Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

rosannar
18. nov 2009

saxanabb
dakujem, aj ked mi sa snažíme len prvý mesiac ale bola by som rada keby to vyšlo podľa mojich očakávaní...

rosannar
18. nov 2009

evit...neboj ty to zvládneš...ja ked som mala jazdu, tak som nevedela poriadne rovno nacúvať a ešte som aj narazila na obrubník lebo som neskoro zabrzdila a ešte ked som šla z takej úzkej uličky tak som nabrala obrubník a k tomu mi to vzápetí zdochlo na križovatke a prešla som 😀

evitkamalicka
18. nov 2009

ros ja som mala jazdu dobru, len som nevedela dobre zacuvat a preto mi to na prvy raz nedali

rosannar
18. nov 2009

evit...tak to bolo nejaké prísne hodnotenie...ved ja som mala aspon 3 chyby a prešla som...no ale to bol aj ten stres, lebo tam kde som nabrala obrubník som šla najmenej 100krát a ani raz som obrubník nenabrala...

evitkamalicka
18. nov 2009

ros u nas su dost prisni policajti

edita84
18. nov 2009

novým tehulkám zatial len tíško gratulujem a závidím
evit neboj prejdeš si šikulka hlavné je aby na tebe nebolo vidieť že sa bojíš a ked máte doma auto tak chote dole na parkovisko s manželíkom a nacvičuj 😀

evitkamalicka
18. nov 2009

edit idem este na 2 jazdy cez vikend co som si navyse zaplatila

edita84
18. nov 2009

to je ešte lepšie ale neboj ja mám vodičák už asi 5 rokov a parkovať cúvaním neviem 😅

lola1979
18. nov 2009

hmm.. tak mrcha dosla.. prvy pokus nevysiel. Tak idem pocitat plodne dni na dalsi mesiac 🙄 takze testik mal pravdu, len mi meskala, co sa mi nestava.. A uz som sa tak tesila 🙄

evitkamalicka
18. nov 2009

lola to ma mrzi, ale dalsi pokus bude urcite uspesny 😉

edita84
18. nov 2009

lola nezúfaj nabudúce sa to podarí 🙂

evitkamalicka
18. nov 2009

no nic pojdeme my vonku cakat muzika a troska sa prejst

jika80
18. nov 2009

caute baby
ako sa mame, my mame dnes sviatok, doteraz sme boli na prechadzke, teraz cakame hosti, idem robit prvy krat diviaka, tak mi drzte paste, nech hostia nezostanu hladni 🙂
evitka - blahozelam k sikulke syncekovi

ivanulienka81
18. nov 2009

janirea, ja som do 30 tiez chcela stihnut jedno mimco, ale nakoniec mozno stihnem aj dve 🙂

ivanulienka81
18. nov 2009

Babám, ktoré brali HAK: HAK upravuje cyklus, to však neznamená, že po vysadení budete mať taký istý cyklus. Ja som tiež brala dlhodobo HAK, všetko klapalo ako hodiky. Po vysadní sa mi posunul cyklus až na 30 - 35 dní. Takže ros, ak si pred nasadením HAK nemala 28 dňový cyklus, nečakaj ho veľmi ani teraz. Moja skúsenosť.

jika80
18. nov 2009

ivulienka - to mas pravdu, ja mam podobne skusenosti ako ty s cyklom, uuplne som zabudla, ake to je, nevediet kedy mrcha dorazi najblizsie ☹

rosannar
18. nov 2009

ivanulienka81
no ja viem, že mi budú meškať, ale ja nechcem aby meškali, ja nechcem vôbec aby prišli 😀 ...predtým ako som brala HAK tam som mavala tak tých 30-33 dní...a také niečo očakávam aj teraz, no uvidíme...

cukruska1920
18. nov 2009

Ahojte...mame novu tehulku ?

b.bardyova
18. nov 2009

ahojte kocky tak ja som stale na tom rovnako ..ani mrcha a nestihla som si kupit testik tak musim cakat..ale mam taky biely vytok tak neviem co to ma byt ....

meruska
18. nov 2009

ahojte, tak ja som sa konecne spojila s mojim Dr. ....objednal ma ale az na 30.11. co je az o 2 tyzdne.....joooj tak dlho cakat ....pomooooc 😀

b.bardyova
18. nov 2009

neboj vydrzis ta

edita84
18. nov 2009

Ahojte jáj huba ma bolí pol hodinu som kecala s kolegyňou mám 3000 voľných minút tak to musím využiť až som vysmedla 😀

evitkamalicka
18. nov 2009

meruska tie 2 tyzdne to je idealne na to aby uz bolo nieco vidiet 😉

evitkamalicka
18. nov 2009

edit teda ty si ale ukecana

edita84
18. nov 2009

júj veľmi ved sme nehovorili spolu asi dva mesiace? trebalo to dohnať.

evitkamalicka
18. nov 2009

heh, ja som rada ked netelefonujem, ja to nejako nemusim

edita84
18. nov 2009

sú ľudia s ktorými rada telefonujem a ľudia s ktorými nie.

evitkamalicka
18. nov 2009

to teda ano, vela zalezi kto je na druhom konci

vejinka
18. nov 2009

ahojte dievcata...cely den je nejaky divny nestiham nic

meruska
18. nov 2009

ja viem ze tie 2 tyzdne su idealne aby tam bolo i nieco vidiet, ale ked ja uz chcem pocut ze je vsetko tak ako my byt a ze drobcek je v poriadku.... potom ma este caka vysetrenie na hematologii, pretoze mavam problemy...klop klop uz rok to bolo vsetko oki...tak snad sa nevratia problemy