Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

edita84
17. mar 2010

ahoj dijef myslíš? 😒

dijefcatko
17. mar 2010

uz ten graf nevyzera tak strasne bujaro a dnesnu teplotu mas nizsiu ako ja, tiez neviem, co to ma znamenat:
http://www.fertilityfriend.com/home/2aed75
hadam nebola vcera ovu, lebo ak ano, tak tiez tento mesiac nic z toho 😒 ale nebol hlienik ani ziadny priznak, tak dufam, ze je to len jednorazove 🙂

edita84
17. mar 2010

dijef to by si mala nejak skoro nie?

dijefcatko
17. mar 2010

veeelmi skoro 🙂 ja mam podobne ako ty, okolo 19 dc

edita84
17. mar 2010

no uvidíme čo sa z načšich grafov vykľuje 😅 ja sprostá si začínam namýšlať že som tehu a preto nemám ovulku 😀 😝

evitkamalicka
17. mar 2010

dobre ranko,

tak tatinko vcera objednal toto http://www.waldin.de/beistellbetten/einzelansic...

dijefcatko
17. mar 2010

vobec nie si sprosta, tiez som nad tym rozmyslala, lebo som mala mrchu kratsiu a slabsiu. ale bolestivu fest, tak som aj ibalginy jedla, aj som si po mrche vinecko dala, takze dufam, ze motyka nevystrelila a pochybnosti som si len nahovarala. ale teploty som mala dole, takze v pohode 🙂 co ma stve, krcok mam stale hore a makky 😒

katkamarek
17. mar 2010

dobre ranko
ja dnes takto,
http://www.fertilityfriend.com/home/katkamarek

tiez nic slavne, ovulka isto este nebola, aj ked toto je este moja predovu teplota, ale dnes idem znova na folikulometriu

edit, keby si bola tehu, tak neskaces hore dole a teplotka sa ti pekne drzi hore 😉

edita84
17. mar 2010

evit tatinko pekné objednal 🙂
no ved ale ja mám krčok dole a tvrdý ale tie teploty to ma štve 😒

slavulilienka
17. mar 2010

dobré ránko... 🙂
evit krásne a praktické... 😉

evitkamalicka
17. mar 2010

slavi ahojky....tak ako?

dijefcatko
17. mar 2010

boooze, prave ukazuju v spravach pracku na psy, chudatka, ja by som tych ludi pozabijala, co toto zvieratam robia...

katkamarek
17. mar 2010

evit krasne 😵

baby, ked vam klesne teplota na predovu hodnoty, tak to nemoze byt tehu, lebo HCG drzi teplotu hore, to by potom nebolo nieco v poriadku asi, keby ste aj mali pozitivny testik

dijefcatko
17. mar 2010

katik, ved jasne, ze tehu to nie je, ale vies, topiaci a snazilky sa aj slamky chytaju 😀
ale ten moj krcok ma stve, ale nechcem ist kvoli tomu k dokymu, co by som mu povedala? prisla som, lebo mam krcok dole? 😀

edita84
17. mar 2010

katka ja len hlasno špekulujem jasne že to tehu nemôže byť 😅

katkamarek
17. mar 2010

dijef, jasne, ja to tiez robim, tiez sledujem stale aka je mrcha, ale ked zmeriam teplotu, tak je po tehu 🙂

pred tym si pisala, ze ho mas hore, taraz, ze dole, tak ako to je? 😀

edita84
17. mar 2010

inak dievčatá dnes ideme s Bejukou do škôlky po rozhodnutie o prijatí 😀

evitkamalicka
17. mar 2010

edit a uz vies ci ju prijali?

katkamarek
17. mar 2010

edit a chce ist?

edita84
17. mar 2010

jasne že chce ísť ona sa na to zatiaľ teší a podľa mňa s ňou nebudú problémy lebo ona nie je typ čo visí na mamine 😀 áno prijali ju

evitkamalicka
17. mar 2010

edit a ty co potom, pojdes do roboty?

edita84
17. mar 2010

ona ide až od septembra takže dovtedy chcem otehotnieť a nastúpiť do roboty a vybaviť si rizikové aby som do roboty chodiť nemusela 😅

evitkamalicka
17. mar 2010

tak drzim palce nech ti tvoje plany vyjdu

dijefcatko
17. mar 2010

katka, hore je hore, som sa sekla 🙂
edit, tak to uz velka kocka z tvojej Bejky 🙂

edita84
17. mar 2010

pevne dúfam že nám to výjde lebo ked nie tak musím ísť do roboty len ja sa toho bojím aby ma o 3 mesiace nevyhodili lebo to vo firme nevyzerá najlepšie 😕

ivanulienka81
17. mar 2010

dobre ranko dievcata,
tak my sme mali celkom uspesnu noc, Misinko spal celu noc vo svojej postielke, hoci na zobudil priblizne vo svojom obvyklom case o 2:30, ale aj zabuval bez toho aby skoncil v nasej posteli 😅 a o 5:00 si uz pytal mliecko, chudacik, ani sa necudujem, bo nestihol vecerat kasu, lebo sme museli ist podvecer prec a nemala som ho komu nechat tak musel ist s nami a ked sme sa vracali o 19:30 tak uz zabuval v autosedacke a uz sa nezobudil, tak sme sa ani nekupkali.
vcera som vyriadila tu skrinku miskovu, tooolko veci slo do vreca ☹

evitkamalicka
17. mar 2010

ivka tak parada

ivanulienka81
17. mar 2010

no tak baby ja zasnem... teraz o deviatej sa misko zase sam vypytal buvat, prisiel ku mne, pomrnkal, potulinkal sa, tak som ho dala do postele a za chvilu zabuval 😅

ivanulienka81
17. mar 2010

baby, nie ste tu? mam cas popisat 😅

evitkamalicka
17. mar 2010

ja som tu, akurat stahujem foto bruska do PC a sa mi zda, ze sa mi zmensilo ci co