Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

edita84
29. okt 2009

super drží sa to, a aj mne na 36,5.

evitkamalicka
29. okt 2009

som velmi zvedava ako to skonci

edita84
29. okt 2009

ja dúfam že // uvidíme

evitkamalicka
29. okt 2009

to dufam aj ja....ake mate pocasie? tu asi v noci prsalo, lebo je mokro

edita84
29. okt 2009

tu je zamračené ale inak chladno nie je len aby nepršalo.

evitkamalicka
29. okt 2009

ved ked bude, zalahneme pod perinu pred telku 🙂

edita84
29. okt 2009

no hej alebo počkáme kým prestane a natiahneme gumáky a ide sa do vody.to má moja malá najradšej.

evitkamalicka
29. okt 2009

moj maly by si to este neuzil kedze sam nechodi, ale verim ze zimu a sneh uz ano

edita84
29. okt 2009

no veru to by si neužil ale v sánkách sa mu bude určite páčiť no ked bude sneh min rok sme ho veľa nemali.

evitkamalicka
29. okt 2009

dufam ze bude

edita84
29. okt 2009

min rok ked prvý krát snežilo napakovali sme malú na sane a šli boli sme vonku asi pol hodiny a chcela ísť domov lebo sa jej nelúbilo že jej sneh padá do tváre. 😝

evitkamalicka
29. okt 2009

zlata....ja milujem sneh, vianoce

edita84
29. okt 2009

aj ja zima je moje obľúbené ročné obdobie a jeseň

evitkamalicka
29. okt 2009

aj moje a neznasam leto tie horucavy

edita84
29. okt 2009

tak to hej leto mám len kôli tomu rade že nemusím naobliekať malú a vyhrňať rukáviky

meruska
29. okt 2009

pomozete mi? tiez sa chcem zaregistrovat na tej stranke s grafmi a vzdy mi vyhodi toto 😠 Unfortunately your request for membership could not be processed favorably at this time.

If you have a friend who is already a member you may want to ask her to invite you using the FertilityFriend.com's referral program.

NOTE: This is not an error, please consult Membership Policy for more information. In addition please review the following important notes:

evitkamalicka
29. okt 2009

meruska nemozes sa zaregistrovat kym ti niekto neposle pozvanku, ja by som ti aj poslala ale neviem ako, idem to kuknut

evitkamalicka
29. okt 2009

aha uz viem, posli mi mailovu adresu a poslem ti pozvanku aby si sa mohla zaregistrovat

meruska
29. okt 2009

jeeej hadam sa mi to podarilo 🙂 http://www.fertilityfriend.com/home/2ab8d3 ...moj prvy grafik... cakam kedy porastie hore

evitkamalicka
29. okt 2009

meruska podarilo, super

meruska
29. okt 2009

a preco mi neukazuje X ? ked som bola prihlasena mi to ukazovalo...a este...samo mi urci ovulku, ci to mam nieco stlacit?

cukruska1920
29. okt 2009

Ahojte...ja dnes nejdem do prace...mam volno jupi... tak sa pojdem flakat do mesta a nieco si kupim 🙂

evitkamalicka
29. okt 2009

cukrus to sa ti chce ist v tom necase do mesta?....tu prsi

meruska ovulku ti vyznaci samo

cukruska1920
29. okt 2009

uz aj tu...kurnik..doteraz neprsalo... 😠 musim si nieco kupit na seba sak uz nemam co nosit..zoberem dazdnik ....inak sa ti super drzi teplota 😉 potom ked to vyjde mi das recept ako sa to da na prvy sup 😀

evitkamalicka
29. okt 2009

cukrus keby som ja vedela ako sa to da, tak by som ti povedala

cukruska1920
29. okt 2009

mozno ste obaja s muzom velmi plodny... ja som strasne zvedava kolko to bude trvat mne kym otehotniem...ale aj tak sa budem bat ☹

evitkamalicka
29. okt 2009

kto vie

lilix
29. okt 2009

caute, som tu davno neurobila kuk 😕
ale evitkinu teplotku spehujem. len nech sa drzi..
nemam ani cas, idem makat a zase na skusku poobede. a este som k tomu aj chora. a bojim sa zobrat nejaku pilulku, ved co ak nahodou. ale zase az tak zle mi nie je.

evitkamalicka
29. okt 2009

lilix ja sa dnes citim tiez tak ako keby na mna liezla nejaka chripka, ale paralen sa v tehu moze, tak navarim obed, dam si paralen a idem s notebookom pod perinu

fecova
29. okt 2009

ahojte ako ide snazenie?