Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

dijefcatko
26. mar 2010

podobne to bolo aj u mna, ked som naposledy robila tehu test, lebo som zacala spinit a teplota stale bola 37, navyse den po termine mrchy, srdce mi tak bilo, ze som ma wc som skolabovala. ale potom to sklamanie 😢

evitkamalicka
26. mar 2010

jaaaj bibka ja ti to tak strasne prajem, musis ochytat niekomu brusko a mozno sa nalepi

rosannar
26. mar 2010

sophie..no mne predtým nikdy tak nebilo srdce ako vtedy...ti poviem, že keby sme nemali dvere na vecku tak mi vypadne, čo tak bilo 😀

sophie1981
26. mar 2010

dijef... 😖 ...ja som mala pred dvoma mesiacmi taku poziciu....7 dni mrcha meskala, ziadne spinenie, bolest podbruska, nechutenstvo...som sa tesila, a prvy test nic, druhy nic, treti nic a potom mrcha.....taku depku som chytila, ze som s skoro zblaznila....minuly mesiac to bolo lepsie...mrcha dosla o tyzden skor, tak som nedufala.... 😉

ja mam niekedy vycitky ze ci si za to nemozem sama, pretoze mi tak strasne dlho trvalo sa spamatat po potratoch...ze keby som bola silna ako baby tu, ze hned ako mohli skusali, tak so uz mohal mat aj tri deti..... 😒

rosannar
26. mar 2010

sophie...po potratoch? ty si mala nejaký potrat? 😖

dijefcatko
26. mar 2010

sophie, nie kazdy je silny, preto sme ludia. a niektori su silni iba navonok 😒

sophie1981
26. mar 2010

dijef, uz minule som chcela pochavlit zmenu imidzu...ale furt zabudnem.... 😉 ...radikalna zmena...

ros...ano... ☹

dijefcatko
26. mar 2010

no a ja som si prave zacala zasa nahovorat, strasna som 😀 😀 jem moju milovanu restovanu pecienku a zrazu mi smrdi, normalne ze fuj. ale kedze som len 4 DPO, tak je asi pokazena alebo co...

dijefcatko
26. mar 2010

dakujem sophie 😉 nazivo je to lepsie

rosannar
26. mar 2010

sophie...to som ani nevedela....a bolo ich viac ako jeden? 😖 ☹

sophie1981
26. mar 2010

dijef ako pises....kazdy je silny inac a v inom.....ja som v tychto pripadoch bola strasne slaba, aj ked navonok by to nikto nevravel......vela ludi si myslelo, ze uz nemozem mat babo...nikto nevedel, ze ja som sa do toho bala pustit.... ☹ ....

mozno to bolo sposobene aj pristupom lekarov v starej nemocnici, nedoverou ku gyndoske.....mozno som nemola dostatocne zrela.....neviem...ale velakrat, ked vecer hladim katku myslim na to, ze keby som nebola posera, kolko tvariciek na hladkanie by som uz mala... 😔 .

sophie1981
26. mar 2010

ros...2, prvy som mala tolko co ty, druhy o 3 roky neskor....

rosannar
26. mar 2010

sophie...joooj moja, to ma strašne mrzí...a bolo to spontánne?

sophie1981
26. mar 2010

oba spontanne, pri oboch bol nutny kyret.....

nic, koncim s roztriasanim mojich zlych dni, nepomaha ani vam ani mne, o potratoch sa tu nepatri rozpravat.... 😉 .....

evitkamalicka
26. mar 2010

ale no baby, vsak nahodte veselsiu temu

dijefcatko
26. mar 2010

Príde ruský mafián do nevestinca. Ide na izbu s prostitútkou. Keď sa vyzlečie, Rus sa prekvapí, že slečna má vyholené prirodzenie. Skríkne: „A vlnky net?!“ Prostitútka nahnevane: „A čo si sem prišiel štrikovať?“

dijefcatko
26. mar 2010

moze byt?

rosannar
26. mar 2010

sophie...je mi to fakt ľúto čo sa ti stalo ☹

rosannar
26. mar 2010

dijefcatko...ten bol dobrýýý 😀

evitkamalicka
26. mar 2010

😀 😀 😀

dijefcatko
26. mar 2010

chceli ste veselsiu temu, tak dajte nejake vtipy 😉

sophie1981
26. mar 2010

dzuk uz nespi#.....#padam,#,,#

evitkamalicka
26. mar 2010

-Ociiiii???Ako som prisiel na svet???
-Mnooo, teba doniesol bocian...
-Ale ociiii...Mama taka krasavica a ty bociany jebes???

ivanulienka81
26. mar 2010

baby dobre ste 🙂

evitkamalicka
26. mar 2010

Dvaja policajti sa idu vysrat na most
a jeden hovori druhemu
Tebe to pekne clupka .
A druhy zase : Aj tebe bi clupkalo keby si si stiahol gate.

dijefcatko
26. mar 2010

😀 😀 😀

ivanulienka81
26. mar 2010

no nic baby musim, maly je hore

ninanina34
26. mar 2010

caute baby je tu niekto?

ivanulienka81
26. mar 2010

ahoj nina, ja som sem teraz nakukla 😉

edita84
26. mar 2010

ahoj kočky super vtipy 😀