Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

edita84
6. máj 2010

fu mňa strašne bolia ceciny len neviem z čoho 😕

sophie1981
6. máj 2010

ja som si uz vravela ze nekupim NIC....mam uz ž vriec oblecka pre dieta od 0=24 mesiacov...... 😕 .....ked odchovam posledne, budem predavat na mmb.... 😀 ....ja som s mojnim kocikom spokojna...je tandemovy, tak ak sa podari v skorej dobe tehu, tak nepotrebujem riesit Katku a male...budu spolu v jednom kociku...

evitkamalicka
6. máj 2010

aj ja mam vela veci po Adamkovi, ale chcem aj par novych kuskov

aj mna bolia ciciky, ale zrejme z toho ze sa mi zacinaju nalievat, uz mi z nich vyteka kolostrum ci ako sa to vola

edita84
6. máj 2010

aj ja ich mám dosť ale predca niečo bude treba 😀 a aj ja chcem po druhom babatku všetko popredávať akurát si nechám tie najmilšie 😅 idem si hodiť sprchu a potom som späť

sophie1981
6. máj 2010

u mna doznieva bolest brucha po mrche.... 😝 ...este zajtra a zaciname odznova....sa mi uz nechce ani zacinat..... 😨 ....stary v kuse na fuskach, to potom aj ten sex tak vyzera..... 😝 😝 😝 .....

som zjedla, cervenu, zelenu a orandzovu zizalku.......a este pokukujem po nejakej, ale musim odolat...chcem zhodit este 3 kilecka, nech ma nesokne vaha v tehu..... 😀 ...tak budem na tom ako pri Katke....

evitkamalicka
6. máj 2010

u nas je prave burka

sophie1981
6. máj 2010

u nas od rana leje...sme aj von boli...a dosla som domov premoknuta az na kozu.....hlavne ze Katka sa pohojdala a vyvetrali sme sa aspon na tristvrte hodinky.... 😉 ...inac by sme zdiveli...

sophie1981
6. máj 2010

a Katka este stale nespi...ukradla mi zizalku...tak ju cumla....som zvedava kedy zalomi....

edita84
6. máj 2010

tak som hotová no o chudnutí hovoriť ani nebudem 😔

evitkamalicka
6. máj 2010

bibka u nas rano prestalo prsat a teraz znova zacalo

ja sa do chudnuta pustim naplno po porode, uz sa tesim

edita84
6. máj 2010

evit aj ja sa chcem pustit po druhom babatku ale bojím sa že to pôjde na úkor kojenia

edita84
6. máj 2010

jasne najskôr musí prísť to druhé babatko ale aj teraz už trocha dijetujem 3x jem a od 6 večera už nejem nič

evitkamalicka
6. máj 2010

u mna to na ukor kojenia ak nejake bude, nepojde, lebo viem co na mna plati, uz som tak schudla 15kg a nehladovala som, papala som vsetko

edita84
6. máj 2010

evit a ako si to robila?

evitkamalicka
6. máj 2010

normalne tak ako by sa malo, jedla som 5x denne mensie porcie a vdzy o tom istom case, posledne jedlo najneskor o 18tej a pitny rezim cista voda 2-3l denne

edita84
6. máj 2010

to vyzerá fajn asi to aj ja vyskúšam 😉

ivanulienka81
6. máj 2010

evit super, bude mliecko 😉
ja som sa teraz nadruzgala pecienky, vraj by sa v tehu nemali vnutornosti, ale ja som mala taku chut 😅
u nas zatial svieti slniecko... hadam sa nerozprsi kym sa misinko zobudi

evitkamalicka
6. máj 2010

jedla som tak polovicne porcie ako predtym, napr. ked si zvyknuta jest na ranajky jeden rozok tak vtedy len polku, ked dva rozky tak jeden atd a uplne som prestala cukrit kavu, caj, teda vynechala som biely cukor, pouzivala som doma hnedy

evitkamalicka
6. máj 2010

ivka to mi tieklo aj pri malom a potom uz nic

ivanulienka81
6. máj 2010

to co pise evit plati aj na mna, mensie porcie, posledna strava okolo 17-18hod, vela vody
evit, aj sa ti poriadne zvacsili? bo mna uz tak nebolia, ale mna bolia pre zmenu dvorce prsne 😨 vcera som si predsa bola kupit novu podprdu, ale je taka ltt... tak chodim doma v dojcenskej 😅

edita84
6. máj 2010

sophie super fotečky ste zlaté 🙂

ivanulienka81
6. máj 2010

joj evit, tak skus uz cici masirovat a ja by som sa opytala aj nejakej laktacnej poradkyni ze co s tym

evitkamalicka
6. máj 2010

ivka pri Adamkovi sa mi nezvacsili vobec a teraz fakt malicko

evitkamalicka
6. máj 2010

ivka ked nebudem kojit nezblaznim sa, beriem to tak normalne

sophie1981
6. máj 2010

nasa katka este stale nespi...ak bude druhe babo, dufam, ze bude spave ovela viac ako Katarina.... 🙄

ja som nikdy nedietovala....v Anglicku som schudla vdaka nekonecnym schodom a makacke od rana do noci...po porode to slo samo....az na tie 3 kila..... 😝 ...

pitny rezim u nas v pohode....my vypijeme straaasne v

sophie1981
6. máj 2010

edit...dik...

ivanulienka81
6. máj 2010

vsak jasne evit, tak ale ja by som aspon robila vsetko preto aby to mliecko islo

evitkamalicka
6. máj 2010

ja to nejako silit nebudem, bude bude, nebude nebude

edita84
6. máj 2010

ja budem neviem ešte ako a čo ale ked ostanem tehu tak si všetko naštudujem a budem kojiť lebo tie umelé mlieka sú strašne drahé 😒

evitkamalicka
6. máj 2010

edit v Madarsku su lacne, my sme kupovali tam