Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

edita84
30. okt 2009

kojzarik máš pravdu ani ja ich tam nevidím. 😒

lumimi
30. okt 2009

ja som si ani nevšimla.

kojzarik
30. okt 2009

to niesu moje testiky to su michaela80 ( to som nasla tuto v albumoch ) kukla som este raz a dokladne som kukala cez lupu , ozaj tam ma ta pani tienik ale velmi slabucky

ja by som teraz nechcela byt tehotna koli tym kamenom , az potom sa budem snazit

evitkamalicka
30. okt 2009

stava sa aj to, ze niekomu test ukaze falosne // takze na 100% to potvrdi len krv

janirea
30. okt 2009

,,,a dolezita je aj vyska hcg,,,,lebo fakt ti testy zvyraznia uz malinku hodnotu a to este nie je tiez na 100%, ze je tehu ok

lumimi
30. okt 2009

baby, pribralla som kilo - myslite že mi to pomože otehotniet? lebo ak nie tak sa na to kilo budem hnevat

janirea
30. okt 2009

lumi,,,,ja som predtym schudla 5 a podarilo sa hned (teda aspon otehotniet),,,,,ale vacsinou plati, ze zmena vahy pomoze tehu 😉 ,,,,jasnacka, ze nie zase nejaka velmi velka zmena

michaela80
30. okt 2009

baby z vlastnej skusenosti viem ze testom sa neda verit , raz tam // su raz nie , HCG mi namerali vo stvrtok 3,72 co sa beria za pozitivne ale je nizsie , zalezi kedy doslo k uhniedeniu lebo to moze trvat vraj 5-10 dni a vo stvrtok som bola 12 DPO
Minuly mesiac som mala peknu dialnicu a bol to mikropotrat. Mrcha meskala2 dni...
V nedelu mam kontrolne HCG a to sa uvidi ci stuplo alebo nie... a tie testy uz robim iba zo srandy ze ako sa moje telo "zachova" ci tam hodi tie // alebo nie...

evitkamalicka
30. okt 2009

michaela drzim palce aby porastlo

michaela80
30. okt 2009

vcera som mala z toho infarktove stavy ale akosi som sa z toho vyspala a ideme dalej, ked toto nebude uspesne tak tretie kolo to isti... 🙂

janirea
30. okt 2009

miska,,,,tak ci tak drzim palce,,,,viem ako to je,,,ja som mala tiez nizke hcg,,,120,,,a o dva dni 113,,,a tak to islo dole ( a tak som chcela, aby to slo opacne),,,,,ale to bol iny pripad ako u teba 😉

michaela80
30. okt 2009

ked to nebude mimomaternicove tak budem rada aj ked nebudem tehu tento mesiac... toto ma trosku desi lebo pri mimomaternicovom HCG stupa pomalsie a to by som nerada prisla o vajcovod ale si myslim ze spoluziak by ma vcera nepustil len talk domov keby mi to hrozilo... 😉
janirea ty si mala HCG 120 kolko Dpo

lumimi
30. okt 2009

ja som toho moc nezazila, len jednu slecnu ktorá prisla so suspektným potratom v 5.týždni cca 23 DPO a mala Hcg 5tisic.
120 sa mi zdá málo. ale neviem

janirea
30. okt 2009

miska,,tak cca 36 dpo,,,,uz to klesalo,,,mna tiez strasili s mimomaternic., hlavne ked doky nevedel nic najst,,, 😒 ,,,ale nakoniec nasiel,,,,,zvysky plodoveho vajicka

michaela80
30. okt 2009
janirea
30. okt 2009

ano, bolo to velmi malo ,,,doteraz bohuzial neviem presne ako co bolo,,,,,uz mi sibalo, ked som viac rozmyslala,,,ze preco tak malo,,,no uz teraz to nezmenim,,,,,poznam ale pripady, kde sa hcg zvysovalo velmi pomaly,,,,ale problem nemali ziadny,,,,jednoducho len telo ten hormon nevylucovalo v takom mnozstve ,,,,ale ci je to pravda a ci nie,,,no fakt neviem

janirea
30. okt 2009

miska ,,podla grafiku by malo byt vsetko oki,,,pekne stupla teplotka ,,,hlavne nech sa tam drzi

michaela80
30. okt 2009

sak v nedelu uz budem vediet na isto ci ideme do dalsieho kola - mm sa potesi z keksikovania alebo budeme tehu...

janirea
30. okt 2009

dufam ze ta druha moznost 🙂 ,,,,co sice nevylucuje tu prvu,,,,ale tehu by bola vycsia radost 🙂

janirea
30. okt 2009

baby mne sa zda ako keby bolo aspon uz 10 hodin,,,,dajak sa mi chce skoro spat

evitkamalicka
30. okt 2009

aj mne sa zda ako keby bolo viac

janirea
30. okt 2009

zacina panelak,,,idem pozriet jednym okom,,,kym nezaspim pri telke 😀

lumimi
30. okt 2009

halo? je tu ešte niekto?
do toho grafu píšete si aj ten cervikálny hlien? ak áno, tak ked sa mi cez den zmenil zo such na mokro tak co sa tam má značit?

evitkamalicka
30. okt 2009

lumi zalezi akej konzistencie mas, ci vodovy, kremovy, vajcovy teda ako vajecny bielok

evitkamalicka
30. okt 2009

ja by som dala vodovy ak je to len ciste mokre

lumimi
30. okt 2009

no to neviem, proste mokrý a bol tam také akoby biele vlákno - taký zvezok- ale nevyzeralo ako vajíčkový (možno take niečo ako ked rozbijes vajicko a v tom je taký bielly snopec.
ja som z toho jelen.

edita84
31. okt 2009

ahojte

lumimi
31. okt 2009

zdravim,
priatel mi furt tvrdi že som tehotna - ze to brucho nemozem mat len tak pre nic za nic - neda si povedat ze nie, ze som len pribrala a to kilo sa mi prostte uložilo pekne krásne nabruchu. achj. ziví vo mne márne nádeje....
musime na hrob - sa mi nechce.

evitkamalicka
31. okt 2009

dobry vecer, ja stale zaseknuta
http://www.fertilityfriend.com/home/1d9533

lumimi
31. okt 2009

podla mna to vyzera mooooooc slubne 🙂