Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

lumimi
15. okt 2009

skoda že nie je niečo čo by sa pre to dalo realne urobit čo by zaručilo 100% účinnosť - ale asi inak by to nebolo ono. občas ma tá príroda v tomto štve.

catrin1
15. okt 2009

evit vdaka uvidime co bude..:o))

mima286
15. okt 2009

ta priroda si vie teda s nami obcas pohrat,ale mi to proti nej zvladneme a zacala tym ludka 😉

catrin1
15. okt 2009

ja nam baby vsetkym drzim palce aby to vyslo co najskor... 🙂

janirea
15. okt 2009

ahojteee babulky,
no skoro tyzden som tu nebola a to nas tu teda pribudlo 🙂 ,,,vitam vsetky nove snazilky
a ludka tesim sa s tebou,,,,taka silna ciarocka,,,to je parada 😉 ,,tak uz len nech je vsetko v poriadku a my ostatne sa nemozeme nechat zahanbit 😉

lumimi
15. okt 2009

tak vzhúru do bezvédomí! 🙂

ninimimi
15. okt 2009

ahojte! tak dnes som nemala moc času sem príst no ešte štastie že som nakukla.ludka velmi ti blahoželám a želám nech čiarka silnie aj ked je už silná dost a nech nám rastieš do guľata 😀

dadaba
15. okt 2009

ahojte baby..dnes som bola u lekara, ze chcem otehotniet poradil mi ze mame obidvaja brat selen , vitamin E a femibion- kyselina listova...

lumimi
15. okt 2009

femibion jem aj ja, selen je v tekvicových semiačkach vraj a vraj na spermie je dobré aj kešu

lumimi
15. okt 2009

femibion je pre ženy, selen s kešu pre spermie

ludka_r
15. okt 2009

ahojte babenky..
Veľmi pekne Vám ďakujem za gratulácie, veľmi ste ma potešili... 😅 Teraz len musím dúfať, že doktor to potvrdí, a bude všetko OK. No máva tam dosť plno, tak uvidíme, na kedy ma objedná....
Neviem presne, ako sa teraz počíta cyklus, ale asi od poslednej MS. Tak v tom prípade mám 38- 39 DC
Kočky, veľmi dúfam, že už čoskoro všetky otehotniete a budeme sa spoločne aj s bruškami stretávať už v inej téme...

Inak, reakcia môjho manžela: Nechala som mu test hneď pri taniery s jedlom. Keď prišiel z práce, ja som šla do obývačky. O chvíľu prišiel od stola ku mne s úsmevom a testom a spýtal sa ma, či som si tam tú čiarku dokreslila.... 😀 Potom ma vybozkával a šiel späť k jedlu... 😀

andreyca
15. okt 2009

mima286 - no neviem, neviem, či to do tej 30ky stihnem (2 mesiace) a tentokrát ma porazil aj môj PMS (novými stavmi) - už som si kúpila aj test - ešte som si ho ani nespravila a už "prišla"... ☹

evitkamalicka
16. okt 2009

dobre ranecko 🙂

edita84
16. okt 2009

dobré ránko gratulujem ludka. a koľko je vás podozrivých na dve//. mne dnes začalo bolieť brucho ako keby mi mali prísť krámy ale mala som ich min. týždeň takže neviem čo to môže byť asi som prechladla. ovulka to memôže lebo mám nízke teploty.jaj už mi začína šibať z tohto snažilkovania. 😀

evitkamalicka
16. okt 2009

edita sak ovulka uz ani nemusi byt ked si tehu 😅

edita84
16. okt 2009

nemyslím že som ved som mala krámy a pred nimi som si robila test a od vtedy sme snažilkovali len 3x.

evitkamalicka
16. okt 2009

staci aj raz ked sa spravne trafite

edita84
16. okt 2009

no dúfam že sa trafil.a kedy robíš test? ešte stale odolávaš testovaniu?

evitkamalicka
16. okt 2009

este odolavam, mozno cez vikend a mozno este vydrzim

edita84
16. okt 2009

to si ale vytrvalá ale máš pravdu. ale ja by som to nevydržala ja som strašne nedočkavá a zvedavá.

evitkamalicka
16. okt 2009

no len aby mi to vydrzalo 😀

edita84
16. okt 2009

ale víkend je už blízko to už vydržíš

evitkamalicka
16. okt 2009

dufam ze vydrzim aj dlhsie

edita84
16. okt 2009

ako tu čítam pri ovulke ani nemusí byť vyššia teplota fu neviem už budem musieť trocha myslieť na iné ako snažilkovanie takto sa nám to zase nepodarí. aj s malou sme tak boli kým sme na to mysleli nepodarilo sa a ked mi rozum inde behal hned sa to podarilo.

evitkamalicka
16. okt 2009

kde si to citala?

edita84
16. okt 2009

ty na nejakej stránke ale neviem ako sa volala alebo som to len zle pochopila 😀

evitkamalicka
16. okt 2009

tak u mna to urcite plati

edita84
16. okt 2009

alebo budú platiť dve // ?

evitkamalicka
16. okt 2009

uvidime....

evitkamalicka
16. okt 2009

boze tak sa mi nic nechce