Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

rosannar
1. feb 2010

edit...tak to hej....namakal až príliš...ale odviedol peknú robotu aj so svokrom...a aj ocino trošku pomáhal...ten nám spravil elektrinu (menil nám zástrčky a vypínače a trošku prerábal elektrinu v kuchyni)

sophie1981
1. feb 2010

baby, nasla som supeeer kocik za supeeer cenu...hodi link...uz ste videli kociar hlboky za 49 libier???? 😀 ....novy.... 😉

jika80
1. feb 2010

no ja som moje grcanie vyriesila tak, ze som bola tri tyzdne zavreta doma a ked som musela ist k lekarke, tak som mala pripraveny sacik 😀

rosannar
1. feb 2010

sophie...ja sa bojím, že ked priberem, že to nespadne dole... 😀

katkamarek
1. feb 2010

rosa pekne, taku istu plavajucu ma moja mamka v spalni, je super 😉 a v kuchyni ma take iste uchytky a ja budem mat take v hornej kuchynke 😀

Super to vyzera s tou svetlou gaucovkou

edita84
1. feb 2010

ros oplatilo pekný bytík, 3 izbový?
sophie a má to aj športovú verziu? to je koľko eur?

sophie1981
1. feb 2010

myslim ze cela zostava, (vanicka, sportak) stoji 149 Libier, autosedacka 89.......ked zratam, nejakych 155 eur kociar..... 😉 ....mne by stacil, ten hlboky...aj to len na pripad, ze by sme sli s manzelom obaja von...ak by som mala drobca v oktobri...lebo mam Phil and teds....surodenecky...ale v zime by so Katku nechcela pchat aj s fusakom do malej sedacky...to len vtedy ak pojdem von sama....

katkamarek
1. feb 2010

baby ja nie som asi normalna, ale ja by som uz najradsej od zaciatku tehu bola doma 😀 Proste sa na to pripravovala a tesila doma 😅

sophie1981
1. feb 2010

edit, hodim aj sportovu verziu...len musim najst...

edita84
1. feb 2010

no to je cena 🙂

sophie1981
1. feb 2010

katka ja so zasa chcela byt v robote a medzi ludmi co najdlhsie....dnes je rok, co som nastupila na MD.... 😝

rosannar
1. feb 2010

katka...dakujeme...nám sa tá plávačka velmi zapáčila, tak je teraz aj v spálni, v obývačke a aj v kuchyni a raz, ked budeme robiť detskú izbu tak aj tam dáme takúto plávačku, lebo mne sa nepáči ked v každej izbe je iná plávajúca podlaha..

rosannar
1. feb 2010

edit...ešte raz dakujeme...a je 3 izbový, len jedna izba je stále ešte ako skladisko...

edita84
1. feb 2010

ros aj my máme všade rovnako ale časom by sme chceli do kuchyne a do predciene kachličky

rosannar
1. feb 2010

edit...aj my sme chceli dlažbu ale v kuchyni boli 3 vrstvy gumolitu, a ten posledný ani nešiel dole tak sme to nechali tak a dali sme tam plávajúcu a vôbec to neľutujem...zatiaľ 😀

jika80
1. feb 2010

rosi - utulny bytik 😉
ja sa uz teraz hrozim nasho stahovania 😖

rosannar
1. feb 2010

sophie...pekný je ten kočík a aj v sportovej verziíí....ale ja by som chcela asi tú klasiku...tie novšie sú aj drahšie a až tak sa mi nepáčia a tie klasiky sa mi páčia najviac...no ale na kočík musím byť aspon tehotná 😀 ...ale snívať je takééééé krááááásne 😀

dijefcatko
1. feb 2010

dievčatá, vy ste nečítali, čo som písala? 😢 špiním a tehu test je negatívny, napriek tomu sa mi teplota drží hore a neviem prečo! 😒 prsia bolia, podbruško už našťastie nie, krčok je hore a makký... Nechápem tých 37...

edita84
1. feb 2010

ani ja nelutujem len my sme kúpili plávajúcu 6 milimetrovú a na niektorých miestach sa to troška zlomilo ☹ tak mm vymyslel že ked budú nadbytočné peniaze čo si nemyslím že niekedy budú tak dáme kachličky
sophie športiak nič moc mne sa nelúbia tie čo sa nedajú dať do úplného ľahu

sophie1981
1. feb 2010

ros...aj ja som uz kukla...veeelmi pekneee...to sa bude byvat.... 😉 .....

ja planujem na prizemie hodit tiez plavajucu......kuchyna, obyvacka, chodba...ale na poschodie do izieb jednoznacne lepeny koberec.....vsade rovnaky......lebo mna ide trafit s toho prachu vsade...a v byte sa da zvladnut, ale umyvat kazdy den dom....eeeeee...ja radsej von s detmi.... 😉

rosannar
1. feb 2010

jika...dakujeme pekne.....ja som na sťahovanie povedala, že ked ešte raz sa budem musieť sťahovať, tak len tak, že všššššeeeeeetko spálim a všetko si kupiim nové ale tak, že mi to donesú až do bytu a ja si to len rozložím akom chcem a aj s tým, že fakt prídem do bytu a hned sa nasťahujem...lebo takéto robenie je riadna fuška...a stále sa niečo vyskytne...a to už ma vôbec nebavíí 😀

rosannar
1. feb 2010

dijefcatko...možno si tehu ale tehu test to ešte neukázal a špiniť môžeš aj počas tehotenstva...

sophie1981
1. feb 2010

dijefcatko...ja so citala, ale ked ja ty teplota nerozumiem, tak ti neporadim....uz ti meska mrcha?

rosannar
1. feb 2010

edit....no tých 6 mm je velmi málo...mali ste si radšej kupiť aspon 7 mm a dať trošku viac penazí za to a mali by ste pokoj....nám aj svokor zakázal kupiť len 6 mm že to je len šmejd a nič nevydrží....svokrovci majú 7 mm a svokre raz padol šiaci stroj a nič nevidno, že by jej niečo spadlo...

jika80
1. feb 2010

no my ked objavime pekny byt, tak sa chceme stahovat tak v aprili, v maji, tak mi nemoze byt zle, lebo sa neprestahujeme nikdy 😀
a urcite chcem vsade plavajucu, teraz mame v spalni koberec a len nanho nadavam, prip. v kuchyni kachlicky

rosannar
1. feb 2010

sophie...tak je rozdiel mať dom a byt....ale mne sa koberec zdá byť taký staromódny..mne sa páči len taký ako mala kocka alebo len taký behúnik....

edita84
1. feb 2010

dijef možno si skoro testovala uvidíš zajtra

rosannar
1. feb 2010

jika...a vy teraz kde bývate? v podnájme?