Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

rosannar
3. feb 2010

lilix...ty by si nemala dneska (ne)dostať mrchu? aspon podľa grafu?

evitkamalicka
3. feb 2010

ros kedy testujes?

rosannar
3. feb 2010

evit...no chcem asi v sobotu ráno (ak dovtedy vydržím) ale už som raz testovala bolo to negatívne...

lilix
3. feb 2010

ros no veru mala.. uz je to nezvratne. ja sa toho dna v zivote nedojizem, ze budem tehu. 😔

lilix
3. feb 2010

ros u teba to vypada pekne, tak nech to tak ostane.

rosannar
3. feb 2010

lilix...ved mrchu nemusíš dostať...možno sa to teraz podarilo...nebudeš testovať?

lilix
3. feb 2010

nie, nema to vyznam, klesam. a uz aj na duchu.. 😒

rosannar
3. feb 2010

lilix...dakujem..si zlatá....a dúfam, že ten teplomer bude ukazovať len 37 a hore 😀

evitkamalicka
3. feb 2010

no nic baby ja idem, tak sa zatial majte, neskor sa ukazem

lilix
3. feb 2010

evit viac na lavo ci na pravo za muzom?

rosannar
3. feb 2010

lilix...nemôžeš to tak brať....ja som už koľko grafov videla, že im klesla teplota ako pred mrchou a boli tehotnéé

rosannar
3. feb 2010

evit...tak sa pekne tvár pred pánami policajtami, aby si mala peknú fotku...papaaa

lilix
3. feb 2010

to nie je moj pripad..

rosannar
3. feb 2010

lilix...no počkaj si na mrchu, ak mysliš že má prísť a potom uvidíme... 😅

lucy_lu
3. feb 2010

Ahojte babulky!

lilix, nebud smutna, urcite sa dockas aj ty toho dna ked budes tehu. Ber to z lepsej stranky - ked sa to podari vo februari alebo marci, budeme mat babo ako vianocny darcek. To by bolo super,nie? A ono sa to urcite podari, tak neklesaj na duchu.

ros, grafik vyzera dobre, tak len tak dalej. 😉

rosannar
3. feb 2010

lucy...dakujem pekne....

baby, len aby ste mali pravdu...

sophie1981
3. feb 2010

bre rano....ako vzdy ja ziadnym grafom nepozdravim....tak len tak na sucho..... 😀 .....cauite...

takze, lili....nehadz flintu do zita...mrcha este nieje...tak co...ked pride, tak tiez nieje dovolene hadzat flintu do zita.....bo zasa sa bude treba snazit..... 😀 ....a neboj, ja sa hlasim na mrchu tento mesiac 😝 ....kedze sa zacinam citit ciste mrchovo(neukecavat, uz som bola 3x tehu, tak viem kedy je to na mrchu a kedy na tehu 😅 )....takze sa hlasim na 6 kolo..... 😝 ☹

sophie1981
3. feb 2010

ale nevzdava to......ved aj snazilkovanie je super..... 😵

ivanulienka81
3. feb 2010

dobre rano,
ros ked sa pozriem na tvoj graf, tak inac ako pozitivnym tehu testom sa to ani nepoze skoncit
evit, gratulujem k vodicaku
mne dnes rano je prekvapujuco dobre

lucy_lu
3. feb 2010

sophie, mas uplnu pravdu - ved aj snazilkovanie nie je na zahodenie 😉 My ideme do 4.kola a som optimistka a verim, ze tentokrat sa to podari. 🙂

rosannar
3. feb 2010

iva...ahooooj...boooože keby aj moje telo započulo tvoje slová a splnilo mi sen 😀

sophie...ahooooj a dobréé ráánko

lilix
3. feb 2010

ked mne sa uz nechce snazilkovat. uz ma to nebavi. vazne. ☹

rosannar
3. feb 2010

lilix...tak sa nesnažilkujte ale len kexíkujte s radosti a nie preto, lebo chcete spraviť dieťa ale len tak pre zábavu a potešenie 😀

jika80
3. feb 2010

dobre ranko
rosi - ten grafik vyzera uplne ze super, tak nech sa len teplotka drzi hore 😉
mne je zase nic moc < to chcem st v piatok robit, no bude zabava

rosannar
3. feb 2010

jika...no to by som chcela aj ja...aby zostala hore....ved podľa grafu by som mala dostať mrchu v sobotu, tak uvidíme, a ak v sobotu neklesne teplota tak ráno testnem... 😀

sophie1981
3. feb 2010

lilx, tak prestan snazilkovat a zacni sa milovat...nemeraj, robte to len ked je chut....nie nasilu.....ja som toho mesiaca ani nepredpokladala, ze nieco bude, pretoze pocas pravdepodobnej ovulky nem chut....tak nem robila.....a basta.......sa nebudem silit a na sucho nieco robit.... 😕

ros...uz ste si supli za jeden zo slivky????....ze tak veseloooo kriciiiis.... 😀 😀 😀 😀

rosannar
3. feb 2010

sophie...dneska ešte nie...a zase každý den nemôžeme piť 😀

sophie1981
3. feb 2010

jaaaj...dnes sa nenasla prilezitost prco...co kotolnik zakuril.... 😉 ....

idem uspat drobca.....a potom rychlo navarit..... 😝 ....

lilix
3. feb 2010

sophie co varis? nam dochadzaju inspracky. vytiahla som kur. prsia. tak daco z toho dnes vymyslim.

ivanulienka81
3. feb 2010

ahojte dievcata,
tak drobec akurat zaspal, huraaa
sakra, aj ja som chcela nieco varit, vcera vecer som na to myslela, ale neviem si spomenut, ze co som to chcela 😅