Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

evitkamalicka
14. mar 2010

cukrus a dokedy tam budes?

slavulilienka
14. mar 2010

mňáááám evit...aký si mala? vanilkový?

evitkamalicka
14. mar 2010

skoricovy, mnam 😀

cukruska1920
14. mar 2010

evit...neviem...v piatok povedal primar ze ked tri dni nebudem spinit ze ma pusti a uz od piatku nespinim..klop klop tak hadam ma pusti...aj ked by som bola radsej keby si ma tu nechaju este do konca tohto trimestra...ale to pochybujem

slavulilienka
14. mar 2010

mňááááám aj ja mám ten najradšej... 🙂

evitkamalicka
14. mar 2010

cukrus no vsak pri najhorsom, budes pekne lezat a oddychovat domka

rosannar
14. mar 2010

ahojteee...tak som tu zase, ale len na minutku...ako som vám naposledy písala tak mi teplota zase stupla na tých 38,3....tak potom večer som sa riadne vypotila a už zase klesla a našťastie ešte nestúpla, ale zajtra mám ísť do poradne, tak dúfam, že sa tam aj dostanem.....teraz ma len neznesitelne bolí hlava a krk...ale musím si zaklopať klop klop aby sa mi tá teplota nevrátila...

cukrus...ahoj moja, držím palceky, aby mimi vydžalo, aby si sa mohla aj ty radovať z detského smiechu a aj plaču 😉

edita84
15. mar 2010

ahoj kočky ja som ostala na dne ☹ http://www.fertilityfriend.com/home/edita84 jasný anovulák 😢

dijefcatko
15. mar 2010

ahoj edit, netrap sa, ok? viem, ze teraz sa mi to hovori, aj mna to minuly mesiac mrzelo, ale vajecniky si tiez musia oddychnut 🙂 kvalita si vyzaduje oddych.

edita84
15. mar 2010

ahoj diejf netrápim len teraz nech čím skôr príde mrcha aby sme mohli začať nový cyklus 😉

evitkamalicka
15. mar 2010

dobre ranecko,

edit este nevesaj hlavu, ja som mavala niekedy ovulku az na 23-25 den

edita84
15. mar 2010

áno? no evit to si ma povzbudila dakujem 🙂

evitkamalicka
15. mar 2010

o anovulaku je este skoro hovorit, mozno len nejaka sarapata v cykle

katkamarek
15. mar 2010

dobre ranko, a ja som na tom asi opacne, u mna asi bude rychloovulka
http://www.fertilityfriend.com/home/katkamarek

ovu testik som mala skoro pozitivny 😲 Tak to nechapem, u mna je to dost skoro.

edita84
15. mar 2010

no katka to veru bude rychloovulka 😉

evitkamalicka
15. mar 2010

dala som do albumu kosik a nejake postielky medzi, ktore sme omrkli a medzi ktorymi sa rozhodujeme

katkamarek
15. mar 2010

evitka pekne, a taku postielku chces? Ci to len uplne na zaciatok a potom male das do detskej izby?

edita84
15. mar 2010

juj evit mne sa páči ten modro biely baldachýn 🙂

slavulilienka
15. mar 2010

dobré ránko všetkým....no to je za počasie zase... 😒 čo je nové?

evitkamalicka
15. mar 2010

katka teraz to budeme musiet vymysliet inac, male nemozem dat do detskej kym sa nenauci zaspavat bez placu a spinkat aspon vacsinu z noci, aby zas nebol Adamko v noci hore, takze zrejme sa bude ucit v obyvacke....chcem to len na zaciatok, lebo aj ta postielka nie je taka velka ako klasicka detska ale rozmerovo je cca ako kosik

evitkamalicka
15. mar 2010

slavuli ahojky, co za pocasie? u nas je nadherne slnecno a do konca tyzdna sa ma paradne oteplit na 9-15 stupnov a cez vikend vraj este viac

slavulilienka
15. mar 2010

no evit u nás v MT je riadna fujavica a napadlo cca 15 čísel snehu.. 😒

evitkamalicka
15. mar 2010

slavi paradne tam mate

katkamarek
15. mar 2010

evitka, ved prave preto sa pytam, lebo vidim,ze je malinka 🙂

no tak u nas pocasie ako v aprili, ked som vstala krasne slniecko, kym som dosla do prace strasna metelica, zamracene, vietor, sneh, dazd, a teraz uz zase pekne svieti slnieck, a to vsetko v rozpati hodiny a pol 😅

slavu a ako sa citis?

slavulilienka
15. mar 2010

že? malý mi ráno odmietal ísť do školy...že on ani nos nevytrčí z domu... 😀

evitkamalicka
15. mar 2010

katka neskor mimi presunieme do postielky po Adamkovi, ked uz bude riadne spat na valende, lebo kupovat dalsiu velku postielku, ktora zaberie vela miesta sa mi zda zbytocne

katkamarek
15. mar 2010

evitka urcite by som ani ja dve postielky nekupovala, urcite je toto dobre riesenie, mne sa to tiez paci, a je to prakticke, lebo v noci nemusis ani vstat 🙂

slavulilienka
15. mar 2010

katka...celkom dobre...zatiaľ sa nič nedeje..., ale verím,stále verím... 🙂

evitkamalicka
15. mar 2010

slavi a budes testovat ci cakas na krv? kedy ides na krv?

slavulilienka
15. mar 2010

nebudem testovať..som sa rozhodla.. 🙂 na krv pôjdem 24-teho, takže ešte časuuuuuuuu... 😉