Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

evitkamalicka
9. okt 2009

sophie pokial sledujem tak asi nikto zatial

mima286
9. okt 2009

ahojte,dnes som bola v meste a nedalo mi to a kupila som si este jeden mamatest,v jednom baleni su dva a povedala som ze je to treti a posledny,tak zajtra skusim rano a ten druhy si necham na buduci tyzden,Tak som zvedava ako to dopadne 😉 a podla toho budem dalej konat 😉
sophie-aku tabulku si myslela?

janirea
9. okt 2009

ahojtee,
mima,,,tie testy nedaju pokoj cooo? 🙂 ,,,ale nevadi,,,hlavne aby boli //,,,

mima286
9. okt 2009

jani-veru nedaju pokoj,ale fakt to je posledny co som kupila,aspon ze su tam dva 😉 tak zajtra vam dam vediet ako som dopadla

sophie1981
9. okt 2009

mima, sommyslela taku s nickmi, ze kto snazi, komu sa podarilo atak...ja nemam excel, tak nemozem.....kto sa obetuje??? 😀 😀 😀

inac u nas to asi nevyslo...citim, ze mrcha uz klope na moju hlavu....mi v nej duni ako v sude a zozrala by som vsetko co predo mnou nezdrhne..... 😝 😝 😝 😝

mima286
9. okt 2009

😀 😀 😀 😀 😀 nic v zlom sophie to si krasne vystihla 😀 😀 😀 😀

mima286
9. okt 2009

skusim volaco stvorit 😉

sophie1981
9. okt 2009

mima.....no super......potom daj vediet, co v nej chces mat, vyspovedam sa......ze mm, deti.......kedy chodi postar.... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

kojzarik
9. okt 2009

ahojte kocky dnes som bola u doktora , pretoze som dostala mrchu ☹ na 19 den a to taku silnu ze mi musel predpisat doktor kvapky (kanavit) aby sa mi trochu ukludnili a v sterdu idem na krv ci nemam nahodou zlu zrazanlivost krvi , jaj boze ja tiez musim mat vsetko 😀 ,

mima286
9. okt 2009

ahoj kojzarik tak sa drz a uvidis vsetko dobre dopadne 😉

kojzarik
9. okt 2009

mima286 dakujem si zlata

sophie1981
9. okt 2009

kojzarik....juj, rychlo a daj dokopy......bude dobre...

pozeram superstar....nooo, ten vyber pesnciek nic-moc...

kojzarik
9. okt 2009

sophie1981 dik
....veru dnes superstar nula bodov

ludka_r
9. okt 2009

Lumimi, snáď máš pravdu s tou vzdorovitosťou. Ja si však najlepšie pamätám môjho synovca. Keď mal tak dva roky, len keď ma uvidel, už začal kričať, alebo ma biť... 😀 No a malým bábätkám tiež robil zle. Tak som sa bála, že bude robiť zle aj našemu malému. Ale keď sa ten narodil, synovec len trochu žiarlil, keď ho mala jeho mama, ale inak obdobie vzdoru už mal za sebou, tak bol zlatý... No a teraz mi vynáša von použité plienky... 😀
Mima, Ty si ozaj podarená s tými testami... Len vydrž, raz budú aj tie dve //
Kojzarik, držím prsty, aby to dobre dopadlo 😉
Ja som si teda dala Superstar nahrávať, tak si to vkľudo potom popretáčam... 😀

janirea
9. okt 2009

kojzarik,,,to ma mrzi ze prisla mrcha,,,,a nebral ti doky krv na hcg?
tak sa rychlo daj dokopy, dufam, ze uz v stredu bude ok

sophie1981
9. okt 2009

ale chodur je dobryyyy 😀 😀

ninimimi
9. okt 2009

ahojte! Ja som prišla len na skok a niečo v rýchlosti prečítala takže sa teším na ráno kedy budem otvárat MK aby som zistila že mima má doma // 🙂 Prajem Vám krásny večer malá mi nechce dovolit sadnúť cez den k PC a večer som už taká unavená že idem hajat.Pozerala som superstar a čakala na Chodúra či ako sa volá a je tam ešte jeden ten chudý čierny no toho som nevidela lebo som uspávala malú .Chodúr je svetový a ešte jeden náš bol ako druhý tuším no tak Vám ešte raz prajem krásny večer a dúfam že zajta malá nebude vyvádzat. 🙂

janirea
9. okt 2009

chodur to dnes zachranil 😀

mima286
9. okt 2009

tak ahojte,idem hajat dobru noc vam vsetkym 😉 zajtra sa ohlasim 😉 papa

janirea
9. okt 2009

dobruu

sophie1981
10. okt 2009

mima, tak co???... 😕 😀 ....cakaaaaaaam...

mywiel
10. okt 2009

My sme zacali koncom septembra tak sa uvidi za tyzden ci sa podarilo... 😉 ak nie tak pokracujeme 😀

evitkamalicka
10. okt 2009

ahoj kočky

janirea
10. okt 2009

ahojte,,odbehnem sem-tam na vas kuknut popri vareni obeda 🙂

evitkamalicka
10. okt 2009

ahoj jani, aj ja varim 🙂

janirea
10. okt 2009

mne sa akurat zobudil mm,,,no a o chvilu bude, ze co mame pod zub,,,,samozrejme preskoci ranajky a rovno obed 😀 ,,,,ja celkom rada varim,,,aj ked nie casto 😅

evitkamalicka
10. okt 2009

ja tiez celkom rada varim a este radsej peciem, dnes sa chystam robit jablckovo-orechovu strudlu

janirea
10. okt 2009

tak to si tvoj m pochutna 🙂 ,,,dobre zienky, idem ja,,,,ked stihnem sa zastavim
ahojte

mima286
10. okt 2009

Ahojte,tak dnes rano som testla a su // 🙂 ta druha je este stale slaba,no zatial je to tichucka mala radost,pokial to nebudem mat potvrdene od dr. do vtedy sa budem len takto radovat,no ak mi to potvrdi az potom pride velka radost.Dnes je to 34 DC,nie je moc silna ale je ju tam vidiet,tak uvidim,buduci tyzden otestujem ten jeden co mi este ostal a pojdem k dr. 😉

evitkamalicka
10. okt 2009

mima jeeeej gratulujem zatial potichucku 🙂 😵 ....daj foto do albumu