Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

rosannar
29. mar 2010

aj u nas sú drahé pozemky, keby sme chceli pozemok blízko mesta, tak by nás vyšiel aj okolo miliona a to je pre nás mladých dosť veľa

rosannar
29. mar 2010

boože baby, mna tento čas úplne zabíja...také zlé počasie je vonku, že zamračené a ešte aj ten čas ako je preložený, no dosť zle to vplýva na mna ☹

evitkamalicka
29. mar 2010

mne absolutne zmena na letny cas nevadi

rosannar
29. mar 2010

evit...no ja keby som mala byť doma, tak ten letný čas nevadí ani mne... 😀 ...lenže v práci si velmi zdriemnuť ani nemôžem 😅 a zase kým prídem domov tak ma to prejde a drahý ide do nočnej tak spať budem môcť až ked odíde

edita84
29. mar 2010

jaj my sme minule videli super domček blízko je to do mesta za 1 900 000 sk čo pred 2 rokmy stál 4 mil. akurát naň nemáme 😒

evitkamalicka
29. mar 2010

edit aj u nas su teraz lacne domy a dokonca aj po rekonstrukcii, ale tak sme sa rozhodli, ze chceme novy

rosannar
29. mar 2010

edit...to až tak klesli u vás ceny? lebo to je fakt rapídny pokles alebo sa ten dom až tak zničil?

evitkamalicka
29. mar 2010

aj u nas velmi klesli ceny nehnutelnosti kvoli krize

rosannar
29. mar 2010

no my sme cez víkend zistili, že vedľa nás len vo vedlajšom vchode predávajú byt, sme sa potešili lebo oni vždy tak nahlas počúvajú hudbu že vlastný televízor nepočujeme 🙂 ....a pozerali sme ho na nete, tak bol ako tak porobený, aj murované jadro mal a za 1 100 000 Sk ale v tom vchode sú asi dve cigánske rodiny a jedny z nich rozoberajú práčky v pivnici, takže aj preto je lacnejší lebo inak stoja aj o 300 000 sk viacej 🙂

edita84
29. mar 2010

ros nie dom je v dobrom stave 5 izbový podpivničený + garáž no veru veľmi klesli ceny pred 2 rokmi by za náš prerobený byt dali aj 2 mil. a teraz len 1,2 mil 😒

rosannar
29. mar 2010

evit..no aj u nas klesli ceny, ale neviem, či až tak rapídne 😀

rosannar
29. mar 2010

edit..no u nas pred dvomi rokmi stáli také trojizbové byty aj tých 1800 000 sk a teraz stoja tých 1 300 000 až 1 500 000 sk takže tie ceny neklesli až tak dole 🙂

edita84
29. mar 2010

u nás klesli a to dosť

evitkamalicka
29. mar 2010

aj ceny pozemkov u nas klesli

rosannar
29. mar 2010

edit...no tie ostatné byty neviem ako sú na tom....ale asi aj garzonky klesli lebo tie stáli aj milion a teraz sú aj pol miliona 😀

evitkamalicka
29. mar 2010

u nas stali predtym garzoky okolo 750 000 a teraz netusim kolko

rosannar
29. mar 2010

evit...no ja som si teraz tie všimla ked som hladala ten byt vedľa nás, že sa mi taká suma nezdá a lebo tam bolo asi 18 000 EUR a to bolo ku garzonke

katkamarek
29. mar 2010

ahojte baby, tak na mna ta zmena vplyva asi velmi, kuk ☹
http://www.fertilityfriend.com/home/katkamarek

ale ja verim, ze ovu aj tak bola, ta bolest sa nedala v piatok s nicim pomylit, u mna robi hodina velky rozdiel a merala som o siestej vzdy, no teraz ked sa posunul cas som merala akoby o piatej, lebo musela som vstavat do prace a nemohla som neskor, tak verim, ze to sposobilo to ☹ Telo si este neuvedomilo, ze sa zmenil cas.

evitkamalicka
29. mar 2010

mna dnes este caka pranie, aby som uz potom pomaly mohla zbalit aspon maleho veci, ale nastastie to uz pekne rychlo uschne na balkone

dijefcatko
29. mar 2010

katka, vidis to, mna ani nenapadlo, ze vlastne som merala o piatej 😒 hmmm, ale neva, tento mesiac bola krasna ovu, tak som rada 🙂 len mam chvilkami taky pocit, ze sa zadarilo a chvilkami taky, ze je niekde vazny problem. Jednoducho som sa tomu anni tento mesiac nevyhla a vymyslam 😒

edita84
29. mar 2010

juj mňa začína brucho bolieť ako na mrchu 😒

evitkamalicka
29. mar 2010

edit tak zeby dosla?

evitkamalicka
29. mar 2010

my sme sa akurat naobedovali a idem dat maleho spat

edita84
29. mar 2010

evit aj ja som ju dala spať ale ma futr jeduje už to nie je normálne čo ona stvára 😠

dijefcatko
29. mar 2010

edit, ale tak hadam nie 😒 ale ak sa nenahnevas, budem uprimna, podla mna si ovu nemala, tak je lepsie ked pride 😒

evitkamalicka
29. mar 2010

tak uz spime

edita84
29. mar 2010

dijef myslíš?

dijefcatko
29. mar 2010

to je len moj nazor, ale nie som taky fachman do grafov, pozri si moj predchadzajuci, sice ovulku vyznacenu mam ale zrejme nebola, neploty stupli len slabsie. lumimi mi to vtedy vysvetlila, ze folik mohol byt, preto bol ovutest pozitivny, ale zrejme nepraskol... tie teploty boli take nijake a na 6 DPO myslim uz zacalo spinenie a bolo par dni, kym neprisla mrcha, to nasvedcovalo tomu, ze ovu nebola... ale hovorim, to je moj nazor.

edita84
29. mar 2010

aha no nevadí 🙂 tak bude bud mesiac 🙂

katkamarek
29. mar 2010

edit a kde mas fotku?