Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

rosannar
4. dec 2009

edit..už je mier...už sme dneska spomínali, že v pondelok ideme na to...začneme snažilkovanie č. 2 😀

edita84
4. dec 2009

super ros.
čo? dalšia asi tehula?

rosannar
4. dec 2009

baby, spomínalo sa tu, že koľko trvá ovulka, ja by som sa chcela spýtať, že koľko asi vydžia vo mne mužikoví šampióni 😀 ?

edita84
4. dec 2009

vraj dva dni

janirea
4. dec 2009

ros,,,aj my zaciname v podstate snazilkovanie č. 2 🙂

evitkamalicka
4. dec 2009

baby tak vam drzim palce a posielam cerstve tehu virusiky
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

edita84
4. dec 2009

prijímam T

rosannar
4. dec 2009

edit...aj ja som tak počula, len neviem, či som si to aj dobre zapamätala....takže dá sa povedať, že stačí sa snažilkovať každý druhý den? 😀

evit...dakujem za tehu vírusiky, nachytala som ich dosť, dúfam, že zostalo aj pre ostatné...

janirea...to je super...dúfam, že na ten druhý pokus nám to výjde... 😉

slavulilienka
4. dec 2009

no mňa dnes mimoriadne...akože nie je to také silné, ale pobolieva celý deň a občas mi je na vracanie...ale len chvílinku, potom to prejde...

evitkamalicka
4. dec 2009

slavuli urob si testik a budes spokojnejsia

janirea
4. dec 2009

slavi,,,a kolky dc si dnes?

ros,,,no uvidime, ja sa nejdem na nic nejak velmi tesit,,,u nas to bude taka "riadena nahoda" 😀,,,a ano, 48 hodin by mali vydrzat

slavulilienka
4. dec 2009

asi to bude najrozumnejšie riešenie.... 😉 myslíš, že kebyže si ho urobím teraz , mohlo by byť niečo vidno?

evitkamalicka
4. dec 2009

slavuli ak dobre ratam tak si cca 12-13DPO podla dr. tak to by uz mohlo nieco ukazat aj cez den

rosannar
4. dec 2009

janirea
no aj ja som si povedala, že nechcem na to myslieť....necháme to na osud...a už teraz si slubujem (dúfam že to budem vedieť dodržať), že sa netestnem skorej kým mi to nenapíše v tom grafe..

vejinka
4. dec 2009

aj ja xceeem tehu virusy 😀

evitkamalicka
4. dec 2009

veji tak si uchmatni TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

vejinka
4. dec 2009

inak ja som pocula ze tri dni vydrzia spermie v zivom stave 😀 cize my snazime kazde tri dni niekedy styri

vejinka
4. dec 2009

evit diiiiiiiiiiiiiiiiiiiik mam ich.. 😀
ma dnes bolel rano ajecnik ale brutal..a lavy 😖

evitkamalicka
4. dec 2009

ja som niekde citala, ze 2-4 dni zalezi od kvality

evitkamalicka
4. dec 2009

veji a nebola ovulka az dnes?

vejinka
4. dec 2009

a ste furt mam silny vytok..ktovie ci to vtedy bola ovulka alebo nie

evitkamalicka
4. dec 2009

veji mozno bola ovulka dnes

vejinka
4. dec 2009

no ani srnky netusia..kedze nemeram tak nemam paru ale uz 4 den nosim intimku 😔

evitkamalicka
4. dec 2009

veji no tak je to dost mozne, lebo to by skor sedelo na dnesok

vejinka
4. dec 2009

no tak dnes to poistime ...vrhnem sa na muza..pred chvilkou sa vratil zo sluzobky..alebo mam hend teraz? 😀 😀 😀

evitkamalicka
4. dec 2009

veji cim skor tym lepsie 😀

vejinka
4. dec 2009

evit...mozne to je...ale ja mam pocit ze uz tehotna som 😅 no ale moje pocity su tak spolahlive ako novembrove pocasie

slavulilienka
4. dec 2009

no uvidím...buď ho urobím ešte dnes , alebo zajtra ráno...t. j. jeden deň pred očakávanou mrchou...to by už mohlo byť fakt niečo vidno....nejaký ten tienik... 😉 , určite Vás poinformujem ako som dopadla...evit pošli aj mne nejaké tie tehu bacilky.... 😉 pekne prosíííím... 🙂

rosannar
4. dec 2009

no aj teraz sme sa počas ovulku (ten týžden) snažili každý druhý den, ale potom sme polavili a možno to bola chyba...uvidíme ako to teraz výjde...lebo drahému v robote zmenili pracovnú dobu a od utorka mávajú nočné a ranné, čiže to bude trošku náročnejšie... 😀

evitkamalicka
4. dec 2009

slavuli TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT