Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

lucy_lu
18. feb 2010

dobre ranko dievcata

evit, ja pocuvam uz od siestej v praci,v radiu 🙂

edit, paraaadny graf! uz viem naisto kto bude dalsia tehula! 🙂

edita84
18. feb 2010

díki lucy, a to už tak skoro chodíš do roboty?

lucy_lu
18. feb 2010

edit, ja musim prist do prace najneskor o osmej ale ked sa mi podari vstat, idem na siestu alebo cim skor sa da a o druhej mozem ist domov. lepsie mi to tak vyhovuje.

edita84
18. feb 2010

lucy tak to áno radšej skôr domov 😉

lucy_lu
18. feb 2010

no, je to super hlavne cez leto. ked o druhej vypadnem, dlho byva svetlo a mam este pol dna pre seba. uplne mi to vyhovuje tak.

edit a mm vie uz o tvojom super grafe a ze na 99,9% to vyslo? ci az ked bude pozitivny tehu test mu povies?

edita84
18. feb 2010

jasne len on sa do toho nerozumie ale to rozumie že na 90% sme tehotný 😀

cukruska1920
18. feb 2010

Ahojte 😝

edita84
18. feb 2010

ahoj cukrus čo ten smajlík?

evitkamalicka
18. feb 2010

ahoj cukrus 🙂

katkamarek
18. feb 2010

ahojte baby, tak moja ovu asi bola uz vcera, vecer som mala pozitivny testik, kuk
http://www.fertilityfriend.com/home/2bd5ea

ale nemam dobry hlien, to ma stve, tak som sexik nacasovala na rani, ze ked stupne teplotka tak asi budu mat bojovnici vacsiu sancu dostat sa k vajku, tak dufam, ze sme to spravne vystihli 😖

Edit super grafi, drzim palce, len tak dalej 😉

Cukruska ved si velmi neklesla, este to nie je stratene

cukruska1920
18. feb 2010

aaale, uz to nevidim ruzovo... siesty zmysel mi hovori ze pride...

edit... ty vyzeras dobre

evit.. pozerala si hokej...to bolo trapenie 😝

lucy_lu
18. feb 2010

cukrus, neni to zatial take zle.

katka ahoj, tak snad sa to podarilo a bojovnici dobehli do ciela. 🙂

katkamarek
18. feb 2010

lucy, no nedavam tomu vela, a mozno ovu ani nebola, ved to este nemusi znamenat, ze prebehla, aj ked som vyletela, musim cakat, okrem toho dnesny ovu testik bol este pozitivnejsi ako vcera vecer, vcera boli ciarky rovnake, dnes bola testovacia silnejsia, tak kto vie, mozno ovu este len prebehne 😅

dijefcatko
18. feb 2010

Dobré ránko dievčatá,
ja som bola včera na služobke, tak som nestihla zavítať. A dnes asi zostanem doma, chorá som dáka.
Chcem sa opýtať, nakoľko zmení prechladnutie graf? Má teraz vôbec zmysel robiť ho? Lebo som doteraz nemala pozitívny ovu test ale teplota dnes rano vyskocila o tri desatinky...
http://www.fertilityfriend.com/home/2aed75
a mozno bude anovulacny 😒

cukruska1920
18. feb 2010

lucy...no ved uvidim zajtra ale nejak som uz zmierena 😅

edita84
18. feb 2010

cukru ale to je ešte skoro na pád si len 9 DPO

edita84
18. feb 2010

dievčatá presne o dva mesiace bude mať moja malá 3 roky bože ako rýchlo to narástlo 😨

katkamarek
18. feb 2010

dijef a telesnu teplotu si si nemerala?

cukruska1920
18. feb 2010

edit...no ved to sa cudujem...ale moje telo je schopne vsetkeho...a co ty? ako sa citis? dnes si netestla?

edita84
18. feb 2010

nie už testujem len v sobotu no dnes ma vajíčka ešte neboleli len mám taký čudný pocit v bruchu 😨 a ceciny ma stále bolia a akoby som mala dvorce väčšie ale to si už možno len namýšľam 😅

cukruska1920
18. feb 2010

edit... ja si zacinam namyslat uz aj nevolnosti...je mi tak cudne od zaludka 😀 sranda aka je ta ludska domyslavost zaujimava

dijefcatko
18. feb 2010

katka, telesna je 36,6, BT 36,8. Ak naozaj prebehla ovulka, tak ma porazi, lebo mm je tiez chory, tak som ho nechcela trapit a orientovala som sa podla ovu testov, ze ak bude pozitivny, tak ho zneuzijem 😅 ale ovu testy negativne, ale vcera som si uz povedala, ze tie testy sa mi nepacia a vecer som mužíčka zneužila. No, ale to už je zrejme neskoro, ak ovu prebehla.

edita84
18. feb 2010

veru aj sa toho bojím že si nahovorím všetky tie príznaky a potom bum nič len / 🙄
a znova to snaženie juj

cukruska1920
18. feb 2010

edit.. no ved to..a ja mavam ovu az na 19dc tak to je daleko cakat... ale sak aspon si este potesexujem lebo v tehu uz nebudem moct 😝

edita84
18. feb 2010

aj ja tak zvyknem mať ovu no a o sexe v tehu bez problémov len akurát ten prvý trimester vynechám a potom šup sexíkovať 🙂

katkamarek
18. feb 2010

dijef nie je neskoro, cosi praveze akurat 😉
mne bolo divne, ze v minulom cykle mi testy ukazovali pozitivny vzdy rano, a poobede uz nic, tak som vcera skoro nic nepila, iba kavu, rano som mala negativny, a vecer uz pozitivny 😀 a sexikovali sme az dnes rano.
Bola som dehydrovana, este aj kava odvodnuje, ale asi to malo zmysel, ja asi nemozem nic cez den pit, ak chcem aby mi test pocas dna nieco ukazal 😅
No ale aj u teba, aj u mna plati, musime cakat, co bude zajtra, keby sa to potvrdilo, tak sme mali asi ovu rovnako, aj ked moja prebehla asi v noci

edit, tak sa radsej sustred na to ,ze to nevyslo, nahovor si,ze mas pocit na mrchu 😉

cukruska1920
18. feb 2010

edit.... no ja asi tiez tak ale vsetko bude zalezat od okolnosti... kedy necakas mrchu?

edita84
18. feb 2010

no práve ja si hovorím že to nevyšlo len aby už bola sobota
tak ja idem majte sa krásne 🙂

evitkamalicka
18. feb 2010

cukrus vobec to nebol zly hokej, nasi hrali dobre, ale ako vzdy s Cechmi nemame stastie

katkamarek
18. feb 2010

evit a o kolko sme vlastne prehrali?