Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

janirea
8. dec 2009

cukrus,,,,moja gyn. to mala tazko v paži,,,,som "len" po prvom MA, takze vies ako to chodi,,,,toto som si vybavila u svojej obvodnej
a chcem aspon tieto hemato mat urobene,,,aspon mat lepsi pocit, ze som nieco urobila

na gyn. mi sice brala krv na toxo, rubeolu, mononukl. a este cosi tam bolo a + stery

meruska
8. dec 2009

a po akom kociariku pokukujes?

janirea
8. dec 2009

rezervujem si jeden riadok 🙂

cukruska1920
8. dec 2009

jani...hej je to lepsie... ja som si po prvom tiez dala porobit ake take vysetrenia aj zrazanlivost a vsetko bolo v poriadku...akurat ze trombofilne mutacie je ine a to mi nerobili ☹ tak co uz no...musela som si to prezit este raz aby som to mala porobene.... dufam ze bude platit tak ako sa hovori ze do tretice vsetko dobre 😵

janirea
8. dec 2009

cukrus,,,urcite ano,,,zmaknes to,,a aj keby si musela pichat injekcie,,,mam kolegynku, ktora ma podobny problem, az na to ze chúďa musi pichat + aj problem otehotniet, takze IVF a tak,,,,,,,,my mame aspon v tom vyhodu, ze mozme otehu prirodzenym sposobom ,,,,, 🙂 ,,takze treba to brat z tej lepsej stranky

cukruska1920
8. dec 2009

jani...ako ja som povedala ze si budem aj do oka pichat len nech je vsetko v poriadku..a mamina je zdravotna sestra takze mi ich bude pichat keby to mne neslo... juj len teraz cakat kedy otehotniem....to su vacsie stresy ako ked sme este nemohli

janirea
8. dec 2009

cukrus,,,teraz uz vies, kde je problem, takze mozes byt kludna a v pohode, aspon z tohto smeru a uvidis, ze sa skor podari,,,ako ked sa clovek stresuje, ze co ak to a co ak ono,,,ked si este nevedela

a drzim palce 🙂

cukruska1920
8. dec 2009

jani.... dakujem...aj ja tebe a uz sa tesim ako nam budu svietit tt pri mene

evitkamalicka
8. dec 2009

meruska no moj kocik bude musiet mat velke nafukovacie kolesa, lebo tieto nase chodniky ak sa to vobec da nazvat chodnikmi hotova katastrofa

janirea
8. dec 2009

🙂 ,,,,a ja sa tesiiim
tak sup-sup znasilnit m, aby sa tehu virusiky uchytili

,,,a toto dalsie vysetrenie, co ides teraz na hemato,,,tam budu asi za aky cas vysledky?

cukruska1920
8. dec 2009

jani..no to netusim..ale to uz velku rolu nehra takze neviem

evitkamalicka
8. dec 2009

my sme uz naobedovani, maly vykakany a uz spinka a ja sa idem tiez troska vystriet

janirea
8. dec 2009

aha,,,tak potom v poriadku,,,,ja som myslela, ze nebodaj este budete musiet aj na tie vysledky cakat,,,,ale takto fajn

teraz fakt podla tohto casu,tak akurat by bolo pod perinu zaliezt 🙂

cukruska1920
8. dec 2009

aj ja chcem ist pod perinu... a musim ist do roboty 🙄

rosannar
8. dec 2009

ahooooojte...konečne mám čas sa tu aj ukázať... 😉 ....dneska ináč nie je vôbec môj deň, v práci sa cítim ako 5 koleso na voze 😒

vejinka
8. dec 2009

ahojte tak moja starka je uz v nebicku 😢 😢 😢 😢 😢 zomrela o piatej rano takze stvrtok alebo v piatok bdue pohreb ... 😢 😢 😢

janirea
8. dec 2009

veji,,,to mi je luto,,,uprimnu sustrast ☹

rosannar
8. dec 2009

veji...to mi je ľuto...príjmi moju uprimnú sústrasť... 😒

vejinka
8. dec 2009

dakujem baby 😔

slavulilienka
8. dec 2009

ahojte ... je tu ešte niekto? ☹

vejinka
8. dec 2009

slavu ja som tu ..len dako chut pisat nieje 😖

slavulilienka
8. dec 2009

veji príjmi úprimnú sústrasť....to mi je ľúto..., ale život je taký.. 😖

evitkamalicka
8. dec 2009

veji urpimnu sustrast

slavuli uz mas vysledky?

vejinka
8. dec 2009

slavu o tretej si pisala ze budu ak si pamatam ze?

evit diky

vejinka
8. dec 2009

nenavidim pohreby..no musim ist neodpustila by som si to..ved sa o nas tolke roky starala a o tyzden by mala krasnych 89 rokov 😔

slavulilienka
8. dec 2009

nie nemám, ale myslím , že žiadna super správa sa konať nebude...dnes som klesla pod čiaru... ☹ 36,5..len tá mrcha sa nie a nie rozbehnúť...nechápem to....takéto som ešte nikdy nemala...kebyže som tehu, teplotka určite tak neklesne, takže som už zmierená... ☹ dobre som sa vyrevala, keby ste ma videli....ani oči mi nie je poriadne vidieť.. ☹ , no volať budem pre istotu...aj kôli tomu, že čo ide dokyna somnou robiť.. 😒

ludka_r
8. dec 2009

Viji, úprimnú sústrasť... Držím prsty, aby ste to na tom pohrebe nejako zvládli... ☹ Ale aj tak sa krásny vek dožila babka...

vejinka
8. dec 2009

ludka dakujem veru krasny kiezby sme sa my tolko dozili

evitkamalicka
8. dec 2009

slavulik este nezufaj, pockaj na vysledok

lilix
8. dec 2009

ahojte. je tu nieco nove?
vejinka uprimnu sustrast. 😔
nam vraj umrela suseda. mala iba 55 rokov. ze vraj malo jedavala, jednotvarnu dietnu stravu..
takze baby, ziadne diety nestoja za zivot! takze podme jest!!