Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

lumimi
13. okt 2009

ludka_r - snad - by sa mi hodilo o tom ani nevediet 🙂 Ale no neviem, dnes mi je fajn, žiadny priznak zo včera už nemam, možno to bolo tým počasím - chcela som si kupit test ale zabudla som doma penaženku - ale aj tak sa ho bojim pouižit - co ak bude negativny? radsej sa nejak zatnem - a vydržím, ak do buduceho piatku mrcha nepride tak si ho hned kupim. vlastne ani neviem kolko dnový mam cyklus momentálne 🙂 takze nebudem presne vediet kolko mi mešká.

lilix
13. okt 2009
https://www.youtube.com/watch?v=-F73q0LhOSw

ja ked si pustim toto vzdy sa mi zlepsi nalada 😀

ludka_r
13. okt 2009

Lumimi, chápem, že máš strach si robiť ten test. To nie si sama. Aj ja mám. Mne už síce mrcha mešká takmer týždeň, ale aj tak si chcem ešte chvíľu počkať.. ešte teraz si pamätám, ako som plakala, keď mi pri Vilkovi test nevyšiel.
Vyšiel mi až po piatich týždňoch meškania, tak si vieš predstaviť, ako som sa natrápila...
Snáď Tebe víde pozitívny test skôr, ale chvíľu ešte vydrž, aspoň do toho budúceho piatku...

lumimi
13. okt 2009

ludka, dik, však viem ako pomaly Hcg narasta,- no ako u koho. Ale viem ze za 48 hod sa zdvojnásobí. Budem musiet vydrzat - ale bude to boj.
lilix- aj dufam ze na statniciach nejake to brucho zaposobi 🙂 len skoda ze prvé dve statnice to este nebude vidiet. o to viac sa treba ucit 🙂

evitkamalicka
13. okt 2009

tak som tu

lilix
13. okt 2009

lumimi nechapem. ake prve dve statnice? 😨 😕

lumimi
13. okt 2009

mam, 5 státnic. celkovo roztahane po celý rok - vzdy po praxi mam jednu.

lilix
13. okt 2009

jaaaj ahaaa. to som nevedela. my mame statnice v jeden den vsetko. tak treba vypchat vankusom 😀

lumimi
13. okt 2009

Lilix 😀 😀

catrin1
13. okt 2009

ahojte..nemam moc cas sem chodit,maly nedovoli ale teraz hajuska...mi sme snazilkovali cely vikend...menzes by som mala dostat asi piatok tak dufam ze nepride.. 🙂

evitkamalicka
13. okt 2009

baby nezavidim vam tie statnice, ja som rada ze sa nemusim ucit, uz by ma na to nikto nenahovoril

lilix
13. okt 2009

no ani ja si nezavidim. ale ked som sa pozrela do indexu, ze uz iba 12 skusok a potom statnice, tak ma to tesiiiiiii
a mozno pojdem aj dalej, uvidim ako sa budem citit.. 😅

lumimi
13. okt 2009

evi ja si tiez nadavam. a hlavne sa mi nechce robit to co studujem. nene.

evitkamalicka
13. okt 2009

lebo ako tak dnes kukam, je to jedno ci ma niekto titul alebo nie

lumimi
13. okt 2009

je to jedno, na titule nezalezi.

lilix
13. okt 2009

lumimi napodobne, to ja by som teda bola socialna pracovnicka, vam poviem. vobec nemam take socialne citenie. no vazne sa nedokazem vcitit do situacie bezdomovca, ktory podpaluje chatky ludom, co 30rokov sa natrapili, kym to zveladili. taky si proste neprevychovatelni. ako sa da s takymito pracovat?
s tyranymi zenami, s detmi to by som si vedela predstavit..

lumimi
13. okt 2009

lilix napodobne, + sa nedokazem zmierit s tým platom aky ma caka ak nastupim do prace - keby som sla do banky za prepazku mam viac. a hlavne 100 krat menej zodpovednoosti.

evitkamalicka
13. okt 2009

baby ja by som asi nikdy nestudovala to co by ma nebavilo

lilix
13. okt 2009

ja by som do banky za prepazku v zivote nesla. ani keby mi davali 50 tisic. brrrr. ja som rada, tu kde som. ma to bavi.
evit, ako kde, niekde titul dokonca vyzaduju, je uplne jedno aky..
ak sa vies obracat aj bez neho, tak to je super. aj som z tych, co ho chcu mat, len preto aby bol.. este vobec netusim na co mi to bude.. uvidime. pro zatim si plnim sen, a som na seba hrda, aj rodicia.

lumimi
13. okt 2009

no, najskor ma to bavilo, ale asi som skor na teoretické oblasti, nez na pracu s ludmi.

evitkamalicka
13. okt 2009

tak to ja som studovala tiez nieco co v realnom zivote je velmi tazko robitelne u nas na slovensku a ak tak len ako vyskum, ale bavilo ma to preto som sa na to dala

lumimi
13. okt 2009

no ja by som tiež potom chcela do výskumu -to by ma bavilo.
ked som mala 15 chcela dostat nobelovu cenu - tak ma caka velký objav. 🙂

lumimi
13. okt 2009

ja idem pre titul aby som sestre dokazala ze nie som blba - co ona furt tvrdi a mna to priserne stve -ale ja jej vytrem kocura 😠

evitkamalicka
13. okt 2009

lumi tak to mas teda dobru sestru

lumimi
13. okt 2009

evi - rodinu si nevyberies. som najmladsia, ona o 10 rokov starsia a tak ma pocit ze ma vie adekvátne ohodnotit. ona je taka svojska.

lilix
13. okt 2009

ked ma clovek titul, hned sa na neho inak divaju. aha, ta nie je blba, ked vystudovala VS. tak tak lumimi, dobre zmyslanie mas !

evitkamalicka
13. okt 2009

lilix nie vzdy to plati ze ten kto ma titul je aj mudry a inteligentny

evitkamalicka
13. okt 2009

idem si na hodku pospat, som strasne unavena v poslednom case

lumimi
13. okt 2009

lilix evi,, moj brat vystudoval, ma titul, všetci si myslia aky je mudry - ale IQ-tykve - ako tí ludia su naozaj zaslepení tým titulom. no skoda reci , evi dobre sa vyspi 🙂 mimco potrebuje oddych 🙂

lilix
13. okt 2009

no ved hej. ja sa za mudru vobec nepovazujem 😀
nejak ma zacina boliet brucho, skuska sa pomali blizi. ☹