Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

lilix
17. dec 2009

ahojte, tak dnes som tu prva?
renata, nepoznam ta, ale to je strasne. to mi je mooooooc moc luto 😔 😔

lucy_lu
17. dec 2009

Ahoj lilix, dobre ranko.. 🙂

renata..., to co si pisala je naozaj strasne.Je mi luto ze si nieco take zazila ale teraz sa urcite zase vsetko obrati k lepsiemu.

mikaellle..., podobne otazky si kladu mnohe znas, ktore velmi tuzime po babatku, ale je zbytocne sa nad tym velmi zamyslat. Neboj sa, co ma byt to bude a babatko sa vam urcite casom podari. Len nezufaj..

Inak dievcata, ja mam dnes super rano.. V grafe na FF mi na pondelok vyznacilo ovulku o ktorej som si uz myslela ze ani nebola ani nebude tento mesiac a kedze sme sa snazilkovali cely vikend, je tu nejaka sancaaaa... 🙂

sophie1981
17. dec 2009

ahoj....my zijeme uz od pol siestej.....mala sa asi nevedela dockat snehu..... 🙄 .....ale uz mam aspon upratane..... 😉

renata, je mi to luto..... ☹

tam my mrchujeme, a mrchujeme....pfuj.......uz nech je po.... 😝 😠

sophie1981
17. dec 2009

ivanulienka, teraz som si vsimla, ze mas tiez male babo...my sme zacali snazilkovat, ked mala mala pol roka.....a doteraz nic....ale je pravda, ze my sa stale kojime.....ale mrcha dosla 3 mesiace po porode....tak verim, ze sa zdari...ty uz nekojis.....teda co si pamatam.....odstavila si koli snazilkovaniu alebo to neslo???..prepac ze sa pytam, ale uvazujem o odstaveni malej uplne, a neviem sa rozhodnut....na jednej strane je obrovska tuzba po babetku, na druhej ten neuveritelny pocit, ked sa s malou cicikame a dudulikame na cicinach..... 😖 ......

jika80
17. dec 2009

dobre ranko
http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/0/nu... - takto som na tom dnes

renata - to je hrozne,prajem hlavne vela zdravicka
lucy - no super, tak predsa 😀

sophie1981
17. dec 2009

mikaelle.....s tym sa musis vyrovnat sama...hlavne sa musis prestat porovnavat s inymi...ze ta otehotnela a ja nie.....ta nechce babo a sup ho na prvy krat, ja sa snazim a nist.......na to treba klud a vyrovnanost.....skus sa ukludnit, nerozculovat sa, ale daj si pohodu...idu Vianoce, tak si s muzikom robte pekne vecery.....kup svicky, skoricove aromy, uvar vinko alebo trocha puncu, adnite vecer na gauc pod hrubu deku......a relaxujte...zabudni na svet okolo, kolko tehu je a kolko nieje.....uzivaj si spolocnost partnera a myslim, ze sa to skor podari.....uvidis, teraz to uz vyjde.....treba nezufat, verit a nazilkovat s ako pise ivulienka vasnou.....nie strojovo,lebo to musim robit...

sophie1981
17. dec 2009

lucy, takze na nas kychas od buduceho mesiaca super virus???.....supeer......verim, ze to vyslo.... 😉

janirea
17. dec 2009

dobre ranko

renata,,,ja si ta tiez pamatam,,,je mi luto co si si musela prezit,,,drzim palce

baby,mne sa tak nechce byt v praci,,,,cumim od rana z okna 😀
a u mna ma zrejme ovu casuuuu a casuuuu http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/user...

a stopli sme snazilkovanie, takze budem aspon merat

janirea
17. dec 2009

baby, na odputanie od snazilkovania vam napisem, aku sme mali vcera doma zachrannu akciu 😀

,,v kuchynskej stupacke bolo 2 dni pocut šuchot,,,ja uz stres, ze co tam je,,,a co sa odtial vyvalí,,,,tak sme to vcera za bezpecnostnych opatreni a donucovacich prostriedkov 😀 s mojim m otvorili a boli tam spadnute tri holuby (jeden bohuzial uz mrtvy 😒 )
byvame na prizemi, takze chudaci museli sa supnut zrejme zo strechy do vetracky a to 8 poschodi padat
ale aspon tie dva pekne odleteli 🙂

sophie1981
17. dec 2009

janirea....skoro ako medicopter 117 ci ako sa to vola......

