Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

katkamarek
9. jan 2010

ahoj Jika, tak mi to nedalo, vies mi to stale vrtalo v hlave,ze co ak nebude mm v poriadku, a ked lilix povedala, ze lady tester sa da pouzit aj na taketo veci, tak uz som cakala len na vhodnu prilezitost 😀
aspo trosku som sa ukludnila. A kde pracujes, ze musis ist aj v sobotu do prace?

Ivanka tak ma mrzi, ze ti bolo zle.

jika80
9. jan 2010

ivi - skore uzdravenie 😉
katka - zaujimava zabavka
no to ja iba taku robotku popri skole - spoluorganizujem jedno nadstavbove studium a ucastnici maju kurzy aj cez vikend 😠

katkamarek
9. jan 2010

jika tak urcite to bolo zaujimave, poznavam aj jeho telo, nie len moje 🙂 . Ale najprv som sa zlakla,lebo som nic pohybujuce nevidela, mala som predstavu, ze to bude tak vidiet ako ked to v telke ukazuju, ze ako tie biciky pobehuju. Potom som vsak zaostrila lepsie a uvidela som malilinke bodocky, musela som sa riadne sustredit, ale bolo ich tam vela a zivych 🙂 . Ako som povedala, vyzeralo to ako mravenisko. Potom som si uvedomila, ze lady tester nema az take velke priblizenie ako tie ozajstne mikroskopy.

Teraz budem cakat dalsiu dobru spravu a to moju ovu. Vajecniky uz citim od vcera, neviem ci to nie je skoro, dnes som 9 DC, tak dufam, ze to je "ovulation pain" a nie nieco ine. Hlien sa tiez krasne vyvija, z lepkaveho prechadza do kremoveho. Krcok si teraz uz neviem takmer ani nahmatat, otvor v nom uz vobec nie, tak je vysoko. Neviem ci je to dobre alebo zle, lebo sa mi to zda fakt skoro. Len preto, lebo som pred HAK mala viac ako 30 dnove cykly, ale tak neviem ze ako to bude teraz.

vevusiatko
9. jan 2010

Ahojte 🙂 dufam, ze sa mozem pripojit.
Ja len tak citam temy a my sa tiez vlastne od oktobra snazime mozno aj nejaky mesiac skor ale nedari sa zatial. Ja len Vam chcem popriat nech sa vam vsetkym do jednej splnia priania a budete mat coskoro babatko 🙂

vejinka
9. jan 2010

ahojte mna len vala...vonku pocasicko na prd a ja kade chodim tade spim 😔

evitkamalicka
9. jan 2010

ahoj dievcata 🙂

rosannar
9. jan 2010

ahojteeeee...všimla som si, že ste písali o hypotékach...my sme kupili tento náš byt za 33 000 Eur...ale zobrali sme 35 000 Eur aby sme mali aj na tú menšiu prerábku a aj na nábytok...budeme to splácať 30 rokov po 225 eur + poistenie 17 eur...a nájom ešte neviem, sme tam ešte len mesiac a ešte nemám list vlastníctva, takže sme ešte neboli na správe bytov...

evitkamalicka
9. jan 2010

tak sme sa navecerali a sme tu

edita84
9. jan 2010

ahojte evit a už aj spinká?

evitkamalicka
9. jan 2010

jasne uz do siestej

evitkamalicka
9. jan 2010

teda od 😅

edita84
9. jan 2010

vau no to je tedy dieťa snov 🙂

evitkamalicka
9. jan 2010

len nech spi kym moze

edita84
9. jan 2010

tak hej 🙂

evitkamalicka
9. jan 2010

a vy kedy chodite spat?

edita84
9. jan 2010

no teraz po novom ju dávam o pol 8 a dúfam že zaspí sama do tej 20:30 😔

evitkamalicka
9. jan 2010

to jej teda dost trva zaspavanie, ja nasho polozim do postielky, otoci sa na brusko a uz aj spi

edita84
9. jan 2010

joj to ti závidím malá od malička zle zaspáva ale už 3 večere sama zaspala v posteli 😀

evitkamalicka
9. jan 2010

ja som od malicka ucila takto Adamka spinkat a vyplatilo sa, ale tak kazde dietatko je ine

edita84
9. jan 2010

to hej ja som to pokazila ked bola malinká ale pri druhom to určite nepokazím aspoň dúfam

edita84
9. jan 2010

idem vyvešať prádlo a umyť malej riťku a som späť

edita84
9. jan 2010

ták hotovo

katkamarek
10. jan 2010

dobre ranko, nejak to tu viazne 🙂
ja som dnes takto
http://www.fertilityfriend.com/home/2bd5ea

evitkamalicka
10. jan 2010

ahojte....ja som prave strcila kolacik do rury

cukruska1920
10. jan 2010

Ahojte

evitkamalicka
10. jan 2010

cukrus cau

cukruska1920
10. jan 2010

cau evit... kukni na moj graf v grafoch a napis mi prosim ta ako to mam chapat 😒

evitkamalicka
10. jan 2010

cukrus moze to byt jednorazovy pokles

cukruska1920
10. jan 2010

evit...a to je normalne po ovulke?

evitkamalicka
10. jan 2010

cukrus ja sa v tom tvojom grafe moc nevyznam, ale je to mozne