Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

evitkamalicka
23. mar 2010

ja mam este 3 origos tehu tricka teda skor tuniky z predosleho tehu ako nove

rosannar
23. mar 2010

evit..no vtedy bola aj taká akcia, že dve za cenu 6 Eur...tak som to využila.....no ja verím tomu, že niektoré veci čo mám aj teraz budem vedieť nosiť aj počas tehu a ak nie,, tak niečo kupime 😀

evitkamalicka
23. mar 2010

aj ja som vela normalnych veci vynosila aj pocas tehu a aj teraz este nosim normalne tricka a dokonca aj jedny nohavice

katkamarek
23. mar 2010

baby aj ja s tym ratam, ze vela veci budem moct nosit aj ako tehu, ale nohavice isto nie, to uz teraz na mne praskaju 😅

evitkamalicka
23. mar 2010

katka ja este jedny obleciem, ale to mam vacsie ako som mala donedavna, lebo tie som si kupila tesne pred tym ako som zacala chudnut

katkamarek
23. mar 2010

no tak ja si neviem predstavit ako by som obliekla novahice, ktore mam, ked sa mi zacne zvacsovat brusko 😀 Nosim dost obtiahnute a uz teraz mam sem tam, ked sa najem problem, hlavne ked sedim 😅
Ja by som bola najradsej keby som bola tehu pocas leta, a nosila by som iba saticky 😀

evitkamalicka
23. mar 2010

to ja by som na seba saty nedala ani omylom, necitim sa v tom dobre, ale tak kto vie, mozno ze raz ked schudnem tolko kolko chcem aj to bude

ivanulienka81
23. mar 2010

ahojte dievcata,
tak u nas je krasne slnecno 😀 Misinko si na obed zdriemol krasne 3 hodiny a my s nim 😀
gastroenterologia nam dopadla dobre, juchuuuu, reflux ustupuje, a to grckanie vraj zrejme nejaka crevna vyroza, mame naordinovanu dietu plus probioticke kvapky a uvidime co dalej
ros, ja som pri prvom tehu brala antibiotika dokonca v 1. trimestri a bola som z toho nestastna, ale ked bolo treba tak bolo treba... moja vseobecna lekarka ma poslala na krcne, bo som uz mala zapalenu trubicu a odtial som prasila k mojmu gyndovi ukazat co vsetko naordinovali ze co mozem z toho pojest, pre istotou som to s nim konzultovala, doktorka mi dala aj calcium sumive tablety, tak to doky povedal, ze to v ziadnom pripade ale ATB odsuhlasil, ze to su tie najlahsie a poradil mi salviovy caj, ze to mozem
jaj baby, ja uz tehu oblecko neriesim, mam vsetko este z prveho tehu a uz len ak cez leto nieco dokupim, napr. tuniku ak sa uz do nicoho nebudem zmestit 😀

ivanulienka81
23. mar 2010

ako je spravne vyroza alebo viroza? kurnik 😅

katkamarek
23. mar 2010

ivanka viroza 😉

dijefcatko
24. mar 2010

Bré ránko dievčatá, ja dnes smer BA, tak sa mi tu majte 🙂 pripájam grafík, ale merala som o štvrtej, tak to nie je bohviečo 😅
http://www.fertilityfriend.com/home/2aed75

edita84
24. mar 2010

ahojte ja stúpam http://www.fertilityfriend.com/home/edita84 nie je to bohvie čo ale ja sa teším aj tomuto 😀

edita84
24. mar 2010

jaj dievčatá musím sa trošku pochváliť moja malá už 4 noc spala vo svojej posteli 😎 dúfam že to aj takto zostane

