Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

slavulilienka
25. jan 2010

dijef....dobrý nápad s tou tabuľkou...aj v téme Liečba Clostilbegytom to takto podobne funguje... 😉

edita84
25. jan 2010

pekné ráno dijef super nápad tá tabuľka

evitkamalicka
25. jan 2010

ja som si prave nafarbila vlasy, tak cakam kym mi posobi farba, aby som bola na piatkovu oslavu pekna

jika80
25. jan 2010

dobre ranko
tak babky, ja stale bojujem, zle mi je nenormalne, cele dni travim medzi postelou a wc a tie bolesti sa len stupnuju ☹ su momenty, kedy uz vazne neviem ako dalej a len dufam, ze to bude trvat max. do 12. tyzdna
ale dost s negativnymi spravami, za chvilu idem k lekarke, ideme skontrolovat drobca, dufam, ze prezijem cestu elektrickou, vrecko uz mam zbalene 😀

evitkamalicka
25. jan 2010

jika drzim palce, aby si v zdravi dosla

jika80
25. jan 2010

evit - dakujem
ja len dufam, ze ma nebude chcet dr. znova poslat do nemocnice, nemam chut stravit cele tehotenstvo v nemocnici 😒

slavulilienka
25. jan 2010

jika...to zvládneš...no na druhej strane, ak Ťa pošle, treba ísť...pre drobca všetko...či? 😉

ivanulienka81
25. jan 2010

Dobre rano damy,
jaj evit aj ja sa chystam farbit vlasy, len keby sa mi chcelo.
Jika, urcite to prejde. Vo vseobecnosti plati, ze buduce mamicky si najviac uzivaju druhy trimester, nevolnosti uz stupuju a brusko este nie je velke.
Ja este ziadne priznaky nemam, normalne ma to znepokojuje. Joj, nech uz idem k dokymu. Ja som si uz objednala na leto aj tehu leginy a tehu suknu.
Ozaj a mate niektora skusenosti s babysatkami? Nad tym tiez uvazujem.

evitkamalicka
25. jan 2010

ivka ja som sa chystala uz asi mesiac

dijefcatko
25. jan 2010

Dievčatá, tak keď budete chcieť, môžete mi začať posielať svoje údaje do tabuľky. Môžem ju ešte urobiť tak, že obrázok dám celý do pozadia, aby bola tabuľka väčšia a zmestilo sa do nej viac údajov. Čo vy na to?

slavulilienka
25. jan 2010

to máte super, že si to takto zvládate farbiť domka...ja by som o ruky prišla...mám totiž skoro po pás vlasy... 😀

ivanulienka81
25. jan 2010

slavu, však aj mne už nejak dorástli a už ich mám tak pod lopatky, tak som zvedavá ako to dopadne 😀

dijefcatko
25. jan 2010

ahojte opat 🙂 vidim, ze mate aktualnu temu, vlasky, ja sa tiez chystam dnes ku kadernicke, tak som zvedava, ako dopadnem...

vejinka
25. jan 2010

ahojte dievcata... 😉

evitkamalicka
25. jan 2010

vejinka 😵

vejinka
25. jan 2010

evit 😉

evitkamalicka
25. jan 2010

robila si si aj dnes? kedy ides k dr.?

ivanulienka81
25. jan 2010

baby, nieco mi uniklo?

evitkamalicka
25. jan 2010

ivanka pozri co ma vejinka vedla 1d 😉

ivanulienka81
25. jan 2010

jejda, nevsimla som si to 😀
veji, gratulujem, parada....

ivanulienka81
25. jan 2010

evit, ja som kus nervozna, vobec nemam tehu priznaky, normalne mam myslienky urobit test, ci su tam este stale tie //
som šiši???

evitkamalicka
25. jan 2010

ivka nevadi, nemusis mat tehu priznaky, len klud

vejinka
25. jan 2010

v stredu idem k dokimu..a hned mi zoberu aj krv volala som rano zobral by ma aj zajtra lenze ma tam kopec objednanych zien..takze sme to nechali na stredu a vo stvrtok zasa zubar..uff

a ano robila som si dnes dalsi a su tam pekne kolajnicky keby neboli nedam si do pasu tt 😉

evitkamalicka
25. jan 2010

veji daj foto do albumu 🙂

evitkamalicka
25. jan 2010

a muzik sa tesi?

vejinka
25. jan 2010

ja mam jediny tehu priznak teda dva..boli ma vajco a chodim casto na wc 😅

evitkamalicka
25. jan 2010

mna bolia stale priserne prsia

vejinka
25. jan 2010

evit odfotila som to ale nemam kabel to musi dat muz..ale vecer to tam uz bude slubujem 😉

evitkamalicka
25. jan 2010

oki 😉

sophie1981
25. jan 2010

jeeej, dalsia tehula...super...veji, gratulujem...ste sa baby nejako rozbehli ten novy rok je nejaky carovny.... 😀 😀 😀 😀 😀 ..

dijefcatko, ja by poslala ale ja nem tehula zatial.... 😅 .....