Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

evitkamalicka
7. jún 2010

ako na vianoce mam rybku a salat od vcera 😀

cukruska1920
7. jún 2010

mnam ...ste si urobili vianoce?

evitkamalicka
7. jún 2010

hej, obcas treba 😅

ivanulienka81
7. jún 2010

my sme mali vcera rybu... dnes sme zeleninovy 😉

cukruska1920
7. jún 2010

my sme boli vcera na grilovacke takze zo vcera nemame nic ale mame zo soboty segedin

edita84
7. jún 2010

ahoj kočky my sme pred pol hodinkou prišli domov no poviem vám je krásne teplo vonku 😀

cukruska1920
7. jún 2010

@edita84 teplo...? je priam horuuuuco 😝

evitkamalicka
7. jún 2010

veru toto je uz pre mna total hic

edita84
7. jún 2010

no veru horúco ale ja sa tomu teším aspoň sa aj šaty v okne sušia rýchlo 😀

cukruska1920
7. jún 2010

aj uz teraz fucim a neviem ako prezijem august 😝

rosannar
7. jún 2010

ahojteeee...noo tak na dneska som z prácou skončila...konečne, ešte hodinku vydržíme a ideme domov...
ale u nas je tak pod mráčkom

ivanulienka81
7. jún 2010

edit.. krasne teplo je 😀 aj my sme boli vonka, ale iba na hodinku, potom sme sa sli schladit domov... pojdeme este neskor alebo podvecer

ludka_r
7. jún 2010

Ahojte.
Tiež som rada tomuto počasiu. Aspoň sme vonku a nemyslím toľko na to moje neposlušné brucho. 😀 Snáď drobca slniečko vyláka a bude sa chcieť pozrieť na to ihrisko, kam s Vilkom chodím. Lebo nočné presviedčanie, nech sa práve teraz ohlási, akosi nezaberá. Joj, len nech to nie je, ked bude chlap v robote.
Trochu Vám nezávidím tehotenstvá v lete. Ja sa práve budem s drobcom pekne prechádzať, keď Vy sa budete pekne gúľať. Ale zas na druhej strane, aj to má výhody. Aspoň sa môžte prechádzať v pekných tehu šatách. 😉

bocianoviny
7. jún 2010

Ahojte všetky snažilky, ale aj tehotné a maminy s malými bábätkami. Od 10. júna sa na vás opäť tešíme na Turné plodnosti. Občianske združenie BOCIAN bude už tradične rozdávať informačné materiály a publikácie Pas plodnosti a Predmaterská knižka na frekventovaných námestiach slovenských miest. Stretneme sa vždy popoludní o 14.00. Dôležitá novinka: vždy o 15.00 sa uskutoční „Zraz brušiek“, čiže stretnutie tehotných žien, pričom vždy na prvých 20 z nich čaká v každom meste hodnotný darček. Vzorky kozmetiky, intímnej hygieny či iné darčeky však čakajú na každého návštevníka. Ak teda plánujete bábätko, ste tehotná alebo doteraz na bociana len čakáte, zastavte sa na Turné plodnosti. Privítame aj starých rodičov, ktorí by radi priniesli zaujímavé informácie svojim deťom. Samozrejme, vždy o 17.00 sa uskutočnia aj prednášky s gynekológmi, andrológmi, sexuológmi či lekármi z centier asistovanej reprodukcie, na ktorých ste srdečne vítaní, najmä ak sa vám bábätko zatiaľ počať nedarí alebo ho aktívne plánujete. Zoznam miest, adresy i dátumy, nájdete na www.bocianoviny.sk - a pozvite aj kamošky.

edita84
8. jún 2010

Krásne slnečné ránko 😀 som rozbitá jak zlý bycikel bolí ma všetko 😅

dijefcatko
8. jún 2010

Dobré ránko všetkým! veru edit, hned sa lepsie vstava, ked svieti slniecko 🙂 inak, tie bocianoviny, co nam sem vlozili, su zaujimave, mm so mnou pojde 🙂

edita84
8. jún 2010

no veru vstáva sa lepšie aj sa žije lepšie ked svieti slniečko mňa to ták strašne ťahá von možno neskôr vyťiahnem malej bycikel a pôjdeme sa prejsť alebo skôr prebehnúť 😀

evitkamalicka
8. jún 2010

ahojte,
no ja dnes urcite skor ako o 17tej von nepojdem na to slnko

cukruska1920
8. jún 2010

Dobre ranko..ja uz som hore od 5.15 som bola na hematologii na odbery a teraz cakam na vysledky... lenze tam nemam doktorku tak sestricka mi povedala ze potom mam prist a zaklopat jej ze ma posle k primarovi a ze mu povie ze som tehotna aby som nemusela dlho cakat lebo on tam mava milion ludi.. ach jaj...akurat teraz musi mat doktorka dovolenku 😝 som isla o siestej z domu a teplo jak v pekle... a co to bude naobed ani nehovorim...

rosannar
8. jún 2010

dobrééé ránko babulky...no ja som sa včera už o 20:50 vybrala že idem spať...len som sa prehadzovala ale nakoniec o tej štvrt na desať som mohla zaspať...ale to ráno, no bolo kruté...mm mal ráno ešte čas tak len tak ležal pri mne na posteli a kukal na mna, ja som len tak trošičku otvorila oči ale až som sa naplašila 😀 a tak som využila že som už hore, šla som sa vycikať a odprevadila som ho, ale tak že som po stojačky spala 😀 no a ked som už aj ja mala vstávať tak sa mi vôbec ale vôbec nechcelo...asi to dneska bude krutý den 😅

lucy_lu
8. jún 2010

Ahojte dievcence, juj, ci sa len tesim - na testikubsu uz uuuuplne tmave kolajnice. 🙂

Kocky, neviete mi nahodou niektora poradit ohladne DNP? Platite si to niekto?

rosannar
8. jún 2010

lucy...ak dobre viem asi dijefcatko si to platí sama...ale nie som si istá 😒

cukruska1920
8. jún 2010

@lucy_lu mas IP

lucy_lu
8. jún 2010

@cukruska1920 odpisala som ti do ip. 🙂

cukruska1920
8. jún 2010

@lucy_lu hej? lebo mi tu nic nesvieti

rosannar
8. jún 2010

lucy...a kedy si zmeníš status na tehulku?

lucy_lu
8. jún 2010

cukrus, blbne mi nejako konik.. ttakze pojdem cez obed na socialku a zistim co a aako a dam ti vediet ako som dopadla.

ros,..ja neviem.. A kde sa to nadstavuje? 🙂

cukruska1920
8. jún 2010

@lucy_lu asi hej lebo som ti uz odoslala davno IP a ty si mi tu istu spravu poslal 5x 😀 oki...daj vediet...ale nedaj sa odbit

cukruska1920
8. jún 2010

@lucy_lu hore v nastaveni si to nastavis

lucy_lu
8. jún 2010

Jeejda, cukrus, promin. :D Ja som pripojena cez mobil a nejako mi to dnes streckuje. Neboj,nedam sa odbit a ozvem sa potom ze co a ako. 🙂 A tt som si nadstavila. A aj mena, kedze v nich mame jasno. 🙂 Dobre kocky, idem makat, neskor sa ozvem... Zatial papa.