Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

edita84
8. feb 2010

ahoj ros aj ja raňajkujem kačaciu masť vlastnej výroby mňamky

edita84
8. feb 2010

inak evit kuk môj grafík čo si myslíš vyzerá to ako ovulka? včera ma strašne pichal pravý vaječník a dole som mala ako vajíčkové bielko.

evitkamalicka
8. feb 2010

edit moze byt, uvidis ake budu dalsie teplotky

edita84
8. feb 2010

no už by mohla byť ovulka lebo mm začína byť vyčerpaný 😀

rosannar
8. feb 2010

edit...fúúú, neviem či by som také niečo zvládla... 😀

edita84
8. feb 2010

ros všetko pre baby 😉

ivanulienka81
8. feb 2010

dobre rano damy 🙂
ako sa mate? ja nejak unavena... a hned z rana som dostala facku, ked som otvorila chladnicku... smrad... jaj, boze kedy sa to skonci 😅

rosannar
8. feb 2010

iva...aj ja som unavená ako nikdy...len by som spala a spala... 😀

ivanulienka81
8. feb 2010

v sobotu ideme k svokrovcom, tak im uz aj povieme asi, ze co sa u nove 😀 len sme sa s muzom rozpravali ako im to povieme....

jika80
8. feb 2010

dobre ranko
tak ja mam zase jeden z tych horsich dni ☹
ale musim sa pochvalit - po troch tyzdnoch som absolvovala polhodinovu cestu autom a nepotrebovala som sacik 😀 sme to vcera oznamili svokrovcom - svokor mal narodeniny, tak dostal darcek taky papierik a tam napisane mily dedko, tejto oslavy sa zial nemozem zucastnit, ale buduci rok si to urcite vsetko vynahradim 🙂 tvoje vnucatko a obraok zo sona 😎 hroozne sa tesili, bolo to take zlate a zistila som, ze svokre bolo tiez takto zle ako mne - tak mozno cez manzelove geny sa to na mna nalepilo

lucy_lu
8. feb 2010

Ahojte dievčatà, dobré ránko a dobrú chuť pri rañajkách prajem..

ros, tak si to v pohode zvládla povedať vašim, super. Muselo to byť milé. 🙂

edit, to ten môj by sa tešil keby sme to brali tak podstivo s tým keksíkovaním stále.. 🙂)

inak baby, kúpila som do zásoby 50 ovu testovb a začínam uż pre istotu dnes testovať, nech to nàhodou neprešvihneme. Som 11 DC, tak by sme nemali.. 🙂

lucy_lu
8. feb 2010

jika, ahoj 🙂 tak snáď po jednom zlom dni budú následovať aspoň 3 dobré. 🙂 inak, bolo to milé ako ste to oznámili. 🙂

rosannar
8. feb 2010

jika..tak gratulujem k prvej dobre zvládnutej ceste..a to prekvapko pre svokra je superovééé...také sa mi páci... 😀

edita84
8. feb 2010

jika ahoj to ste super oznámili
lucy aj on bol rád alebo ešte aj je len robí drahoty 😀
aha mám nové foto takto nádherne ma malá vymalovala a ja ju 😝

evitkamalicka
8. feb 2010

edit kocky ste 😅

edita84
8. feb 2010

díky malá je ako štetka ale je zlatá hovorí si že je princezná 😅

rosannar
8. feb 2010

edit....krásne ste, fakt vám to pristane 😀

edita84
8. feb 2010

dakujeme

slibby
8. feb 2010

dobre ranko 🙂 , ako sa mate? takze u mna mrcha ostala predo dvermi a na teste uz dialnica 😉 .zatial som jedine unavena, ale to bude asi aj z tych nocnych, momentalne taham 5x do tyzdna a uz ma to nebavi, ale este do konca februara to tak potiahnem a potom uz poviem v robote, lebo sa aj navlacim a natahujem.
ros ty sa ako citis? kedy sa chystas k dokimu?
jika pekne ste to oznamili, u nas sa top bude zase sucho cez telefon oznamovat, kedze vsetci su daleko 😖

evitkamalicka
8. feb 2010

slibby super, tesim sa s tebou

ja som si prave objednala tehu rifle, tak sa vytesujem

slibby
8. feb 2010

ja pojdem tiez veci pozriet este kym su teraz pozlacnovane 😀

evitkamalicka
8. feb 2010

ja som kupila v akcii za super cenu, inac su tie tehu veci drahe jak slak

slibby
8. feb 2010

to mas pravdu drahe su neskutocne, ale nemozme behat cele tehu len v teplakoch 😉

evitkamalicka
8. feb 2010

veru, vedia na com maju zarabat

rosannar
8. feb 2010

slibby...ahoooj a gratulujem k dialnici....ja sa cítim dosť dobre...len ma niekedy bolia prsia a mám také bolesti v podbrušku ako ked má prísť mrcha....a k dokimu idem bud. týžden 18.2. tak som zvedavá, dúfam, že bublinka tam bude a tam kde má byť a bude tam až dokonca...

včera som si aj kupila tú drahú knižku, niečo také že sprievodca tehotenstvom...no super čítanie..už som si z toho dosť prečítala ale aj dozvedela niečo nové... 😉

rosannar
8. feb 2010

baby, ja som dneska v práci v rifliach na ktorých stále potrebujem opasok a už opasok nemôžem nosiť lebo ma strašne tlačíí 😀

evitkamalicka
8. feb 2010

ja este zatial nohavice obleciem, som zvedava dokedy 😅

jika80
8. feb 2010

ros - ja som toto mala na zaciatku, som v robote len v rozopnutych nohaviciach sedela 😀 lenze potom mi uz bolo zle a schudla som, tak teraz obleciem aj nohavice, co som pred rokom neobliekla

rosannar
8. feb 2010

jika...no ale treba začať priberať 😀 ....ja som na váhe ešte nič nezbadala a dúfam, že sa to tak dlho aj udrží... 😀

ivanulienka81
8. feb 2010

no mne najnovsie zacali vsetky nohavice padat, takze asi som kus schudla dievcata
slibby gratulujem
edit, no vy ste teda ale paradnice 😉