Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

evitkamalicka
14. apr 2010

a okrem toho ma prestavky kedy sam chce, nie je nijako obmedzovany

rosannar
14. apr 2010

evit...no aj môj má nárok na polhodinovú prestávku na obed ale oni tam majú strašné šefstvo a tak to má ťažké...a rohlíky si vie rozobrať k sebe a vie sa najesť aj pri práci...no a preto chcem aby aspon raz za den mal teplé jedlo 😉

evitkamalicka
14. apr 2010

vela zalezi aj od toho co clovek robi, moj robi v office - cize kancelaria

rosannar
14. apr 2010

evit...no a môj robí tzv. lisiara, čiže pri stroji, ktorý beží nepretržite 😉

evitkamalicka
14. apr 2010

moj muzik je ale fajnovka, on by nic manualne nikdy nerobil a ani sa mu necudujem, zbytocne by sa niekde narobil a zarobok by bol nic moc kedze vieme ako to vo vyrobe chodi

evitkamalicka
14. apr 2010

takto je uz o 16:30 kazdy den doma a vikendy volne

rosannar
14. apr 2010

evit...no môj zase takú kancelársku prácu by nevedel robiť, lebo nemá na to vzdelanie, on má strednú bez maturity a tým pádom robí len takúto prácu, ale na tie pomery čo sú dnes, tak zarobí tých 700 Eur a zatial nám to stačí, uvidíme potom, ked budem na materskej 😀

rosannar
14. apr 2010

no to si váž...môj chodí domov ako kedy, bud príde ráno z nočnej alebo večer o pol siedmej po dennej a zase teraz už víkendy robia, predtým ešte nerobili, ale od 22. 4. sa to má zase meniť tak uvidíme 🙂

evitkamalicka
14. apr 2010

ja plat radsej nebudem rozoberat kvoli spehunom a ani sa to nepatri, ale nezivorime a nic nam nechyba

evitkamalicka
14. apr 2010

tento mesiac mu znova zdvihli, tak sa tesime

edita84
14. apr 2010

Ahooooj som tu znova už mám navarené a teraz trocha relaxu dieťa sa hrá takže pohoda

evitkamalicka
14. apr 2010

ja uz mam tiez davno navarene a za chvilocku pojde Adamko papat a spat, ja si potom dam kavicku a budem relaxovat....male ma od rana buchnatuje jedna radost, uz vidno ako sa brusko pri kopancekoch vyduva 😅

rosannar
14. apr 2010

evit...akože...špehúni a tak to mi je jedno....a to je vlastnej aj jedho...

edit...ahoooooj.... 😉

edita84
14. apr 2010

evit tak to je krásny pocit 🙂

evitkamalicka
14. apr 2010

ros no mne to jedno neni, uz som si raz kvoli tomu aj album zrusila, davnejsie, lebo nepotrebujem aby potom niekto na mna kydal a boli zvady

rosannar
14. apr 2010

evit...no ved je to tvoj názor....ale ked niekto na niekoho kydá a ohovára, tak mu len závidí, a ja to tak aj berem.... 😀

evitkamalicka
14. apr 2010

ved aj ja to tak beriem, ale nemam to rada

edita84
14. apr 2010

ros v tomto máš úplnú pravdu 😉

rosannar
14. apr 2010

evit..nemám to rada ani ja...ale čo už z takými nudistami 😀

evitkamalicka
14. apr 2010

tak maly napapany, este ho chvilu necham pobehat a sup spat

lumimi
14. apr 2010

zdravím dámy.
aj vám sa tak dnes nechce ako mne? ja sa skoro k ničomu neviem dokopat.

rosannar
14. apr 2010

lumimi...ahooooj....no ja som na tom dosť dobre..uvidím, ked prídem domov 😀

lumimi
14. apr 2010

ako sa dari ros? už sa tlačí bruško?

evitkamalicka
14. apr 2010

ahoj lumi

rosannar
14. apr 2010

lumimi...no darí sa dosť dobre...unava ubieha ale bolesť hlavy je stále....a bruško, no ked sedím tak rifle trošku tlačia ale inak ešte v pohode

lumimi
14. apr 2010

evit 🙂, sledujem že ty si akčná už od rána. malinký už spinká?

evitkamalicka
14. apr 2010

lumi ano spinka

ludka_r
14. apr 2010

Baby, aj tak to máte dobré, ako vám Vaši mužíčkovia robia. Síce chodí možno občas ráno, občas večer, ale viete približne, kedy príde.
Ten môj robí od rána do večera. Najskôr chodí domov o šiestej večer, často aj neskôr. A keď ťahá od ráno, do desiatej večer, to je fakt o hubu. 😖 Navyše robí ďaleko, takže keď ma chytia pôrodné bolesti, neviem, neviem, či stihne včas prísť. 😖
No aspoňže cez víkendy býva doma.

lumimi
14. apr 2010

Ach baby... no tí vaši robia a ten moj robi a vobec sa nestara co a kedy a teraz zistil ze prave v den nasej svadby ma ist na služobku..... to človeku rozum zastane...

edita84
15. apr 2010

ahoj kočky ja dnes takto http://www.fertilityfriend.com/home/edita84 nic moc 😉