Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

evitkamalicka
23. nov 2009

ju test ma este cas ked mavas cyklus 30-35 dni

dijefcatko
23. nov 2009

evit, ty to mas teda riadne zmaknute! dole klobuk 🙂 ja som taka zvedava, co bude ta moja teplota robit do mrchy, keby tak neprisla...
ju11i a kedy si mala ovu? ak je to uz 10 dni, tak by som mozno testovala, na 10.den to uz zvykne byt na testiku vidiet.

evitkamalicka
23. nov 2009

dijefcatko meriam teraz len 3ti cyklus, prvy som merala pri Adamkovi skoro pred dvoma rokmi a az teraz minuly cyklus som zacala znova

dijefcatko
23. nov 2009

evit, no ale orientujes sa vynikajuco. clovek ani nepotrebuje konzultaciu s lekarom 😉 Inak, konečne som sa odhodlala a zmenila gynekologicku za gynekologa. Ked som sa bola objednat, mala som pocit, ze som v Ordinacii v ruzovej zahrade. A pan doktor je tazky fesaaaak 😅

ju11i
23. nov 2009

dijefcatko, ovu pravdepodobne bola pred viac ako 10 dnami ale neviem to naisto. Nijako zvlastne to nesledujem len si myslim podla priznakov. Asi zajtra rano skusim otestovat 😉
Test mam doma RapiClear ci ako sa to vola. Je nejaky citlivejsi ktory by si mi poradila?

evitkamalicka
23. nov 2009

dijefcatko ja si myslim, ze muzi gynekologovia su lepsi

rosannar
23. nov 2009

jaaaaaj baby, trošku od témy, teraz mi volal maklér ktorý nám pomáha kupovať byt a povedal, že najneskôr podpíšeme kupnu zmluvu až koncom bud. týždna a to je veeeeelmi neskoro, tak to je taká malá veľká smutná správa hned na ráno a škoda je to, že ja s tým nemôžem nič robiť a to ma sere... 😢

evitkamalicka
23. nov 2009

ros ale ved povedal, ze najneskor nie? takze to moze byt aj skor

rosannar
23. nov 2009

evit...to hej...lenže tí terajší majitelia majú nárok tam bývať ešte mesiac a my máme zmluvu na podnájom do konca roka a v tom byte sme chceli ešte nejaké upravy spraviť, aby sme sa tam mohli nasťahovať...a to do konca roka nestihneme... ☹

evitkamalicka
23. nov 2009

ale aspon uz mate bytik

rosannar
23. nov 2009

evit...no len problém je v tom, že do 20.12. treba zaplatiť už prvú splátku hypotéky, čo je 7000,-- sk a ak mám ja ešte platiť nájom v byte na január čo je dalších 7000,-- tam mi nezostanú žiadne peniaze a to už budeme musieť platiť nájom aj v novom byte čo je dalších 5000,-- sk...tak to už rovno môžem ísť žobrať na ulicu aby sme prežili s manželom... ☹

evitkamalicka
23. nov 2009

my sme to mali tiez take vselijake ked sme kupovali byt pred rokom a pol, ale dako sme to zvladli a zvladnete aj vy

rosannar
23. nov 2009

evit...no na nás sa to valí ako vlna niečoho zlého...ako keby pán boh chce aby sa nám tento rok nedarilo..... ☹

jika80
23. nov 2009

dobre ranko
lumimi - moooc blahozelam k dalsiemu pozitivnemu testiku, super
ja som bola prave u zubarky a bola super, voobec to nebolelo

dijefcatko
23. nov 2009

Ju11i, vieš čo, ja sa neorientujem v značkach, kupovala som iba podla citlivost, teda 10ml/U (asi takto sa to pise). Mozno ti este nic neukaze, len si pamatam z niektorych fotiek pozitivnych testikov, ze tam mali baby popisane aj 10dpo...
Ros, to sa spravi, my sme kupovali byt v januari a teda vystresovali sme sa dost. Nastastie sme uz posledny mesiac neplatili prenajom, lebo sme mali depozit jeden mesiac, tak nam to prislo vhod.
Evit, aj ja mam taku skusenost, ze muzi gyndosi su lepsie, a hlavne ovela jemnejsi. Tak som zvedava aky bude tento. Gynekologicky som zatial mala iba take po 50tke a to boli fest mäsiarky! 😠

