Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

evitkamalicka
25. máj 2010

edit detsky rozpravkovy kanal pre take mensie deticky

edita84
25. máj 2010

aha tak to môže byť super 🙂

evitkamalicka
25. máj 2010

hej je to fajn, Adamko by to dokazal pozerat vkuse

edita84
25. máj 2010

no zato moja pozerá v kuse film s barinkami 😅

evitkamalicka
25. máj 2010

no kazde dietatko ma nieco svoje 🙂

rosannar
25. máj 2010

taaaak ja som späť z obeda, napapapkaná 😀 ...

evit...a na tom kanáli JimJam chodia také normálne rozprávky? alebo také kde sa zabíjajú a strielajú po sebe a tak?

evitkamalicka
25. máj 2010

ros take normalne pre mensie deticky, ziadne strielacky ani nic podobne, fakt super kanal

rosannar
25. máj 2010

evit...tak to je super...lebo mi máme teraz to mágio a tam je ten jimjam tak aspon viem, čo môžem potom drobcovi pustiť 😀

cukruska1920
25. máj 2010

Ahojte.... AFP mam v poriadku...jupiii 😵 😵 😵

rosannar
25. máj 2010

cukrus... no vidíš...tak gratulujem 😉

edita84
25. máj 2010

cukru super 🙂

edita84
25. máj 2010

evit a aký balík máš od mágia a ked sa môžem spýtať koľko platíš mesačne? mm teraz špekuluje že dáme niečo zaviesť

evitkamalicka
25. máj 2010

ros aj my mame magio aj telku aj internet

cukrus parada, gratulujem k dobrym vysledkom 😵

evitkamalicka
25. máj 2010

edit my mame ten komplet cize vsetky programy+internet a neviem presne kolko platime dokopy ale asi okolo 40€, fakt neviem lebo to plati muz 😅

edita84
25. máj 2010

aha ok 🙂

evitkamalicka
25. máj 2010

vsetky ucty plati on zo svojej vyplaty, takze ja sa vzdy len kontrolne opytam ci mame vsetko zaplatene a viac ma nezaujima

edita84
25. máj 2010

fu evit tak ty sa máš

evitkamalicka
25. máj 2010

on plati vsetko cez internetbanking

evitkamalicka
25. máj 2010

a co mu ostane+moj zarobok ide na stravu, oblecenie, na knizku atd

evitkamalicka
25. máj 2010

ja si akurat zo svojho uctu platim telefon, kedze ho mam pisany na podnikanie

cukruska1920
25. máj 2010

dakujem ...he... som vytesena...len este aby sme do dotiahli dokonca 😖

rosannar
25. máj 2010

edit no čo my máme mágio, tak máme 3 balíčky + internet a teraz platíme 25 eur a po polroku budeme platiť 32 Eur

rosannar
25. máj 2010

evit...u nas je to naopak....my s mm máme spoločný účet a všetko uhrádzam ja, on sa ma len spýta či je všetko zaplatené a že koľko nám ešte zostane 😀

edita84
25. máj 2010

ros aj u nás je to tak ale je to v pohode ja som naučená tak že o financie sa má starať žena 😀
cukru jasne že bude všetko ok bude to nádherné babatko

edita84
25. máj 2010

@rosannar to je dosť to sa mi do rozpočtu už nevmestí 😅

cukruska1920
25. máj 2010

edit...dakujem.. uz rodina hadze typy co to bude 😀

rosannar
25. máj 2010

edit....no on mal predtým nejaké náznaky žeby chcel robiť takto okolo nášho účtu ale nechal to radšej na mna...a teraz mu po výplate dám tých 20 až 30 eur a to má na celý mesiac 😀 ...ved čo..on si kupuje cigarety a ešte on tankuje, a to mu vystačí niekedy aj na dva mesiace 😀 ....ale zase ja každé ráno chodím do obchodu, ja nakupujem....on sám bol asi len 2krát v obchode aj to len preto, lebo som bola ja chorá 😀 ....

rosannar
25. máj 2010

edit..vieš čo....my sme mali doteraz digi-tv...to stále aj vypadávalo a platili sme tam 11 eur a internet sme mali 20 eur...takže teraz to bude trošku viacej ale ide to stále, teraz je aj také odškodné spravené, lebo jeden den mágio nešlo tak do konca mesiaca máme všetko balíky zadarmo a ešte to je ten box na ktorý vieme aj nahrávať, takže si môžeme nahrať a kuknúť inokedy...je to super 😉 oplatí sa to za ten peniaz 😉

rosannar
25. máj 2010

cukrus...jasné, že bude všetko v poriadku, ani sa nenazdáš a bude na pôrodnej sále tlačiť von ten krásny malý zázrak 😀

edita84
25. máj 2010

ros aj u nás je to tak máme jeden účet a ja som správca 😀 ved ja viem koľko treba na stravu a účty, a on si skoro každé ráno berie € alebo dve do roboty na kávičku a keksík 😀