Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

kojzarik
10. okt 2009

to nie , snazit sa mozme aj nadalej , len mi dnes dala svagrina chrobaka do hlavy

kojzarik
10. okt 2009

dakujem ste ma upokojili , kedze som cistu este nemala tak som nevedela ale tak v stredu na krv a vo stvrtok na vysetrenie , boze co ma tam caka 😖

evitkamalicka
10. okt 2009

kojzarik, ale nemusis sa vobec nicoho dat, mne dali tabletky a cysta zmizla

kojzarik
10. okt 2009

aha a ja som si myslela ze sa to roby ako zakrok , to som ale uderena 😀

evitkamalicka
10. okt 2009

kojzarik no ak by si ju mala velmi velku tak sa robi

ninimimi
10. okt 2009

ja by som sa tiež bála keby mi tam niečo našli a určite by som sa bála aj vyšetrenia ved je to normálen človek sa bojí 🙂

evitkamalicka
10. okt 2009

tak jasne strach je vzdy

ninimimi
10. okt 2009

a už viete čo by ste chceli 🙂 máte aj mená, kočiky atd....

evitkamalicka
10. okt 2009

nini moj muz by chcel dievcatko a mne je to v podstate jedno len nech je zdrave, mena su v stadiu rokovania 😅 a kocik mame po Adamkovi, ale ak sa mi ho podari predat tak budem chciet novy

kojzarik
10. okt 2009

ninimimi , my mame kocik po kevkovi a meno samozrejme som to zase nechala na manzela a asi to bude Damian a Karinka

kojzarik
10. okt 2009

evitka a akej farby mate kocik?

ninimimi
10. okt 2009

no ja síce po malej už kočík nemám ona moc kočíky nemusí no teraz mi začala sedieť aj dlhšie tak sa teším že opat možem niečo tlačit a meno mám len pre chlapca teda mm chce Petka po nom no ja by som radšej Jakubka alebo Samuela a pre dievčatko ja neviem pri malej sa mi páčilo vela mien Mellisa, Petronela, Petra, Vaneska a neviem ešte aké nakoniec sme si dali malé lístočky a vytahovali.mm vytiahol 2 krát ninku a tak ju máme ale ja som ju aj chcela.Ja by som chcela hrozne chlapca aby som párik teda ja som to chcela už od malička no v mm rodine nemajú chlapca takže na neho velmi čakajú čo ma občas dost deprimuje. 😖 No ja dúfam že bude zdravé a hlavne že tehotenstvo bude Ok to chcem najviac a vobec mi nebude vadit ked budem robit copíky dvom babám. 🙂

evitkamalicka
10. okt 2009

taky neutralny sivy s bielymi a ciernymi kruhmi

evitkamalicka
10. okt 2009

nini ja som tiez chcela Petka, ale este uvidime a dievcatko netusim zatial, ale tiez sa mi paci Nina, Zoe, Sofia

evitkamalicka
10. okt 2009

mima tak som kukla album a tieniky tam su

mima286
10. okt 2009

tak odbornicky snazilky kuk do albumu dala som tam dve fotky z testov,nie je to ziadna vyhra ale aspon volaco

evitkamalicka
10. okt 2009

ja uz som kuk

ninimimi
10. okt 2009

mima no aj ja som urobila kuk a duch tam je 🙂 vyzerá to že je to na dobrej ceste a duch bude silniet a silniet 😀
baby ja sa hrozne teším na kočík moj mm povedal že som maniačka na kočíky 😀

edita84
10. okt 2009

sú tam slabunko ale tam sú už len počkať pár dní a šup k lekárovi.len to čakanie 😝

kojzarik
10. okt 2009

ninimimi myslim ze taka maniacka ako ja si neni ja som ich mala pri malom 5 😀

mima286
10. okt 2009

no ja som bola rozhodnuta predat kocik a v den odchodu na dovolenku som ho aj predala,takze budeme musiet kupit a mena pre chlapca sa mi lubi Martin(toho mame),Marek,Mario a dievca neviem

mima286
10. okt 2009

no ved prave ze tam je iba taky duch tak zatial sa moc nevytesujem ☹ ale buduci tyzden sa rozhodne 😉

edita84
10. okt 2009

mená to je ľahké ked sa to týka dievčenských:Chloé, Grétka, Lucia, ale čo sa týka chlapčenských tak neviem ale asi bude po tatovi Lacko.

janirea
10. okt 2009

dobry vecer babulky,,,
mima,,,aj ja potichucky blahozelam,,,,tiez vidim na teste ducha, je slaba ciarocka,,ale je tam 🙂
tak uz len nech silnie
,,,,,uz nam tu treba tehu virusik 😀

evitkamalicka
10. okt 2009

tak veru uz by nas tu mohol niekto oprskat 😀

ninimimi
10. okt 2009

kojzarik tak keby bolo na mne tak by som ich určite mala aj šesť no mm mi povoli len 3 a pri tom som aj skončila 🙂 a teraz mi povedal že mi bude stačit aj jeden no to neviem ako sa dohodneme 😀

evitkamalicka
10. okt 2009

ja mam kociky 2

mima286
10. okt 2009

no pockajte nech je silnejsi virusik 🙂 a uz vam aj posielam 😉 ,taky slabucky to by nebola ziadna slava ☹

ninimimi
10. okt 2009

tak aspon viem že som úplne Ok. mima to budeme čakať ved ti si náš začiatok ked to poriadne rozbehneš mi sa budeme tiež len a len pásikovat //

sophie1981
10. okt 2009

mima...je taaam....pozrela som foto.... 😵