Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

ivanulienka81
30. apr 2010

hm babenky, taky fajny gulasik by som si aj ja dala.... 😀

rosannar
30. apr 2010

ale ja by som si dala taký dobrý vonku robený-kotlíkový....jaaaaj bože... 😀

ivanulienka81
30. apr 2010

ros, no vsak taky myslim aj ja

evitkamalicka
30. apr 2010

tak sme prave dosli z piesku, vonku je horuco

rosannar
30. apr 2010

iva...no jasné....taký je najlepší

evit..no a si predstav, že mne a ešte jednej kolegyne nám je zima...tu v kanclíku, kde je len tien je zima 😀

evitkamalicka
30. apr 2010

ros sak vonku je aj v tieni horuco neblazni, my uz chodime len v kratasoch a tricku

edita84
30. apr 2010

aj malý?

evitkamalicka
30. apr 2010

edit maly v teplakoch a tricku, ale zajtra mu uz dam kratasy, lebo on je v tomto po mne, on aj v zime spi odkryty s bosymi nohami

rosannar
30. apr 2010

evit...no ale u nas je zima 😀

edita84
30. apr 2010

s bosími nohami? jaj to ja nedovolím ani v lete malej 😒

evitkamalicka
30. apr 2010

edit on by si pancuchy alebo ponozky dal dole, takze marna snaha on proste nechce, je mu teplo tak ako mne

edita84
30. apr 2010

tak to je dobré ale budeš to mať zlé ked už začne behať po dvore a ľahko sa spotí

evitkamalicka
30. apr 2010

preco, vsak nebude naobliekany a ked sa spoti nevadi, vsak kazdy sa potime

ivanulienka81
30. apr 2010

no u nas maly vzdy ponozky a papucky, evit, tak u vas v Sali musi byt uz riadne teplo 😨

edita84
30. apr 2010

tak hej ja máme malého kamoša a ten sa tiež dosť potí a jeho mamička je taká múdra ženuška že ešte aj v lete mu dáva pod tričko tielko a malý sa potí jak šľak

edita84
30. apr 2010

inak aj u nás je teplo 22 stupňov na chládku

evitkamalicka
30. apr 2010

ivka rano o 9tej bolo 18 stupnov v tieni o 10tej 22 v tieni a teraz urcite viac....dnes tu ma byt 26

ivanulienka81
30. apr 2010

heeej, to uz tak teplo je? ja ani neregistrujem, my sme boli vonka predvcerom a ked zaslo slnko pod mrak a fukol vetrik tak bolo chladno
vcera sme neboli, lebo sme mali navstevu, ale dnes sa vybereme kus otestovat trojkolku 😎

rosannar
30. apr 2010

no my sa možno aj na obed dostaneme, tak budeme cítiť že je teplo... 😀

evitkamalicka
30. apr 2010

moj drobec je uz naobedovany, teraz troni a potom pojde spinkat a ja si dnes na obed dam len paradajkovy salatik, kedze je moc horuco a mne v teple moc jest nechuti, tak snad este neschudnem 😅

edita84
30. apr 2010

aj my sme už naobedované malá ešte trocha bude kukať Tv a pôjde spinkať a potom smer kik dostala malá včera 30€ od tety z levíc tak jej idem niečo kúpiť 🙂

evitkamalicka
30. apr 2010

my potom okolo 16tej pojdeme cakat tatinka a do tesca na velky nakup, zajtra nemozme ist bo musi ist rano na 2 hodky do prace

rosannar
30. apr 2010

no my sme nákup absolvovali včera...lebo sme už nemali doma žiadnu vodu a ešte som potrebovala veci na varenie tak sme si už nakupili...a to sme ešte stretli nášho kameramana zo svadby 😀 ...normálne som ho nespoznala 😀

evitkamalicka
30. apr 2010

ros a co vam netecie? 😀 ja v takom teple pijem zasadne cistu vodu z vodovodu, mnam

rosannar
30. apr 2010

evit...no tečie a ako...ale my pijeme minerálku, ja velmi vodu z vodovodu nemám rada....

evitkamalicka
30. apr 2010

ja zas nemam rada bublinkovu mineralku, jedine neperlivu a to tecie aj z vodovodu a ani nie je zdrave pit stale mineralky

rosannar
30. apr 2010

no ja striedam lucku s magnéziovou 😀 😉

evitkamalicka
30. apr 2010

nevadi ale stale je to mineralka, no ale ved jasne kazdeho vec a este som niekde citala, ze tie kojenecke vody ako lucka atd su vsetko len reklamne tahy a pre deticky najvacsia gebuzina

edita84
30. apr 2010

evit a ty si nedávala Lucku malému?

evitkamalicka
30. apr 2010

edit nie, davala som vodu z vodovodu