Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

rosannar
5. feb 2010

miru...tak to dúfam, že donosíme, porodime a vychováme krásne bábätko..ale neboj budeme ich vychovávať spolu a bude to super...teším sa na to obdobie...

miru.j
5. feb 2010

...ros vsetky tehulky priblizne rovnako 😉

jika80
5. feb 2010

ahojte babky
miru - to mi je luto, ze jednemu pokladiku nebije srdiecko, ale tes sa z toho, ze ti zostal este jeden drobcek, ktory ti urcite bude prinasat kopu radosti
rosi - krasna dialnica 😉
ja som dnes bola po troch tyzdnoch v robotke a asi som mala ist skor - mne to taaaak dobre urobilo, tolko robotky som mala, ze som nestihala mysliet na moj zaludok 😀
ale nejako ma z privela pohybu zacala bolet kostrc 😠

rosannar
5. feb 2010

jika...ahooooj....dakujem za dialnicu..a už sa cítiš tak ovela lepšie, ked si už dneska tvrdo makala

sophie1981
5. feb 2010

caute...konecne klud...dieta spinka....juchuuu.....som sa nazrala kolko dalo....americke zemiacky s hubami...mnaaam..len ked mi to zacne kysnut v noci v bruchu...ojooooj.... 😝

Miru...no konecne cita co je s vami...super, ze drobcek si pelesi v brusku.......uz len pekne papkat a priberat.... 😉 ....sa tesim ako o chvilku budete hromzit, ze ste ako slony..... 😀 😀 😀 .....

ros...no opeknel ti ten test.... 😀 .....sytejsie farby....vyprane v perwolle?? 😀 😀

vsetkym snazilkam s duchom na teste prajem, nech sa krasne farby rozjasnia...a snazilkam nech uz aj u nich sa zjavy duch.... 😀

sophie1981
5. feb 2010

jika, mne tiez pomahalo pracovat a nemat cas na zaludok...aj ke ja so to vyprazdnit musela, ale potom som aj musela dalej fungovat.... 😉 ....len na seba davaj pozor....ziaden stres a prilisna namaha...to su najvacsie nebezpecentsvo....

inac tehule, co yslite, co nosite pod srdieckom....chalanov alebo dievcence??...uz mate nejaky tusak??? 😨

jika80
5. feb 2010

rosi - no ani nie, ale uz som to doma nemohla vydrzat, tak som si povedala, budem vracat, nebudem vracat - vsetko jedno, idem ja medzi ludi
a v robotke taky stres, ze som ani zaludok nepocitila 😀

rosannar
5. feb 2010

jika...tak som rada, že aspon práca ťa trošku odreagovala od vracania 😀

sophie..nie nie, ja som ho vyprala v ariely na farebné prádlo 😝 😝

tááákže dobrúú nôcku a zajtra sa tu možno aj objavím a poviem ako to dopadlo s rodičmi...

jika80
5. feb 2010

spohie - ja neviem, ale ja mam takeho tusaka, ze to bude baba - uz od zaciatku tehotenstva som moje babenko oslovovala v zenskom rode, tak sa necham prekvapit 😀

sophie1981
5. feb 2010

akurat som kukla dijefcatkou graf...ja neviem, nerozumiem tym teplotam, ale jej su krasne vysoko....zeby dalsia z radu tehu??? 😀

sophie1981
5. feb 2010

jika, date si povedat co to bude???.alebo prekvapko?

edita84
5. feb 2010

Ahojte dievčatá mne je tak zle je mi totálne na grc 😒 pred hodinkou sme mali sexík a odvtedy 😝

dijefcatko
5. feb 2010

ahojte, no sophie, tento graf ma totalne znechutil, tym teplotam som nerozumela ani ja... ale mrcha sa potom krasne rozbehla, takze nic. Rano sa chystam odmerat, ci uz bude teplota klesnuta. Predtym klesala pred mrchou, neviem, co to teraz bolo ale je asi zbytocne to riesit ☹

sophie1981
5. feb 2010

edit....noo...mozno skore tehu priznaky.... 😀 😀 😀 ....

dijefcatko... 😕 .....mozno aj preto ja radsej nemeriam.... 😔

edita84
5. feb 2010

sophie nie ved ešte ani ovlka nebola

sophie1981
5. feb 2010

no mozno bola teraz a uz sa aj nalepilo.....by to bola prca co??? 😀 ...nepojedla si nieco?

edita84
5. feb 2010

no to by bola prča 😉 jáj možno to bude z maminho nového parfému fuj dala som si ho na seba ked sme šli na nákupy a celou cestou mi to smrdelo pod nosom 😝

rosannar
6. feb 2010

dobréé ráánko dievčatá....jááááj vyspinkala som sa do ružova a dúfam, že dnešný den dopadne podľa mojich očakávaní....a ináč ešte môj graf...pre istotu som si zmerala teplotu lebo dneska som mala pôvodne dostať mrchu .... http://www.fertilityfriend.com/home/2b0633 😀

evitkamalicka
6. feb 2010

dobre ranko,

ros krasne palice na testiku

my sa akurat ideme obliect a idem si pekne zasoferovat do Galanty do Lidlu

rosannar
6. feb 2010

evit...dobrééé ránko..dakujem za palice 😀 ...a pekne šoféruj a nikoho hlavne nezraz !! 😀

ivanulienka81
6. feb 2010

ahojte dievcata,
tak bola som dnes u dokyho, tak riadna nehoda.... pri vysetreni krcku som sa pohla a doky ma nejako akoze udrel alebo co a uz spinim... nastastie ma upozornil, ze mozem teraz jeden dva dni spinit, inac by som uz chytala paniku, a ak by nepreslo za dva dni tak mam nabehnut ☹ tak to je ta horsia sprava
ta skvela sprava je ta, ze zubrienka je na svojom mieste a videli sme srdiecko 🙂 taka som rada, lubim malu zubrienku 😵
a podla PM sme dnes 7

ivanulienka81
6. feb 2010

jaj, ci som truba, omylom som dala odoslat odpoved 😅
tak podla PM sme dnes 7+3 ale podla sona sme len 6+5 ... tak vraj ovulka bola na 18 den, ale je to ok, aj pri Misinkovi sme boli plodni na 18 DC 😀

miru.j
6. feb 2010

Ahojte babilky,...ivi,gratulujem k srdiecku 😵 ,tak sme priblizne rovnako,ja som 7+2 a 7podla sona 😉

miru.j
6. feb 2010

*babulky som chcela napisat 😎

miru.j
6. feb 2010

...ja mam dnes 36 a nic si nezelam len aby bol pokladik v poriadku,mrknite co som mu kupila za dobru kontrolu...zacala som si ho podplacat aby pekne rastol a silnel,a hlavne aby vedel ze ho moc lubim 😉

rosannar
6. feb 2010

iva...tak držím palce aby to bolo len krátkodobé špinenie...

miru kráááásne topánočky aj tričko....aj my sme kupili tie papučky a dneska tu boli naši aj so sestrou a len jedina sestra si to všimla spýtala sa, že to sú pre koho a ja som povedala že pre nás...a mamina hned, ty si tehotná? ale boli radi a šťastní a ocino sa asi ani doteraz nespamätal čo sa stalo 😀

evitkamalicka
6. feb 2010

ahoj zienky

miru pekne vecicky

rosannar
6. feb 2010

evit...ahoooooj...tak aké bolo šoférovanie? 😀

vejinka
6. feb 2010

baby videli ste mirip album?? 😉

sophie1981
6. feb 2010

veji, kto je mirip??? 😕

my este nespime...no co, ved je vikend.... 😝