Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

rosannar
31. mar 2010

jani...ahooooj...ako dopadla kontrola?

edit...no to som si myslela... 😀

janirea
31. mar 2010

evit,,,,ak idete na smer BB, tak aj popri panelaku, kde byvame pojdete 🙂 ,,,,,aj j abudem kyvat 🙂

katkamarek
31. mar 2010

ivanka, no nemenila by som, keby ma nezrusili, lebo podla novych pravidiel nemies byt na fotke s mm ani s nijakou dospelou osobou, aby bolo jasne kto komunikuje 😅

jani, tak drzim palce, aby bolo vsetko ako ma byt

katkamarek
31. mar 2010

editka, tak to je velka vec, Beatka si to uz uvedomuje, ci ona to este tak nevnima?

evitkamalicka
31. mar 2010

ano ideme na smer BB, cize pojdeme aj cez Bystricu

edita84
31. mar 2010

už si to začína uvedomovať minule chcela ocinovi odrezať hračkárskym nožíkom ruku aby bol ako ona 😅

evitkamalicka
31. mar 2010

edit 😅

janirea
31. mar 2010

kati,,dakujem,,,ono 20 tt bude dolezity, co sa tyka obliciek, uz by mali vtedy same fungovat

evit, tak ked pojdete v ZV okolo sidliska pod Metrom, tak kyvaj,,,,tam v tej betonovej dzungli byvame 🙂

evitkamalicka
31. mar 2010

oki budem 😉

katkamarek
31. mar 2010

edit, ja sa tiez tesim na to obdobie u deti, kedy budu take bezprostredne a z ich myslienok a vnimania okolia vzniknu taketo situacie 😀

edita84
31. mar 2010

no veru niekedy má také hlášky jak nejaká dospelá 🙂

rosannar
31. mar 2010

niektoré deti vedia niekedy pustiť takú hlašku že by si to nikdy nečakala...ja ked som bola malá a šla som so starkým do krčmy tak som tak pekne pozdravila "ahojte vy kokotkovia"...a to som ževraj mohla mať nejaký 5 až 6 rokov 😅

katkamarek
31. mar 2010

a to je na tom to najkrajsie a najmilsie 🙂
moj maly brat, ked zachytil slovo "do pi..ci", podotykam, ze neviem kde, lebo u nas doma sa tak nerozpravalo, tak to potom v kuse omielal, aj ked nevedel co to znamena 😀 a bolo to take mile, lebo ked dieta este nevie povedat poriadne č, tak to aj smiesne vyznieva a my sme mali co robit, aby sme mu nedali najavo, ze pre nas je to sranda, lebo potom by to opakoval este viac 😀

katkamarek
31. mar 2010

ros 😀

evitkamalicka
31. mar 2010

inac Adamko uz asi zacina chapat, ze ma v brusku surodenca, lebo minimalne raz za den pride ku mne, hladka brusko a pritom robi jeee, jeee, taky je podareny

katkamarek
31. mar 2010

juuuj evitka, to musi byt krasne 😵
a aj mu hovoris, ze tam je bracek alebo sestricka?

evitkamalicka
31. mar 2010

ano hovorime mu

rosannar
31. mar 2010

ideme papaaať..zatial ahojteee 😉

edita84
31. mar 2010

evit to je zlaté a moja sa zas pýta či je braček už v brušku a ked jej poviem že nie ona na to ale ja ho už mám v brušku tak dávaj na nás pozor 😀
no ros to teda bola hláška 😅
moja min. na ulici: pred nami išla staršia pani a malá nám hovorí aha mama aká stará a ešte vládze chodiť, a tetka to aj počula juj skoro som sa prepadla 😕

evitkamalicka
31. mar 2010

ros dobru chut, mne maly uz papal, tak cakam kym pojde spat a potom sa najem aj ja

katkamarek
31. mar 2010

editka, no kazdopadne to je expertka, 😀
ale ty tiez nemozes ovplyvnit to, co jej momentalne skrsne v hlave, aj ked sa akokolvek budes snazit dobre ju vychovavat. Minule u kadernicky tam bol asi taky troj rocny chlapec a povedal jednej pani, ze ty sa postav, ty tu nemozes sediet, lebo si skareda 😅

katkamarek
31. mar 2010

ros dobru chut, aj ja som uz hladna, ale este pol hodinu musim vydrzat

edita84
31. mar 2010

katka 😀
no veru mysel detí neovplyvníš a ani úprimnosť 😉

janirea
31. mar 2010

na male deti sa rychlo nalepia prave taketo slova 🙂 ,,,moje krstňa bude mat 2 roky a zase pochytil slova "do riti",,,a viete si to predstavit, ked nevie to este ani dobre vyslovit,,ale hocikde to pusti z ust 😀 ,,,,,najlepsie ked maju navstevu a on to vkuse dookola omiela a najprv ho pocuvate, ze co to vlastne vravi, no a potom sa neda aj pousmiat, ked to tak komolí dookola

evit, a este neviete, ci bude chlapcek, ci dievcatko?,,,,nepamatam, kedy si mala ist na morfo sono 😅

mne dnes dr. zase potvrdil pindurik, 🙂

evitkamalicka
31. mar 2010

jani na morfo idem zajtra 😉

janirea
31. mar 2010

jaaj tak super,,,,budem zvedava 🙂

janirea
31. mar 2010

ja sa musim pochvalit, ze uz mam obed zdrveny,,,,a 6 dni bez zaludocnych problemov,,,,,ja viem, ze nic moc taka novinka😅 ,,,ale tesim sa aj z toho 😅,,,,

evitkamalicka
31. mar 2010

jani to je super

katkamarek
31. mar 2010

jani, jasne, ze je to super novinka, ved u tehuliek to je dost dolezite, ked uz konecne prestane nevolnost

katkamarek
31. mar 2010

teraz si uz mozes tehulkovanie uzivat, ja verim, ze aj oblicky sa daju do 20 tt do kopy 😉