Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

rosannar
10. máj 2010

evit...jaaaaj...ja som zvedavá, ako budem vyzerať ked budem v siedmom mesiaci 😀 ...práve aj u nas bola v sobotu sesterka čo je tiež tehotná presne tak isto ako ja....ona je chudšia odomna a dá sa povedať, že oveľa chudšia...a ešte jej nebolo vidno bruško 😀

rosannar
10. máj 2010

ivi....dobréééé ránko

dijefcatko...dobréééé ránko...nooo to máš pekné vstávanie 😀

evitkamalicka
10. máj 2010

dijef ahojky

ros ja som sa dnes vazila a stale len +3,5kg a z toho maly ma teraz 1kg, nieco vazi maternica, placenta, plodova voda a prsia, takze zrejme vsetky kilecka su zatial tam....dobra stranka http://babymed.com/tools/ultrasound/second_trim...

lucy_lu
10. máj 2010

Caute babulky,

tak vikend presiek jak voda, depka tiez odisla a ide sa dalej.. Zajtra idem k dokine na krv na HP, tak ozno sa ukaze dovod, preco to stale nejde.. No ved uvidime.. Inak, u nas vykuka slniecko a straaasne sa mi nechce byt v praci. :(

ivanulienka81
10. máj 2010

zato ja som sa posledne dni rozjedla, stale iba jem, hrozne.... a uz sa na mna lepi dalsie polkilecko... cize uz mi vaha skace +1,5kg ale tak v pohode zatial....
ros, tusim si cez vikend nemala cas odfotit brusko 😅

evitkamalicka
10. máj 2010

ivka aj ja jem a nic

evitkamalicka
10. máj 2010

no a ked uz hovorime o jedeni idem si dat kolacik 😅

rosannar
10. máj 2010

iva....nooo dobre tušíš....ale teraz fakt....ani som na to nemyslela a ani nebol čas....ale dneska hádam nezabudnem 😀

evit...nooo ja som sa ráno vážila a na lačno som mala -0,5 kg... 😅 ...no ale sestrička vravela, že sa budem už vážiť u nich, no ale to sa vážim už napapaná, tak som zvedavá, čo ukáže vo štvrtok tá ich váha 😀 a tá strááánka je dobráá

rosannar
10. máj 2010

no ja už mám ranajky za sebou...už len čakať na obed 😀

ivanulienka81
10. máj 2010

evit ale ja doslova zerem... boze nech ma to prejde, lebo takto bude zo mna gulka 😅
ja som to mala pri miskovi, jedla som a nic, fakt som pomaly priberala, vsetky tehule cez vianoce pobriberali a ja nie... tak sranda.... mozno uz budes len takto pomaly priberat alebo este na teba pride rad a zrazu... ale to je individualne

evitkamalicka
10. máj 2010

ros ja chodim vzdy na poradnu nalacno, tak ale ja chodim rano na 7mu

evitkamalicka
10. máj 2010

ivka ja budem rada ked nepriberiem viac ako 10kg, takze este mam dost rezervu 😀

rosannar
10. máj 2010

evit...nooo to ja by som nezvládla na lačno, lebo u nás poradna je od pol dvanátstej 😀

ivanulienka81
10. máj 2010

evit, tak to mas dobru rezervu, ani ja nechcem viac pribrat, ale tak uvidim, nejdem sa zase kvoli tomu nejak obmedzovat
aj ja chodim do poradne rano, v piatok mam morfo a potom poradnu, joj, ci sa tesim 😀

evitkamalicka
10. máj 2010

ivka ja sa tiez vobec neobmedzujem

rosannar
10. máj 2010

iva....nooo ja som z terajšej poradni smutná, lebo "možno" malé ukáže nejaké to prekvapko a drahý so mnou nebude ☹ ...bohužial ide do práce...ale je to také zatiaľ 90%...tak hádam tých 10% to prekoná a pôjde somnou...aj som vravela, že si dám spraviť všetko fotky o malom, aby aj otecko videl, že ako vyrástol 😀

rosannar
10. máj 2010

baby a to sa dá obmedzovať sa? ....ja to tiež neviem ale bolo by dobré asi niečo aj pribrať...ja neviem, či máme takú blbú váhu alebo čo...ale také kilečko najviac by mohlo ukázať 😀

ivanulienka81
10. máj 2010

ja sa priznam, ja som pri miskovi nejedla to co som citala ze sa nesmie pocas tehu.... vobec som nepila colu, cofolu, nejedla som cokolady, vnutornosti by som nezjedla ani omylom, ani plesnivy syr.... takze mam rozdiel v stravovani... teraz zjem vsetko, ale doslova

evitkamalicka
10. máj 2010

ivka ja som jedla a jem vsetko, cize aj plesnive syry, aj pecienku atd, proste vsetko

rosannar
10. máj 2010

noo ja som tiež bola tak, že nebudem piť kofolu, lebo tú zbožňujem, ale to sa nedalo odolať 😀 ....ale pečienku sa snažím vynechávať, aj plesnivý syr, hlavne aj nivu, ale tá mi našťastie aj prestala chutiť... 😀

evitkamalicka
10. máj 2010

ja by som bez nivy nevedela zit, zboznujem ju

ivanulienka81
10. máj 2010

evit, ale ja som prve tehu brala velmi vazne, vsetko som robila ako som sa docitala.... ale mala som aj na to cas... teraz uz nie je, ja som si napr. pocas celeho tehu ani len nechty nenalakovala, vlasy nefarbila, proste nic, ani deodorant som nepouzivala, nic

evitkamalicka
10. máj 2010

ivka ja sa nikdy neriadim tabulkami, mna to proste nejako nebere

rosannar
10. máj 2010

evit...no ja som bola tak isto...ale teraz ju nezjem...ale ked je tak, že je rozpustená v jedle tak zjem ale tak za surova nie 😀

iva..no ja neviem, ale ja som počas tehu aj riadne zlenivela....ja som si vždy, ked mi dorástli nechty, tak už pekne pilníkovala a davala som si francuzsku manikúru a teraz, ked nechty narastú tak ich hned strihám a to je skoro každý druhý víkend...straaašne mi rýchlo rastú nechty teraz 😀

ivanulienka81
10. máj 2010

evit, mna tak asi nastartovalo to krvacanie v 12tt a tak som sa bala aby sa nic nestalo a vsetko som brala vazne

sophie1981
10. máj 2010

dobre rano

evitkamalicka
10. máj 2010

bibka dobre

rosannar
10. máj 2010

sophie...dobrééé ránko 😉

edita84
10. máj 2010

ahoj kočky ja som len nedávno prišla z úradov jáj som unavená brucho ma bolí ako na mrchu nechápem a ešte musím žehliť veľa vecí nechce sa mi ani pohnúť 😒

evitkamalicka
10. máj 2010

edit tak nezehli, mas cas