Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

dijefcatko
15. feb 2010

ros, sice pracujem, ale aj tak usilovne rozmyslam, ako sa tomu co najviac vyhnut 😉 sice sa to velmi neda, ale snaha tu je.
co sa tyka kupania, chcelo by to velku vanu, preto chcem radsej sprchovaci box s hlbokou vanickou, ta bude aj detom na kupanie stacit a my si urobime romantiku aj v sprchaci 😉

lucy_lu
15. feb 2010

my mame sprchac aj vanu,do ktorej sa celkom pohodlne zmestime, ale nejako casto ju nevyuzivame. ale ked bude male,budeme sa tam spolu cvachtat. 🙂

katkamarek
15. feb 2010

ros, keby sme mali byt, tak urcite mame tiez iba sprchac, lebo vana zbytocne vela miesta zabera a ja som na tom tak asi ako lucy 🙂 ale mame domcek, tak tu si to mozeme dovolit a byt trosku romantickejsi, keby uz to bolo hotove, tak asi aj nas valentin takto vyzera 😀

Lucy mame domcek po babke mm v KE, takze prerabame, ale uz sa to velmi dlho taha, uz byvame, ale nemame este vobec dokoncene prizemie, no a takych supaciek je vzdy vela, okrem toho moj mm je na to lavy 😅 , takze sa musime spoliehat na inych, tak aj preto to trva

rosannar
15. feb 2010

edit...no my sme tak isto asi na tom....máme len sprchový kut a teraz to trošku aj ľutujem, že sme tam nedali aspon malú vaňu 😒

rosannar
15. feb 2010

katka...jaaaj, to máte super, že máte domček....nám by to nevyšlo aj keby sme sa rozštvrtili a každý by zarábal 😀 ...ale sme radi, že nám to takto vyšlo, že sme si mohli kupiť byt a teraz ho už len splácať...čo je fakt velmi náročné, hlavne teraz, ak príde dieťa 😖

katkamarek
15. feb 2010

ros, ved neskor si mozete kupelnu este prerobit, ved teraz ste nechavali povodne obklady, vsak? Takze sa neskor realizujete a date si aj vanu, ak vam bude chybat 😉

lucy_lu
15. feb 2010

kati, neboj, domcek sa dokonci. hlavne ze mate svoje a postupne si spravite. my byvame v priatelovom byte ktory je pekny a dvom staci, ale chceme tiez behom dvoch-troch rokov zacat riesit domcek. ja som zila vzdy v dome a neviem si zvyknut v byte..

rosannar
15. feb 2010

katka...no ak budú na to peniaze tak by sme to chceli trošku poprerábať, ale je to aj dosť malé, tak sme to chceli zväčšiť no neviem, či by to bolo reálne...my sme radi, že konečne sa to dokončieva a už je to čím ďalej tým menej....ale tú kupelnu a aj záchod by sme chceli pomeniť, lebo aj v záchode obkladačky dával nejaký amatér lebo sú fest na krivo 😀

katkamarek
15. feb 2010

rosa, zaklad je ze uz mate svoje, a postupne sa vsetko spravi 🙂 Zaciatky su vzdy tazke

Lucy viem, uz sme to tu raz rozoberali, a som hovorila, ze keby som si mala vyberat, tak radsej by som novy postavila, ale bolo skoda burat poschodovy dom, vsetko ma svoju dan, napriek tomu sme v dobrej lokalite, takze nemam sa co stazovat

rosannar
15. feb 2010

katka...no začiatky sú fakt ťažké, ale nikdy by som si nemyslela, že to bude až také ťažké...možno by to šlo ľahšie, keby sa nám nekazilo všetko ked niečo dobre dokončíme

krisruska
15. feb 2010

Ahoj, môže sa sa pridať do debaty? My už tiež prerábame 2 roky, fú je to makačka!

rosannar
15. feb 2010

kris....jasné, že sa môžeš pridať...tak to tiež prerábate dobre dlho...a máte byt alebo dom?

