Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

janirea
5. jan 2010

no vravim,,,uz pocujem z kuchyne mikrovlnku,,,zase tam daco vyjedat ide ,,,, 😀
ako by vedel, ze ho ohovaram 😀

jika,,,olivy su fajnotka,,,to ja tiez mozem

evitkamalicka
5. jan 2010

jani kedy ides k dr?

janirea
5. jan 2010

zase mi konika nejak dlho taha 😖

edita84
5. jan 2010

jika aj ja som počas tehu frčala na olivách a acidku 😀
jani aj mne

evitkamalicka
5. jan 2010

ja ficim na acidku, olivy nemam rada

edita84
5. jan 2010

ani ja som ich nemala rada ale počas tehu no hrôza koľko toho som zjedla a acidko som pila na litre v robote si zo mňa už robili srandu lebo na obed som vždy vypila pol litra 😀

evitkamalicka
5. jan 2010

ja akosi olivam vobec neviem prist na chut

edita84
5. jan 2010

no lúčim sa idem sa venovať mojej malej bosore ukecanej

evitkamalicka
5. jan 2010

pa edit

ja sa uz druhy den citim na houby, ako keby ma obchadzala nejaka choroba a je mi zima, tak mam na sebe perinu a pijem vela horuceho caju

jika80
5. jan 2010

evit - mne je tak, odkedy som tehotna, najhorsie to je vecer

evitkamalicka
5. jan 2010

mne tak bolo na zaciatku tehu asi 3 dni a teraz znova

janirea
5. jan 2010

evit, ved prave rozmyslam, ze ako s doktorkou 😒 ,,,som zatial len 34 dc a ako pocitam, tak zajtra by to mohol byt koniec 3 tt,,,takze gulka este vidiet nebude,,,,jedine, ze odkontrolovat stupanie hcg,,,,na tu mutaciu mam co som dostala odporucene,,,,,tak neviem ci pockat este,,,,,ale asi vo stvrtok zavolam a uvidim, co dokyna povie

evitkamalicka
5. jan 2010

urcite tam aspon zavolaj

janirea
5. jan 2010

aj mne je zima,,,,ruky, nohy a nos mam ako zaba studeny a neviem sa zohriat ale popri tom v tvari citim teplo,,,
a to acidko,,,brrr, to zas ja nemozem ani pričuchnut

janirea
5. jan 2010

urcite zavolam ,,,,alebo nevydrzim a pojdem ,,,ved nos mi neodtrhne 🙂

dijefcatko
5. jan 2010

ahojte baby, asi to bude zniesť sproste, ale neviete, ako by vyzerala menštruácia, ak by som bola tehotná a napriek tomu ju mala? Mala som ju teraz takú slabšiu, iba jeden deň bol silnejší a teraz je už len slabučká (v pohode by mi stačila jedna vložka na deň). Zvláštne je, že mi je teraz zle, točí sa mi hlava a je mi na grc. To sa mi nestáva ani keď sa prejem alebo pojem kadečo. Normálne mi to vŕta v hlave, hoci zrejme to bude blbosť 😒

evitkamalicka
5. jan 2010

dijefcatko to netusim, v kazdom pripade ak mas pochybnosti skus test

cukruska1920
5. jan 2010

Ahojte dievcata

jani pozerala som album...pekne silne su tie testiky... 😵

a nejak mi blbne zas koooon

janirea
5. jan 2010

dijefcatko,,,skus testovat,,,a normalne bola krv jasno cervena, ci tmavsia, hnedsia? a bolesti?

aj mne blbol konik,,,ale uz sa umudril snad

cukruska 😵

kojzarik
5. jan 2010

dijefcatko ja som pri malom mala do 11 tt mrchu , mavala som ju jeden a pol dna a to tiez len taku ze by mi stacila jedna vlozka krv bola taka hnedkasta , mozes byt aj tehotna , ale moze to byt napriklad aj zmenou pocasia

skus ten test

edita84
6. jan 2010

djefcatko môže byť jasne jedna moja kamoška v 18 ostala tehu a prvé 3 mesiace mala mrchu síse len takú slabulinkú a ani netušila čo sa deje a pri tom brala HAK.

evitkamalicka
6. jan 2010

ahojcek 🙂

katkamarek
6. jan 2010

dobre ranko zienky 🙂

ivanulienka81
6. jan 2010

ahojte dievcata... fuha, ale ste toho popisali 😀
my sme vcera boli v poradni s Miskom, cely cas bol nejaky urevany ☹ doktorka ho buchla do hlavy, ked ho davala na vahu ...
dijefcatko, naozaj skus test, clovek nikdy nevie 😉
babulky v rychlosti som si kukla aj vase fotky zo svadieb, no kraaaaasne nevesty ste boli vsetky

katlinn
6. jan 2010

Ahojte. Tak si aj ja mením fotku za nevestovskú 🙂 Inak nuda. Už mám sviatkov a zemiakového šalátu ozaj dosť 😖

cukruska1920
6. jan 2010

AAAAAAAAAAhojte....

vejinka
6. jan 2010

ahoj ahoj:D

janirea
6. jan 2010

ahojte,,,
tak ja som to lenosenie vyuzila na ostrihanie vlasov,,,ukecala som znamu, co ma česala aj na svadbu, tak som zobrala aj maminu a este jednu pani tam mala,,,brr a tej robila trvalu, no smrdelo mi to a riadne,,,fuj

evitkamalicka
6. jan 2010

edit este som zabudla povedat, ze ja som ten sportovy kupila v akcii za 63€ a predala som ho teraz za 66€ 😅 ....baba mi zan dala tolko, aby som ho nepredala niekomu inemu, tak som este aj zarobila a korunky pojdu na novy kombinovany

cukruska1920
6. jan 2010

jani...kedy si das tt do pasu?