ked pises o vtakoch, napisem aj ja prihodu....na stavbu nam vletel vtak vjeseni......a kedze sa tam schovali aj muchy, tak sa mal ako v raji......pozral vsetke.......vypaseny bol namojveru ako prasa...nedajboze ho vyhodit s domu.......az raz ho nebolo...tak asi zdochol od prezratia, lakomec.....aj okno sme mu nechali otvorene.....to bol ako mafian...zivot mal krasny ale kratky..... 😀

a preco nesnazilkujete?

edita84
17. dec 2009

ahojte renata ja mi to ľúto je to hrozné, držím palce aby si sa z toho čo najskôr dostala.
jáj dievčatá dnes som kutrala medzi starými cd a našla som úplne prvé fotečky mojej malej žabky čo sme ešte boli v nemocnici hned sem hodím pár.

janirea
17. dec 2009

sophie 😀 ,,,dobra ziva mucholapka,,,no mozno odletel na inu stavbu,,,ked vam uz muchy vyplienil,,,ked sa mu roztiahol zaludok a nemal uz co do neho 😀

,,,ja som mala hlavne obavu, ze tam mohol byt potkan, alebo cosi take 😠 ,,,,no aj ked holub a choroby nie je o nic lepsie

,,,zistili mi mutaciu krvi, tak mame zase stop, kym bude este podrobnejsie vysetrenie na hemato, tam idem teraz v pondelok,,,,

rosannar
17. dec 2009

dobrééé ráánko, dneska je ale zlý den, zase nič nestíham a to je len ráno....robím všetko naopak a prišla som o hodinu času, čo som robila zle...
dneska ráno sme takto.... http://www.fertilityfriend.com/home/2b0633

😀 😀 😀

lilix
17. dec 2009

jani radsej stop, ako by si otehu a mohlo by to zle skoncit..
ta nasa ovula sa mi nejako nepaci.. ale kazda sme ina, ktovie ako u mna..

jika80
17. dec 2009

jani - cas rychlo preleti, neboj 🙂 inak vidim, ze aj ty mas rada tu teplotku 36.5 😉 ja som sa teraz ustalila na 36.7 😅

ivanulienka81
17. dec 2009

Sophie, ja som kojila len 3 mesiace 😢 a mrcha dosla az 6 mesiacov po porode a snazit sme zacali az potom, ked sa teda ta mrcha dostavila. Prvy mesiac bol pokusny a teraz v januari sa snad zadari ked doky povedal ze vajecniky pracuju ako maju a aj ovulka prebehla. Ja by som maleho urcite kvoli snazilkovaniu neodstavila, aj ked 9,5 mesiacov kojit je slusne, fakt to zalezi ako to ty citis.

evitkamalicka
17. dec 2009

ahoj kocky, tak som doma od dr.....vsetko v poriadku a mame uz aj srdiecko, za chvilu pridam foto nasho malickeho fliacika

lucy_lu
17. dec 2009

Ahojte kočky!

evitka, tak to je uplne super. tesime sa na fotecku malej fazulky

jika, sophie.., no som fakt rada ze ta ovula bola.. kiez by to vyslo. ale zase to len tak snivam. neverim ze by to vyslo na prvy sup.. hlavne sa teraz tesim z tej ovulky. ;)

lilix
17. dec 2009

eviiiiit gratulujemeeee. to musi byt super pocit, ze?

evitkamalicka
17. dec 2009

lilix krasny pocit vidiet na obrazovke to malicke blikajuce srdiecko

lilix
17. dec 2009

evit daj recept na uspech.. 🙂

janirea
17. dec 2009

evit,,,super 🙂 ,,,gratulace ,,,tak len nech pekne fazulka rastie

jika,,,,no dufam, ze uz sa aj ta teplota zmeni,,,,lebo je to take fadne, stale rovnake 😀 ,,,ale este mam cas tak dva dni, ked pozriem predosly graf

lili,,,ale ty to mozes mat celkom inak,,,mozno uz aj ovu bola 🙂

evitkamalicka
17. dec 2009

lilix keby som vedela, tak dam

jani dakujem

lilix
17. dec 2009

janirea no ved to.. a mozno ju mam prave teraz v tejto chvili 😀

janirea
17. dec 2009

lilix,,kazdopadne by bolo treba poistit 😀

evitkamalicka
17. dec 2009

baby len pelne snazilkujte o 106 😀

rosannar
17. dec 2009

evit...tak ešte raz gratulujem a držím palčeky aby vám to vyšlo... 😉

lilix
17. dec 2009

no ved sa chystam aj dneska..

renata32
17. dec 2009

Dakujem kocky.

evitkamalicka
17. dec 2009

ros dakujeme