Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

ivanulienka81
1. máj 2010

edit, dijef, drzim palceky aby to tak bolo 😉

evitkamalicka
1. máj 2010

poobede sa chystame prehadzovat spalnu, postel atd aby sme dali postielku na vhodne miesto a muzikov pocitac pojde do obyvacky

edita84
1. máj 2010

ivi dík dúfam že sa nám máj lásky čas pošťastí
a my ideme do monoštorskej pevnosti v madarsku 🙂

ivanulienka81
1. máj 2010

a my pojdeme na prechadzku na trojkolke a muzik pojde do bytiku zaniest nejakeho pana na obhliadku ze za kolko by spravil elektriku 🙂
baby, dnes varim rizoto, ale idem tak robit, ze aj miskovi z toho, mate pravdu, uz je to blbost mu varit zvlast, aj ked mna to bavi 😅

edita84
1. máj 2010

ivi super pokrok ved rizoto nie je veľmi korenisté 🙂

evitkamalicka
1. máj 2010

no nic, idem ja nieco robit....pekny vikend prajem

ivanulienka81
1. máj 2010

pa evit
drobec uz tiez relaxuje v postielke

sophie1981
1. máj 2010

caute...len pekne hlasim, ze u nas sa ide do 9. kola.....o chvilu to bude rok snazenia,,,, 😔 ......tak verim, ze spolubojovnice dopadnu pozitivne, nech sa aspon z niekoho budem tesit.... 😉

edita84
2. máj 2010

Ahojte kočky včera som sem hodila pár fotiek potom kuknite 😉
spohie aj ja som už v 8 cykle snaženia ale v mesiacoch je to už tiež 9 ale ták rýchlo ubehlo týchto 9 mesiacov 😒

sophie1981
2. máj 2010

jaj, edit, kebz sme otehotneli na prvy sup, tak uz mame zbalene veci do porodnice a sa uz len obkukujeme, ci uz, abo este mame cas.... 😖 ....clovek sa citi tak prazdny.....a ak si clovek mysli, ze ked uz mas jedno dieta na svete, tak je to cakanie na tehu lasie, sa myli ☹ ...mna uz nebavi pocuvat tie reci, ye ved uy jedno babo mas, bud rada..... 😔 ...ja som stastna ze mam &katku, ale aj tuzba po dalsom babatku je neuveritelne velka, a cim dlhsie sa snazime, tym aj to sklamanie neznesitelnejsie.... ☹ .....citim sa na nic..mm stale na fuskach, lebo aj peniaze treba, a ja som dostala uz svoju necakanu í mrchu...... 😢

dijefcatko
2. máj 2010

Dobré ránko dievčatá! Nám dnes v noci umrela starká, tak nám je smutno, ale aspoň ju už nič nebolí 😢
moj graf je ako Tatry http://www.fertilityfriend.com/home/2aed75

sophie1981
2. máj 2010

dijefcatko...uprimnu sustrast..... 😔

edita84
2. máj 2010

dijef úprimnú sústrasť 😔

sophie tak ako si napísala sklamanie je vždy neznesiteľnejšie a ja sa dostávam do štádia ked pohľad na šťastnú tehotnú maminku alebo maminku s kočárikom mi nerobí dobre ja im to prajem len to bolí

sophie1981
2. máj 2010

edita...boli to....niekedy sa az hanbim, ako mozem zavidiet......aj ked zavidiet, ale zdravo a prajne....nie negativne..... 🤐 ....ja sa najviac bojim toho, ze som v tom hroznom stadiu tuzby a ak to nahodou pride, budem v tom najhorsom stadiu strachu a nieco zle sa stane.....ako pri prvych tehu...straaasne som chcela, a ked som sa dockala, tak sklamanie.....pri Katke bolo vsetko neuveritelne jednoduche...otehotnela som na druhy sup, cele tehu bolo super aj napriek neustalym nevolnostiam, pracovala som do posledneho dna a to som robila au-parku a cleanerku, takze makacka cele dni a noci.....ale cele som si to nejako nepripustala......ako teraz.....mozno sa len treba zasa vschopit a prestat sa lutovat, ale nejako sa mi neda, aj napriek krasnym slnecnym dnom vonku, z toho vymotat.-....z toho zufalstva a depresii.....a este take 5 dni ma caka kukat na vlastnu vlozku, ktoru tak strasne neznasam......ja chcem druhe baabo..... ☹ ...Boze prosim... 😔

edita84
2. máj 2010

veru sophie je to ťažké ale musíme byť silné ved spolu to nejak zvládneme len aby naše vajíčka a chlapíci sa už spojili a potom to bude v suchu

cukruska1920
2. máj 2010

Halo halo kto tu? my sme u nasich tak vyuzivam internet

edita84
2. máj 2010

ahoj cukru ako sa máte?

cukruska1920
2. máj 2010

ahoj edit... no ja sa mam dobre...a ako sa ma malinke uvidim v utorok na poradni...dufam ze budu len dobre spravy

edita84
2. máj 2010

cukru iste bude všetko ok potom sa príd pochváliť budeš mať aj fotečku?

cukruska1920
2. máj 2010

no len neviem kedy pridem lebo stale som bez notebooku...jedine ze sa dostanem niekde na net... fotku? no mala by som mat...ale asi mi bude robit sono sestricka a ona nevie fotku vytlacit tak odfotim s mobilom

edita84
2. máj 2010

ok cukru tak v utorok budem na teba myslieť ja idem malá sa zobudila ahoj

cukruska1920
2. máj 2010

dobre bezkaj....ahoj

edita84
3. máj 2010

Ahojte ako sa dnes máte?

dijefcatko
3. máj 2010

ahoj edit, ja sa mam takto: http://www.fertilityfriend.com/home/2e5412 ale ako som uz parkrat povedala, brusko boli na mrchu uz peknych par dni a krcok je hore a makkucky. takze uz len cakam, kedy pride dalsie sklamanie 😒

lucy_lu
3. máj 2010

Ahojte dievcata!

Tak moj den zacina dost nanic... :( 11DPO - skusila som test ... snehobiely.... :(

Baby, ja sa snad toho vytuzeneho baba nedockam.. :(

edita84
3. máj 2010

kočky je mi ľúto ale ako som písala máj to istí uvidíte koncom tohto mesiaca alebo začiatkom júna budeme už všetky tehulky 😉

dijefcatko
3. máj 2010

lucy, to ma mrzí, ja práve preto netestujem... len ak by nedošla mrcha, čo pochybujem 😠

rosannar
3. máj 2010

dobreéééé ránko dievčence....

lucy...nebud sklamaná, aj ja som na 10DPO mala snehobiely test...ešte skús vydržať...aspon tých 2 až 3 dni 😉

dijefcatko...no neviem, ale tvoj graf zatial aspon podľa mna vyzerá byť pekný 😉

edit...kukla som si fotky, malá je tam zlatučká 😉

lucy_lu
3. máj 2010

Dijef, u teba je este nadej ze to vyjde. Graf mas pekny zatial. Mohlo by sa aspon jednej podarit.

edit, kiez by si mala pravdu a boli by sme v maji/juni, vsetky uz tehulky.. To by bolo to najuzasnejsie...

ros.. ja uz tomu tento mesiac neverim.. snad v maji.. :(

rosannar
3. máj 2010

lucy...a aký máš ten krčok?