Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

janirea
15. mar 2010

ja som pred chvilou dochrumala cely jeden sacok popcornu 😅

janirea
15. mar 2010

evit, som sa chcela opytat, ze za kolko dni su vysledky triple testov?

evitkamalicka
15. mar 2010

to su chute co? mne muzik vcera nakupil sladkosti, tak tiez musim porozmyslat co si neskor dam ak budem este vladat 😅

evitkamalicka
15. mar 2010

jani ja som pri Adamkovi mala zavolat o 10 dni a teraz to bolo tak, ze sestricka mi povedala, ze ak je zle volaju oni, ak je dobre nevolaju, ale ked som ich dostala do ruky tak na tom papieri bol datum prijatia vzorky a vyhotovenia vysledkov rovnaky den, to asi zalezi kolko maju roboty a tak isto kde sa to robi

janirea
15. mar 2010

ja som mala dnes celkom dobry den co sa tyka zaludka,,,ale ten popcorn som sprasila ako nic 😀 ,,,,ale daco zdrave to uz tak nejde,,,
u nas sa teraz sladke hromadi,,,len dufam, ze nedostanem chute za nejaky cas na to a zdrvim, co neujde

len som sa tak info za tie triple,,,,ja idem na odber 29-teho

edit, s tou mykozou neporadim,,,mala som to raz, ked som mala aj zapal obliciek a dokyna mi dala vaginalne tablety a rychlo to bolo fuč,,,odvtedy klop, klop

evitkamalicka
15. mar 2010

jani drzim palce na triple

edita84
15. mar 2010

no asi si začnem dávať canesten ten mám doma a len ma mrzí že teraz nemôžeme snažilkovať takže tento mesiac babatko nebude 😢

janirea
15. mar 2010

edit, alebo skoc k dokyne a da ti nieco lepsie a skor sa toho zbavis

edita84
15. mar 2010

zajtra mu skúsim zavolať 😒 ale mne ten canesten dosť pomáhal lebo sm to už viac krát mala 😔

janirea
15. mar 2010

ked zavolas, nic za to nedas a aspon budes vediet, co povie

dijefcatko
15. mar 2010

edit, to ma mrzi. ja som tak bola minuly mesiac, najprv chora, antibiotika, z toho mykoza, na to cipky, v dosledku toho zrejme ovulka neprebehla... 😒 ale uz po jednom cipku mi bolo dobre, tak to stoji za to evit 😉

edita84
15. mar 2010

jáj baby dík za rady dala som si canesten čípok aj krém a zajtra ešte pre istotu zavolám dokimu. 🙂

dijefcatko
16. mar 2010

bré ránko kočky, ako sme sa vyspali? ja fajn, ale do roboty sa mi nechce, zase raz 😀
ako edit, lepsie?

edita84
16. mar 2010

ahoj dijef rozhodne lepšie 🙂 http://www.fertilityfriend.com/home/edita84/?o=1&

dijefcatko
16. mar 2010

edit, asi si zle vlozila odkaz 😉

dijefcatko
16. mar 2010

a teraz pojdes hoooore hore hore 😉

edita84
16. mar 2010

no dufajme ale ajtak sexík nebude aspoň týždeň 😒

dijefcatko
16. mar 2010

tak by bolo mozno lepsie, nech to tento mesiac nejde hore, ked aj tak nic, aby si vajecniky oddychli.
mne sa zasa taaak strasne vlecie cas do ovulky, som iba 9 DC, to je tym, ze mrcha bola taka kratucka 😒

edita84
16. mar 2010

no veru ale nevadi ved prečo by išlo niečo ľahko 😒

dijefcatko
16. mar 2010

ja som inak ten stastny clovek, co ma v zivote stastie ani nevie ako, akoby bez vlastneho pricinenia. vzdy sa mi darilo tak akosi samo od seba, nieco sa teda muselo v mojom zivote aj skomplikovat, ale preco prave otehotnenie? asi preto, aby som si to potom viac vazila 🙂

edita84
16. mar 2010

jáj to šťastie ti závidím určite budeš mať aj v otehotnení šťastie 🙂
nehovorím že mám všetko ťažko získané ale čo chcem dosiahnuť zato si musím svoje "odrobiť" ale nakoniec sa stane nejaký zázrak a podarí sa 😀 s mm si hovoríme že na nás dávajú pozor z hora jeho sestra a mamina

dijefcatko
16. mar 2010

ja som to tiez myslela len vo svojom osobnom zivote, skor pracovnom, ani neviem ako podarila sa vyska, ponukli mi zamestnanie, tam som postupila ani som nepohla prstom, po zdravotnej stranke to uz take lahke nebolo 😒 a ked museli mm operovat srdiecko, to bolo blbe, ale stoja pri nas vsetci tam hore, takze stale hovorim, ze sme stastni ludia 🙂

edita84
16. mar 2010

u nás je to tak ked mm myslí na najhoršie ohladom práce tak sa vždy stane niečo čo nás vytiahne zo srabu takže naši anjeli pomohli ale aj teraz by mohli pomôcť 🙂

dijefcatko
16. mar 2010
https://www.youtube.com/watch?v=u8dLRaHDtbI


to na naladu na rano, letim do prace, pekny den 😉

edita84
16. mar 2010

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

evitkamalicka
16. mar 2010

dobre ranko,
sa mi posral notebook tak musim byt pri klasickom PC

edita84
16. mar 2010

ahoj evit a čo sa mu stalo?

slavulilienka
16. mar 2010

dobré ránko hviezdičky...vyspinkané? 🙂

evitkamalicka
16. mar 2010

edit neviem, zapnem, akoze mi nacitava windows, ale nenacita a ostane len cierna obrazovka