rosannar
23. nov 2009

jika80
ja som bola u zubárky minulý týždeň....nebolo to bohvie ako príjemné, lebo ved predsa je to zubárka...ja nemám rada, ked sa mi niekto vrta v ustach...

dijefcatko
23. nov 2009

No, zacinam asi robit tu istu chybu, co aj predtym, ked som ani nedufala, ze by som mohla mat ovu, sledujem sa a cakam, prave citim v ustach kovovu chut, iba tak zrazu, z nicoho nic 😅

jika80
23. nov 2009

rosannar - ja sa hrozne bojim zubarky, vzdy tam idem s malou dusickou 😀 a to tam mam namierene aj vo stvrtok ☹
no som sa rozhodla, ze ak mi do konc tohto tyzdna mrcha nedojde, hned si objednavam termin
inak ja mam gynekologicku zenu a je uplne super, hrozne mila
dijefcatko - ja si myslim, ze to sledovanie proste patri k tomu, nepoznam ani jednu babu, co by to nerobila 🙂

rosannar
23. nov 2009

dijefcatko
no my platíme tak mesiac dopredu...čiže teraz som zaplatila za december, ale za január už zaplatené nemáme...a aby som aj to platila, tak to je trošku veľa...

lutsine
23. nov 2009

dakujem.

edita84
23. nov 2009

takže manžel nemá prasaciu chrípku len črevnú ale to je u neho normálka 😀
tak a teraz budem mať do štvrtka leháro lebo je doma a malá je s ním.

evitkamalicka
23. nov 2009

edit super ze to nie je nic vazne

sabik
23. nov 2009

ahojte babule
tak ja dnes takto: http://www.fertilityfriend.com/home/2af1a0

vidim, ze pisete o zubaroch.. brr 😠
ja mam teraz sice super zubarku, ale take zle skusenosti z detstva, ze sa tam aj tak vzdy bojim ist..

rosannar
23. nov 2009

evit...ty si vravela že pred rok a pol ste kupovali byt...chcela by som sa spýtať, či ten predchádzajúci majiteľ mal nejaké právo ešte od podpisu kupnej zmluvy a vyplatení byt či mal právo ešte bývať v tom byte...chápeš, čo sa chcem spýtať?

evitkamalicka
23. nov 2009

ros to ja netusim, lebo ten byt bol volny....majitelia byvali uz v novopostavenom dome a byt bol prazdny

rosannar
23. nov 2009

evit...no to ti závidím, ja teraz pátram po nete a hladám, či je povinný nový majiteľ nechať ešte bývať toho predchádzajúceho majitela a že koľko..no ale nič tam nie je...

janirea
23. nov 2009

ros a nepytala si sa v realitke? ,,,no nemam ani ja s tym skusenosti,,,,tak nech sa vam to rychlo podari doriesit

dijefcatko
23. nov 2009

ros, u nas to bolo tak, ze sme sa dohodli, dokedy sa vystahuju a normalne sa to dalo do zmluvy. Ale je podla mna normalne, ak tam aspon mesiac po podpise byvaju...

sabik
23. nov 2009

ros, moja mama predava dom teraz a do kedy sa vystahuje z toho domu a uvolni to novym majitelom bude mat zadane priamo v zmluve.. ale ci je na to nejake vseobecne pravidlo, to netusim..

janirea
23. nov 2009

asi skor zalezi ako sa dohodnu obidve strany, tak aby bola spokojnost,,,a to dohodnute obdobie sa zakotvi v zmluve,,,,,ale to si len myslim