Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

katkamarek
18. feb 2010

ahoj veji, tak to je super, tesim sa s tebou 🙂

rosannar
18. feb 2010

ahojteeee baby, tak a som po prvej poradni...bábätko sa má k svetu, doktorka ho však ešte nevedela odmerať, lebo bolo straaašne malé, tak mi nevedela ani povedať, že v ktorom som týždni....15.3. idem na ďaľšiu poradnu a vravela že vtedy by malo byť vidno aj srdiečko a aj bude vedieť povedať, že v ktorom týždni som....foto pridám večer... 😀

rosannar
18. feb 2010

veji...ahoooooj....krásna faulka.... 😉

katkamarek
18. feb 2010

ros same dobre spravy 😉

rosannar
18. feb 2010

katka...už som si aj pridala foto...môžeš kuknúť 😉

katkamarek
18. feb 2010

editka nepozeras reflex? Presne vas pripad ukazuju, tiez im nepovedali ani nezistili pred porodom ze ich dievcatko nema rucku ☹

katkamarek
18. feb 2010

ros pekna fazulocka 😀

jika80
18. feb 2010

rosi - naaaaaadherna fazulka 🙂 drzim pasticky aj nadalej, aby sa babätko malo k svetu 😵

evitkamalicka
18. feb 2010

jeeej babulky, krasne fazulky mate v bruskach

edita84
18. feb 2010

ahojte katka zmeškala som ale neva skúsim to nájsť na nete
ros veji nádherné fazuľky prajem im to najlepšie 🙂

edita84
18. feb 2010

ták našla som tak isto nemá ručičku jak moja malá, len to jedno sa mi na nich nepáči že to berú ako hambu 🙄 je to ich zlatíčko a nech sú na ňu hrdý tak ako my

lumimi
18. feb 2010

zdravim damy,
ros, veji, gratulujem k foteckám na prvý pohlad je vidno ze to budu pekné detičky 🙂

miru.j
18. feb 2010

...ahojte babulky,veji rosi,gratulujem ku kontrolkam 😵 . Ja som dnes 9+0 podla PM a podla ultrazvuku8+2,plodik je zivotaschopny 😵 .U zubarky som trpela dve hodiny v kresle 🙄 😠 .Prisla som domko o 3hodine a teraz som sa zobudila...hrozne som vycerpana...ale hlavne ze je pokladik v poriadku 😵

ivanulienka81
18. feb 2010

ahojte dievcata,
ale ste tu poklabosili kym som tu nebola 😀
evit brusko krasne rastie
babulky veru, krasne fazulky, gratulujem
mne dnes nejak zle, neviem co sa deje, uplne mi je ze zle, som unavena a neviem papat, je mi spatne nonstop cely den, zajtra snad bude lepsie ☹

edita84
18. feb 2010

haloooooooooooooooooo
kde ste všetky?

kojzarik
18. feb 2010

edit ja som tu ale nepisem nemam co ☹

edita84
18. feb 2010

akoto že nemáš čo? ako sa máte? ako sa má malý do škôlky kedy ide?

kojzarik
18. feb 2010

mame sa celkom fajn ...aj maly sa ma super , do skolky az v septembri....

a vy ako sa mate?

edita84
18. feb 2010

super tak naši drobci nastupujú naraz 😀

kojzarik
18. feb 2010

no veru uz sa nam to pomali blizi 😀 a co kedy pojdeme na dalsiu matersku ja nastupujem v januari 😀 😀 😀

edita84
18. feb 2010

tak ja dúfam že ešte tento rok nechce sa mi späť do roboty 😀 😝

kojzarik
18. feb 2010

xixi mne by sa aj chcelo ale nemam do akej , pracovala som u sukromnika ( ako krajcirka) a ten bohuzial skrachoval

edita84
18. feb 2010

no tak to je zlé, u mňa je riziko že ked teraz pôjdem späť tak ma možno o 3 mesiace vyhodia 😠

cukruska1920
18. feb 2010

tehulky gratulujem k dobrym vysledkom... 😉

edita84
18. feb 2010

cukrus ako sa cítiš?

cukruska1920
18. feb 2010

edit...ako ? mam pocit ze kazdu chvilu dostanem mrchu ☹ uz som si naobed nacapila aj vlozku a nic ...a teraz na vecer som zacala citit take pichoti v strede podbruska 😕

kojzarik
18. feb 2010

tak to je este horsie , ja som sa uz s tym zmierila aj tak by som si musela hladat novu pracu kedze sa robilo na dve smeny a este aj soboty a mne veru nama kto byt s malim , svokra este pracuje a veru ani sa moc nehrnie ze by chcela trochu pomoct z malym ( a to od aprila nastupuje na dochodok 😠 ) ale vnucovat jej maleho nebudem .manzel ten pracujelen na ranne smeny ale stava sa ze musi ostat dlhsie .

edita84
18. feb 2010

tak to sme dve aj mňa nejak bolí brucho čudne 😒

cukruska1920
18. feb 2010

edit... no... takze asi tak... neviem ako ty ale ja v tom nic dobre nevidim 😝

edita84
18. feb 2010

no veru ale vieš kým mrcha nepríde sme tehule nie? 😒