katkamarek
15. feb 2010

no mam vam povedat ja kolko sa preraba nas dom? 🙂
Uz 10 rokov 😀 , to som s mm este ani nechodila

evitkamalicka
15. feb 2010

aj my sa este chystame prerobit poslednu vec a to chodbu a zvacsit kuchynu, ale kedy to bude ani srnky netusia

rosannar
15. feb 2010

katka...tak to je fakt dlhá doba...my sme ved byt kupili v decembri a od tohho 20. decembra sme ho začali prerábať a ešte nám chýba chodba, detská izba, kupelka a vecko 😀

krisruska
15. feb 2010

Prerábame dom. Robíme z neho akúsi dvojbytovku, pretože moja mamina je už sama, tak nám, no nechcem povadať, že donútila, požiadala, aby sme s ňou zostali! Tak sme to takto riešili, 1 hlavný vchod a potom 2 ďalšie do dvoch bytov!

krisruska
15. feb 2010

Katka to už riadne dlho prerábate. My od svadby, čiže to bude aj viac ako 2 roky, už i tri a som z toho mierne na nervy. Robíme to svojopocne, občas nejaký majster, ale inak..Pri miešačke som neraz stála 😖

rosannar
15. feb 2010

kris...no to tiež prerábate dobre dlho...podľa toho čo tu píšete my sme to stihli v rekordne dobrom čase, no ale my máme len byt 😀

jika80
15. feb 2010

caute babky
ja by som bez vane nevedela existovat 🙂 to je aj podmienka, ze v novom byte musi byt vana
inak rozhodli sme sa, ze sa predsa len stahujeme do väcsieho, 3. miestnost bude zatial pracovna alebo sklad 😉

od manzelika som dostala nadherny darcek - strieborny naramocek s priveskom anjelicka, aby na mna daval pozor a este taku malinku nozicku ako pamiatku na nase babenko 😵 a ked sa znova zacneme snazilkovat, dostanem stvorlistok na naramocek 😵

krisruska
15. feb 2010

Tak vy ste to stihli pomerne rýchlo. My sme museli zhoriť strechu, nadstaviť, urobiť deku, nové schodisko, priečky, no všetko od začiatku a k tomu ešte dolná časť, kde je mamina..Ale už bývame, treba dokončiť u nás len maličkosti, ale v dolnej časti je toho ešte veľa! A potom horsa na vonkajšok, garáž, dvor...

rosannar
15. feb 2010

jika...ahooooj...ako sa cítiš? je ti lepšie? 😉

evitkamalicka
15. feb 2010

ahojcek jika

katkamarek
15. feb 2010

ahoj jika, pekny darcek, symbolicky, tak verim, ze vam prinesie stastie 😉

jika80
15. feb 2010

mam sa v celku fajn, len ked ma kedy tedy prepadne nejaka myslienka, tak mi je smutno ☹
ale rozhodli sme sa s mm, ze o tri mesiace uz zase snazilkujeme, tak sa uz teraz mooooc tesime 😵

rosannar
15. feb 2010

kris...tak to ste spravili dobre veľa vecí, my sme tam toho vela nemenili, jedine kuchyna išla na kompletku...dali sme preč starú linku, dali sme si na mieru spraviť novú, dávali sme tam plávačku, nové obkladačky a ešte tam je taká len skrinová špajza a tam chceme pomeniť trošku tie poličky a chceme tam strčiť mikrovlnku, lebo na linke dosť miesta zato nie je 😀

rosannar
15. feb 2010

jika...tak držím palceky aby vám to potom vyšlo bez komplikácii... 😉

jika80
15. feb 2010

dakujeeeeem 🙂
teraz sa budeme troska zaoberat tym bytom, tak snad cas rychlo utecie

rosannar
15. feb 2010

jika...jasné že ubehne...ani sa nenazdáš a pôjdeš rodiť 😀...neboj, ubehne to ako voda 😉

jika80
15. feb 2010

ros a a ty ako - uz sa ti brusko troska zväcsilo? 🙂 kedy ides lekarovi, sa uz tesim na foto 😵

dijefcatko
15. feb 2010

baby, ja budem trosku otravna, drzte mi dnes palceky, nech doky vidi foliky 😅 aby sme mohli dnes odušu snažilkovať 😉
inak, teplota mi dnes klesla, ako pred ovu, ale ovutest je negativny? Co vy na to? 😒