evitkamalicka
24. mar 2010

dobre ranko,

edit tak ovulka asi este bude

ivanulienka81
24. mar 2010

dobre rano dievcata
no edit super, aj Misinko uz spava pekne vo svojej postielke celu noc a posledne dve noci sa ani nezobudil o druhej ako zvykol ale uz iba rano rovno na mliecko a potom este zabuva 😀 tak sa tesim
no ja teraz rano chytro zmyvam dlazku, perem, idem este kuchynu poupratovat bo bordel ako v tanku, neviem ako som to mohla dopustit ☹ a potom ideme do obchodikov, Misko nejak narastol a vela veci je mu malych, hlavne bundicka na vonka, musime kupit uz taku prechodnu 😀

evitkamalicka
24. mar 2010

my uz chodime vonku v svetriku a ja v tricku, mame tu dost teplo

rosannar
24. mar 2010

ahojteeee....no baby včera som zistila ako sa môžu meniť chute v tehotenstve...včera večer ked som prišla z práce som sa šla najesť (papala som v obývačke) a ked som šla zaniesť tanier do kuchyni, tak som rozmýšľala, že si dám trošku čokoládky a kým som sa vrátila do obývačky, tak tá chuť ma uplne prešla, až mi zostalo zle ked som na čokoládu pomyslela. 😀

evitkamalicka
24. mar 2010

ros o tych chutiach mi ani nehovor, mne posledne 3 dni prestava chutit vsetko, som zvedava dokedy to bude trvat

ivanulienka81
24. mar 2010

no tak to my nie, ked sme vonka aj 2 - 3 hodky poobede, ihrisko uz v chladku tak treba este bundicku na svetrik, my nosime este aj puncochy a uteplene nohavice
ros, ja absolutne nejedavam take veci ako salamu a sunku a teraz v obchodoch obzeram iba salamy, asi mi sibe, pri Miskovi som cez tehu frcala na bravcovej tlacenke, riadne koze tam este boli, nechapem ako som to mohla jedavat, ako som porodila, tak som sa na taku tlacenku ani nepozrela 😝

evitkamalicka
24. mar 2010

uz sa normalne zacinam bat, ze ma dr. sprdne, ze som malo pribrala

slavulilienka
24. mar 2010

ahojte....pekný dník Vám všetkým prajem 🙂

evitkamalicka
24. mar 2010

ivka my uz ani pancuchy nenosime ani zateplene nohavice, to by sa Adamko uvaril kedze v tomto je po mne, on aj v noci spinka bez ponoziek, nezakryty, lebo nechce byt a uz ani radiator nema pusteny....ale my tu ani poriadny chladok nemame, aj ihrisko mame na slniecku

evitkamalicka
24. mar 2010

slavi ahojky....dnes krvicka?

ivanulienka81
24. mar 2010

ahoj slavu
evit a kolko si pribrala zatial? ja doteraz tiez este nic, pravedze mi kolise vaha od rana do vecera od -1,5kd do -0,5kg, takze kilo lieta hore dole 😅

evitkamalicka
24. mar 2010

ivka stale len 0,5kg

slavulilienka
24. mar 2010

babule už som po....aj po sone...o tretej budem vedieť výsledky....trošku mám strach, ale som zmierená so všetkými možnosťami...tak snáď už len vydržať nejako do tretej.. 😉

evitkamalicka
24. mar 2010

niekde som citala, ze v 20tt by uz zena mala mat v priemere vahovy prirastok 4-8kg, u Adamka to tak aj bolo, ale teraz nic

evitkamalicka
24. mar 2010

slavi a co bolo na sone?

rosannar
24. mar 2010

evit...no ja ked sa večer napapam tak potom už do mna nikto nič nedostane...normálne ako keby moj zalúdok mal otváracie hodiny a večer je už zatvorené...ale zato celý den môžem jesť normálne...ranajky mávam koláčik s jogurtom, obed normálka a potom už len mala večera a končím 🙂 ..inokedy by som aj slona vedela zjesť 😀

rosannar
24. mar 2010

slavu...ahooj moja....tak a aký máš pocit z tých výsledkov? 😉