

no tak to sa mas 🙂 Ale ved ked nevaris, tak ani vela riadu nezaspinite 🙂 pozerajme sa na to pozitivne

ahoj Ludka, no niekto sa nudi, tak vela pise 🙂 Nezavidim skusky, ale drzim palce, ja by som sa uz do skoly ani za svet nevratila, aj ked kazdy mi hovoril, ze bude mi luto, ked uz skoncim. Ale nie je 🙂

katlinn
7. jan 2010
rosannar
7. jan 2010

katka....no ved hej...ale aj jest musíme z niečo a aj kávu piť a hned sa to nakopí, lebo ved naši nam jedlo dajú do dozy a tie tiež treba umyť 😀

rosannar
7. jan 2010

katlinn....pekné fotky.... 😉

katkamarek
7. jan 2010

rosa ja viem, len som chcela odlahcit 🙂, inak ty si tu davala svoj svadobny albumik? Nech uz mame komplet 🙂 a dajte aj ostatne kocky, ktore este nedali 🙂 (vidno kto sa nudi najviac - ja 🙂 )

katlinn krasne, nadherna kyticka, vy ste tiez cerstvi mladomanzelia 🙂

rosannar
7. jan 2010

už ked pridávate každý svoje svadobné albumy, tak dám aj ja 😀
http://www.mojasvadba.sk/album/album.php?vAlbum...

rosannar
7. jan 2010

katka...no už som dala 😀

katkamarek
7. jan 2010

hej vsimla som si, ze si ma predbehla. Krasne satky, mas velmi milu tvaricku 🙂

katlinn
7. jan 2010

rosa paráda!
katka čerství sme ani nie dvojmesační 😀

katkamarek
7. jan 2010

rosa a mate taky datum, ktory sme povodne chceli i my 🙂 ale nakoniec nam kartarka povedala, ze pre nas nie je dobry, tak sme to posunuli o tyzden, aj ked ja na take blbosti velmi neverim, teda verim, ale len na dobre 🙂 zle si nepripustam.

katkamarek
7. jan 2010

katlinn a tie vlasky co mas tu na fotke su tvoje? krasne. Ja mam tiez take dlhe ale ani zdaleka nie su take bohate 🙂

jika80
7. jan 2010

caute babky
tak som zase tu, prednaska skoncena, mozem sa dalej vyvalovat, bo mi dnes naozaj nie je dobre ☹
ros - vidim ze este stale bojujes s bytikom, tak drzim palec, nech to do toho februara je vsetko hotove

dijefcatko
7. jan 2010

Ahojte, tak dám znova aj ja, pre tie z vás, ktoré tu ešte medzi nami neboli, keď som album dávala.
http://www.mojasvadba.sk/album/album.php?vAlbum...

Včera som tu nebola a nestíham čítať, dievčence moje! Boli sme kuknúť kolegyňu, ktorá má termín už o pár dní, také krásne obrovské bruško má!