Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

edita84
15. feb 2010

ros tak to si mala šťastie že na teba neprišlo grci grci 😀

evitkamalicka
15. feb 2010

dobre ranecko dievcata 🙂

rosannar
15. feb 2010

lucy....no zle mi býva len málokedy, ale prsia bolia neuveriteľne....ani ruky si poriadne neviem umyť 😀 ...a ked mi aj je zle, tak ak sa hned idem prejsť trošku von tak to hned aj prejde...našťastie 😅

edita84
15. feb 2010

ros teraz pozerám ty bývaš v Lv? mm teta býva tiež v Lv raz ked ju pôjdeme navštíviť tak by sme sa mohli aj stretnúť 😉

rosannar
15. feb 2010

edit....no to som mala šťastie, to by bol trapas vrátiť im tam jedlo 😀

evit...dobréé ráánko 😉

edit...nooo bývam v LV....a ako sa volá tvoja teta, či ju uplnou náhodou nepoznám...a stretko by bolo super 😉

edita84
15. feb 2010

Helena Kissová pracuje v Uk projekt ona projektuje kúrenie

rosannar
15. feb 2010

edit...fuuha...Kissových je u nás trošku viacej ale ju asi nepoznám 😀

edita84
15. feb 2010

nevadí ved hlavné je že my sa poznáme 😀

rosannar
15. feb 2010

edit....presne tak... 😀 a ináč valentín bol aký? 😉

edita84
15. feb 2010

v pohode dostala som mňamky dezert a ešte sme aj sexíkovali 🤐 takže pekná bol 😀

rosannar
15. feb 2010

edit...to je supeeeer....my sme boli na tej večeri ale v sobotu, lebo v nedelu ak by aj bolo otvorené, tak my sme tam už neboli 😅 ..

evitkamalicka
15. feb 2010

u nas valentin taky normal, dostala som 2 bonboniery a urobili sme si veceru pri vinku

rosannar
15. feb 2010

evit....kráásne.... 😉

edita84
15. feb 2010

evit ahoj no romanika 😉

dijefcatko
15. feb 2010

my ideme valentínkovať aj dnes, včera sme sa mojkali a vyznavali si lasku a objimali a taaaak, brutalna romantika! 😀 Drahy sa ma tak previnilo opytal, ci nevadi, ze nebola ruzicka a ja ze nie, taky bol zlaty, moja laska 😀
ale dnes si este dame nejaku super veceru, mnaaaam 😉

edita84
15. feb 2010

babenka ja idem musím upratať zas vyžehliť malej veci a na 12 ideme očkovať malú proti hepatitíde typu A potom sa ozvem majte sa 🙂

rosannar
15. feb 2010

dijefcatko...no ved valentíkovať treba každý den aj ked valentín nie je 😉 ...my pôjdeme ešte v piatok na večeru, máme s mužíkom 5 rokov čo sme spolu a pol roka od svadby tak to ideme osláviť 😀

rosannar
15. feb 2010

edit...tak ppaaaa...a držím palce pri očkovaní 😉

katkamarek
15. feb 2010

dobre ranko babulky, ja som vas cez vikend flakala, sa mi totalne nic nechcelo

My sme si urobili romanticky vecer v sobotu, ja som sa vracala vecer od mamky, a ked som prisla domov mm nikde, som sa zlakla, ze kde ja a ked som vysla hore schodmi, cakala ma na poslednom kytica a pernikove srdiecko, dalej bolo sampanske a mm, som sa normalne pripila a potom boli mililinky 😀 Ja som mu kupila iba dezertik 🙂

Dnes som takto
http://www.fertilityfriend.com/home/2bd5ea
teplotky cez vikend neratam, boli ovplyvnene casom merania a vinkom 🙂

rosannar
15. feb 2010

katka...ahooooj....tak to bolo pekné valentínske prekvapenie.. 😉

katkamarek
15. feb 2010

Ros to bolo, lebo odkedy sme sa vzali akosi na prekvapenia pozabudol 🙂 tak som sa tesila, aj celkovo sme boli k sebe akisi milsi 🙂

lucy_lu
15. feb 2010

ahoj kati, to bolo naozaj mile. 🙂

aj my sme mali v sobotu romantikus veceru pri svieckach, potom vana a tak.. 🙂 Ale treba si robit valentina stale..

rosannar
15. feb 2010

katka...no vidíš, aspon vieš, že vie byť aj romantický 😉

lucy...aj ty si mala potom pekného valentína.. 😉

rosannar
15. feb 2010

haaaalooooo, kde ste sa všetci stratili? 😀 ak pracujete, tak to nerobte, ved je len pondelok 😀

katkamarek
15. feb 2010

ros to ja som vedela, len uz ked ma "chytil" tak uz nemal snahu ma prekvapovat a byt romanticky 🙂
Napr, sme sa spoznali dva tyzden pred vianocami, a on mi uz vtedy daroval svoju fotku s odkazom, ruzicku, navonanu jeho vonavkou, bolo to zabalene a mala som to otvorit az na vianoce. No to bolo take romanticke, a ja som mu nedala nic, lebo som to brala, ze sme este len uplne na zaciatku a ani som nemyslela,ze to bude nejako pokracovat, proste som tomu davala volny priebeh 😀

Lucy, super, aj ja by som si dala taku vanu, len teraz ju este nemame, ale uz sa na to chystam, akoze ja na kupanie velmi nie som, ale taka romantika raz za cas neuskodi 😀

rosannar
15. feb 2010

katka...my sme mali taký romantický pobyt na našej mini svadobnej ceste...tak sme mali aj tzv. kleopatrin kupel, veľkánska vana, boli sme zamknutí, sviečky naokolo, pena a tak...tak sme si to trošku užili, ved aj tak, teraz najbližších zopár desiatok rokov, možno už nikdy sa nebudeme môcť takto pekne okupať 😀

katkamarek
15. feb 2010

ros, tak my mame v dome tri kupelne, no a v jednej je aj velka viriva vana, len to tam este nie je dokoncene, takze aj ked nie som na kupanie, tak nejako ju budeme musiet vyuzit 😀

rosannar
15. feb 2010

katka...tak to máte super...my máme v byte jednu kupelnu a aj to len takú malú... 😉

edita84
15. feb 2010

ros neva ani my nemáme veľkú vaňu iba vaňový sprchovač čiže box

lucy_lu
15. feb 2010

katka,ja tiez velmi nemusim kupanie.ja dokazem stat pol hodinu pod sprchou,ale pol hodina vo vani mi je vela. 🙂 ale bolo to mile,drahy zapalil sviecky, otvoril sampanske a pustil hudbu..no akoby som mohla odolat? 🙂

ros,to muselo byt super ta velka vana. urcite este bude prilezizost si to zopakovat. 🙂

katka, ten moj inak nie je velky romantik, takze toto bol vykon..🙂 ale zase,staci ze ja litam v oblakoch. tak je dobre mat niekoho kto ma stiahne zase na zem.🙂 a vy staviate domcek? a kde,ak sa mozem spytat?